Покажете си хола- споделете идеи 4

  • 136 865
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Мерси за инфото!
Можеш да сложиш килимче да, но едноцветно нещо.
Можеш и да сложиш картина зад дивана.  Peace

# 211
  • София
  • Мнения: 2 896
Според мен трябва да има още малко червено, дали ще е червен килим или да речем рисунка/стикер на стената вляво от прозореза, над дивана.
Нещо такова или такова. Или пък 2,3 картини в еднакъв размер с ярко червени рамки или с преобладаващо червено по тях.

# 212
  • Мнения: 846
Ммм да, като че ли още един елемент трябва  Thinking

За килимче само сиво или някакво светло  Confused може би, но аз държа да е квадрат, а не съм виждала  Rolling Eyes

Гуш за картината и аз го мислех преди време, даже имам нещо предвид, но ще трябва да проведа сериозни диспути за втора картина, не искат любимите хора да ми се доверят до край на дизайнерските способности  Laughing

А това, което си показала е много красиво, такива рисунки къде се продават ?

# 213
  • София
  • Мнения: 2 896


А това, което си показала е много красиво, такива рисунки къде се продават ?

ето тук

# 214
  • Мнения: 846
Край, влюбена съм в тези шаренийки. Мерси много Гуш за инфото, направо ме връхлитат идеите сега  Hug  bouquet

# 215
  • Мнения: 183
И аз, и аз  Hug Веднага намерих място на една от картинките.Благодаря Гуш  Hug

# 216
  • София
  • Мнения: 458
и аз си харесах!А някой може ли да даде инфо за цената? Thinking
гуш  smile3525

# 217
  • Мнения: 34
Цени има,
избери си цвят, после размер и цъкаш на -"Така е добре.Искам го" ( надписа е в долния десен ъгъл).

# 218
  • Мнения: 4 202
Аз пък мисля, че червеното си е съвсем достатъчно, ако се сложи още вече няма да е само акцент.

jalana, много е хубаво  Peace

# 219
  • София
  • Мнения: 458
ахааааааааа  newsm10 сега вече разбрах

# 220
  • София
  • Мнения: 981
Здравейте да взема и аз да си покажа хола
само трябва да му сменя пердето и да сложа лайсни на паркета така ,че е в полу завършен вид
http://www.facebook.com/album.php?aid=113082&id=562898550&l=efe76b98d3
между другото да запитам виждали ли сте къде се продават пътеките тип китеник , аз намерих един сайт с такива от 100 гръцка овча вълна но ме  е страх да не се степва и съм в дилема изкуствена или 100% вълна

# 221
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Пътеките тип китеник и въобще рошавите килими се наричат Шаги. Има ги почти във всеки магазин.

# 222
  • Мнения: 6 442
jalana, прекрасен е!  Heart Eyes

# 223
  • Мнения: 1 176
Еclat, нямам близка снимка на пердетата, трябва да направя и ще пусна, но те са изчистени сиви..

Ще чакам да ги пуснеш в темата за пердетата, ако имаш въмможност.

# 224
  • Мнения: 150
Здравейте, дами!
Включвам се при вас да събирам идеи..Ние се преместихме инцидентно преди седмица и тъй като досега сме живяли в стая, а не в апартамент- имахме ограничено време и финанси да купим обзавеждане за хола.
Та, ето какво постигнахме с изключително малък бюджет, аз лично съм доволна от резултата, но си иска още работа де- картини и такива неща..
http://img263.imageshack.us/gal.php?g=picture007tf.jpg

Аз се радвам на пердетата, но сегашното ми фото никак не може да хване колко са хубави, преди малко ги купих и окачих и сега им се наслаждавам Grinning

Имам и един въпрос..имаше една тема за пердета, не знам къде изчезна, или аз съм много кьорава..може ли линк?

Общи условия

Активация на акаунт