Изпъкнал пъп

  • 23 566
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 817
Нормално ли е да изпъкне пъпа по време на бременност? Аз съм в 22 седмица и забелязах,че пъпа ми е изпъкнал от горната страна,нещо като отлепен изглежда, като пъпна херния... Първата бременност не ми се е случвало, и сега се чудя, а дали е обратимо, и дали не трябва да слагам лепенка или нещо подобно,докато е време? Ще съм благодарна на мамите,които могат да ми дадат адекватен съвет как би трябвало да се постъпи.

Мисля, че си е съвсем нормално, но не при всеки се получава. Моя пъп също беше щръкнал по време на бременността ии след раждането пак си хлътна. Ако те притеснява нещо винаги можеш да попиташ лекаря си (както направих аз  Mr. Green).

# 31
  • Мнения: 2 013
Аз съм с дълбок пъп,но въпреки това изпъкна.В края на 6м започна да излиза,а последния месец вече стърчеше страшно много. Laughing Не ме е болял никога.
След раждането си хлътна и сега си е пак като преди. Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 17 592
Нормално е, пише го в книжките.

# 33
  • Мнения: 2 270
Нормално е Peace
Моя този път изпъкна доста по-рано!

# 34
  • Мнения: 210
Моето пъпче беше доста изпъкнало и се шегувах че там му е нослето Laughing
Лека бременост Peace

# 35
  • Мнения: 78
Благодаря на всички за мненията. Аз се притесних, защото изпъкна изведнъж, и то само в горния край. А иначе първата ми бременност протече по съвсем различен начин, и пъпа ми не е изпъквал. Имам дъщеря, а сега чакам син, може и за това да е Simple Smile Все пак ще питам доки.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 185
Моя пъп изпъкна късно, към 30 седмица! Каква е връзката с това, че е момче?!?


Моят започна от две седмици да изпъква  Embarassed А успоредно с него изпъква и обичката ми,та гледката на нещо щръкнало по средата на корема ми е малко смешна.

Аз обичката свалих в 6 месец! Пъпа ми беше все още равен, но тя започна да стърчи!

# 37
  • Мнения: 1 464


Аз обичката свалих в 6 месец! Пъпа ми беше все още равен, но тя започна да стърчи!

Имам приятелка,която махна обицата,дупките се разшириха и сега изглежда много грозно,защото не може да я сложи пак.Така че аз нищо не махам Wink

# 38
  • Мнения: 651
Нормално ли е да изпъкне пъпа по време на бременност? Аз съм в 22 седмица и забелязах,че пъпа ми е изпъкнал от горната страна,нещо като отлепен изглежда, като пъпна херния... Първата бременност не ми се е случвало, и сега се чудя, а дали е обратимо, и дали не трябва да слагам лепенка или нещо подобно,докато е време? Ще съм благодарна на мамите,които могат да ми дадат адекватен съвет как би трябвало да се постъпи.
Е, чакай де ще видиш какво ще стане към 35 г.с.!  #Crazy Нормално е разбира се!

# 39
  • Мнения: 78
Моя пъп изпъкна късно, към 30 седмица! Каква е връзката с това, че е момче?!?
Не знам дали е връзка, но имам подобно предположение, тъй като с първата си бременност нямах изпъкнал пъп, но и корема ми вървеше по-малък, въпреки че качвах повече килца.

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 15:03 от AnMary

# 40
  • Мнения: 1 569
Аз съм в 7мия месец и все още не ми е изпъкнал, но мисля, че има вероятност да не ми изпъкне или поне не както на повечето мами, понеже по принцип ми е доста дълбок! Simple Smile Е определено изглежда и го усещам на форма по-различн, но не ми е щръкнал все още. Снощи малакта нещо много се беше разиграла точно на пъпа и за малко останах без пъп хехехех, но като станах и се понамести ми се оправи. Иначе естествено, че си е нормално да изпъкне и после се оправя! Бебчо си бута, нали му е тясно Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 900
Моят изпъкна още в 27-28, незнам какво ще му се случи до края. Crazy

# 42
  • Мнения: 1 354
И моят пъп  беше доста изпъкнл,след като родих се оправи,но ако много те притеснява консултрай се с лекаря си

# 43
  • Мнения: 92
Не се притеснявай, моят пъп също е много изпъкнал и леко се прибира като се изпишкам Wink. После пак си щръква и е така от около 4/5 месец. Казвали са ми че след раждането се оправя. Дори като ходя на консултации на док ме му прави впечатление изпъкналото пъпче, така че споко.

# 44
  • Мнения: 96
И още ще има да изпъква...моят е като бутон ! newsm62

Общи условия

Активация на акаунт