Отговори
# 45
  • Мнения: 521
Ели, отива да учи там, искал там да ходи в университет. Да си решават младите  Laughing
Иринче, дай снимки от Италия, разказвай как беше там.
За море - и ние тая година ще пропуснем Sad ама няма как. Страх ме е да ходя по басейни да не взема да хвана някои гъбички. А така ми се ходи  Rolling Eyes
Миленче, айде дано се оправите по бързичко, че с тия хреми ... уфффф  Close

# 46
  • Чехия
  • Мнения: 97
Здравейте момичета,
ние благополучно стигнахме в слънчева БГ  thumbsup  и както винаги забравям и тази година забравих и то най важното-количката да му се невиди.Днес купувах друга  #2gunfire .Ама айде да върви.Иначе добро патуване-без изпълнения,ревове и писки.
Миленче пелените на ДМ за вода не са хубави или по точно за мен не са хубави и качествени-Хъджис са по добри  Peace
Боже да ме простите- Честит рожден ден с доста закъснение на малката Йоана да е живо и здраво детенце за радост на мама и тати
Честита годишнина на Ели и нека да се обичат поне още 70-80 години,повече нема нужда
Простете за гооооолямото закъснение но аз съм на принципа късно по добре от никога
Айде аз отивам на биричка с приятели-децата спинкат и аз излитам.
Целувки на всички малки и големи

# 47
  • Мнения: 29
Честит Рожден Ден,Татяна!!! Желая ти да си много щастлива и обичана!
Много здраве и късмет!

# 48
  • Мнения: 521
Jejda, хванахте ме отрано. Мерси много за пожеланията Пети, айде да почерпя

# 49
  • Мнения: 26
  bouquet  bouquet  bouquet  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  Т А Т Я Н Ч Е!!! newsm59

Пожелавам ти, здраве и щастие, късмет и любов и не на последно място здраво и красиво бебче. НАЗДРАВЕ cheers

# 50
  • Мнения: 26
Лелеееееееееееееее Пети ама и Вие сте Рожденници днес май Hug

Да е жив и здрав малкия-голям МЪЖ, да ви радва моного, много.Весело детство му желаем. newsm67 nbirthday  bigdance2

# 51
  • Мнения: 521
ЕЕе, Пети, Честит Рожден Ден и на вас. Да сте живи и здрави и да растете много много палави  Mr. Green
http://media.snimka.bg/2313/010880989.jpg

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 13:07 от Дивиана

# 52
  • Мнения: 4 717
Честит Рожден ден на рожденниците днес, много усмивки и изпълнени с приключения дни!

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте мацки,
далго не съм ви 4ела признавам.

4естито на вси4ки ройденници и от нас,пожелаваме много здраве,щастие и просто вси4ко най най  bouquet  bouquet  bouquet

Ние сме все навън и нямам време на компютъра  Wink
В събота бяхме с малката в Приказната гора,беше супер.Тука ве4е откриха сезона и ве4е няколко пъти бяхме на басейн но аз още не съм се къпала там само таткото.Ина4е ходиме на плуване с Алекс всяка неделя още от бебе,ве4е има 1 диплома сега ще полу4и 2та.
Ние ще си ходим към БГ на 25 август,искаме да отидем и на море за 3-4 дни но незнам,ще видим.Нямам търпение да видя нашите но най ве4е племеницата,в4ера завърши 1 клас с отли4ен,много си я оби4кам аз и ве4е 2 години не съм я виждала.

Хайде приятен ден ви желая на вси4ки baby_neutral  bouquet

# 54
  • Мнения: 6 390
Трейси
честит рожден ден и от мен!
Всичко най-най хубаво ти желая!!!

Аз исках септември да си ходиме до бг, но тия дни разбрах че и нашите иска ли да идват на сам... та май ще пробвам варианта с вадене на пас през посолството, а някъде да отскочиме на море... или и аз не знам всъщност... както дойде, не го мисля още


Миленке
ако искаш ми пиши как ти е името във фейса, ще ти препратя другите майки

Раде
браво на вас, весело лято! Вие до септември ли сте там?

# 55
  • Мнения: 26
Честит рожден ден на всички рожденници...на патерици newsm59  party023много усмихнати и щастливи дни им пожелаваме

# 56
  • Мнения: 38
Здравейте момичета бих искала да Ви помоля за малок инфо.
 Тъй като планираме да си ходим до Бг. с кола за по на пряко да минем през Прага Simple Smile и да я разгледаме. Та мисълта ми е дали може да ми препоръчате някое местенце където да отседнем за 2-3 дена и дали е скъпо там спрямо Бг. стандарти и ей такива неща .

Благодаря Ви предварително.

# 57
  • Мнения: 6 390
mama_13
цените са сравнително в повечето отношения като в бг, за местенце ... не мога да ти препорачам, виж има тема в на път или потарси с гугъла

# 58
  • Мнения: 6 390
Честит празник на всички малки и големи момичета и момчета!!!

Пете
голяма да пораснеш!!!
Всичко на-най хубаво ти желая!

# 59
  • Мнения: 4 717
Честит празник на малчовците, големи да растат и да слушкат!!!
http://chochomonkey.files.wordpress.com/2008/04/kids-celebrating.jpg
Пети, ти рожденничка ли си днес, да си жива и здрава, много обич от твоите мъже и много изненади ти пожелавам!

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 13:06 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт