ЕВРОВИЗИЯ-2009

  • 25 327
  • 668
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 721
И аз чакам утрешния полуфинал с нетърпение даже възнамерявам да гласувам за човека глас (в момента съм в чужбина, та се надявам с българския номер да успея да гласувам  Rolling Eyes, ако не ще се пробвам от хотела, но във всички случаи ще си подкрепя родината Peace)

# 31
  • Мнения: 2 577
е, може и да се възмущавам от фалшивото му пеене, но ако бях в чужбина ще гласувам задължително за българската песен

# 32
  • Мнения: 4 978
И аз харесах Норвежката песен и сигурно има голям шанс да спечели, като се има предвид руското звучене.
Също ми допаднаха Дания, Израел, Швеция.
М/у другото Шведската песен е в подобен стил на нашата.

# 33
  • Мнения: 703
Да и на мен така ми се струва..В една друга тема писах,а и тук да споделя мнението си..Българската песен не е лоша,не!Просто Аврамов трябва да си свърши работата добре,т.е да си изпее песента както трябва.Всякакви оправдания за зле свършена работа са излишни...

# 34
  • Мнения: 2 759
                        Айде бе, Йоана миналата година така пя, че ме разплака направо  Whistling. Човека ще се стегне и ще я изпее както си трябва, аз вярвам в него  Peace.

# 35
  • Мнения: 703
Дано.Ще му стискаме палци! Peace

# 36
  • Мнения: 4 380
Момичета, има ли някакъв начин от Канада да се гласува? Praynig

Не успях да разбера излъчва ли се въобще предаването от някакъв канал. Май америките като че ли сме изключени от възможности от глас, а? Sad

# 37
  • Мнения: 4 978
Момичета, има ли някакъв начин от Канада да се гласува? Praynig

Не успях да разбера излъчва ли се въобще предаването от някакъв канал. Май америките като че ли сме изключени от възможности от глас, а? Sad

Трябва да има начин.
Всяка от държавите-участнички излъчва по своя нац ТВ, в ефир се обявяват тел номера за гласуване за всяка песен без своята.
Т.е. ако хванеш някоя от ТВиите (освен Българската), би трябвало да можеш да пуснеш смс за нашата песен, освен ако номерата не са "заключени" само за локалните оператори.

# 38
  • Мнения: 4 380
Момичета, има ли някакъв начин от Канада да се гласува? Praynig

Не успях да разбера излъчва ли се въобще предаването от някакъв канал. Май америките като че ли сме изключени от възможности от глас, а? Sad

Трябва да има начин.
Всяка от държавите-участнички излъчва по своя нац ТВ, в ефир се обявяват тел номера за гласуване за всяка песен без своята.
Т.е. ако хванеш някоя от ТВиите (освен Българската), би трябвало да можеш да пуснеш смс за нашата песен, освен ако номерата не са "заключени" само за локалните оператори.

Канада е в Америка а не в Европа. И следователно не е държава-участничка. Никога не съм чувала Евровизия да се излъчва по местна телевизия.

# 39
  • Мнения: 703
Да,така е.На американския континент дори някои не знаят за какво иде реч..
Ето тук може да се гледа директно:http://www.eurovision.tv/page/multimedia/tv

Освен това,мисля на сателитните канали все ще се хване някой канал,който излъчва...все пак цяла Европа участва и излъчва...Тази вечер е първия полуфинал от 21.00 ч.
Значи от 18 песни,10 продължават на финал.
Следващия полуфинал е в четвъртък и по същия начин се процедира.В събота,на 16 май е големия финал,на който 25 песни ще се състезават за приза на Евровизия.
Участниците в първия полуфинал:http://www.eurovision.tv/page/moscow2009/the-participants/semifinal1
Участниците във втория полуфинал:http://www.eurovision.tv/page/moscow2009/the-participants/semifinal2

# 40
  • Мнения: 703
Момичета ,ето тук има повече информация за тези от вас,които се интересуват:http://www.eurovision.tv/page/news?id=2553

# 41
  • Мнения: 4 978
Момичета, има ли някакъв начин от Канада да се гласува? Praynig

Не успях да разбера излъчва ли се въобще предаването от някакъв канал. Май америките като че ли сме изключени от възможности от глас, а? Sad

Трябва да има начин.
Всяка от държавите-участнички излъчва по своя нац ТВ, в ефир се обявяват тел номера за гласуване за всяка песен без своята.
Т.е. ако хванеш някоя от ТВиите (освен Българската), би трябвало да можеш да пуснеш смс за нашата песен, освен ако номерата не са "заключени" само за локалните оператори.

Канада е в Америка а не в Европа. И следователно не е държава-участничка. Никога не съм чувала Евровизия да се излъчва по местна телевизия.

Е, що четете м/у редовете?
Знам къде е Канада  Wink и знам, че не участва в ЕВРОвизия.
Писала съм, че предаванията се излъчват от всяка от държавите-участнички и че вероятно можеш да хванеш поне една такава ТВ.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 260
Само аз ли  съм лудата, която  харесва  нашата песен Simple Smile?
Утре , ле ще се разбере дали продължаваме

И аз.  Peace

# 43
  • Мнения: 4 380
Момичета, има ли някакъв начин от Канада да се гласува? Praynig

Не успях да разбера излъчва ли се въобще предаването от някакъв канал. Май америките като че ли сме изключени от възможности от глас, а? Sad

Трябва да има начин.
Всяка от държавите-участнички излъчва по своя нац ТВ, в ефир се обявяват тел номера за гласуване за всяка песен без своята.
Т.е. ако хванеш някоя от ТВиите (освен Българската), би трябвало да можеш да пуснеш смс за нашата песен, освен ако номерата не са "заключени" само за локалните оператори.

Канада е в Америка а не в Европа. И следователно не е държава-участничка. Никога не съм чувала Евровизия да се излъчва по местна телевизия.

Е, що четете м/у редовете?
Знам къде е Канада  Wink и знам, че не участва в ЕВРОвизия.
Писала съм, че предаванията се излъчват от всяка от държавите-участнички и че вероятно можеш да хванеш поне една такава ТВ.

И какво ако хвана? Там се дават тяхни телефони, а не канадски. Едва ли българин в България би могъл да се обади на френски телефон примерно за да гласува за България, защо да го може българин в Канада?

п.с. Да "хвана" не мога. От сто и кусур канала, нямам ЕДИН европейски. Поне нямам спомен да имам такъв, а и да имам, той е специално адаптиран за американския континент и едва ли предава Евровизия.

Някъде регламент има ли за гласуване от Америка, някой знае ли?

# 44
  • Мнения: 703
Интересни новини от днешния ден:http://www.express.co.uk/posts/view/100493/Eurovision-wars
За момичетата извън Европа
ето ,на официалния сайт на Евровизия ,може да се гледа,директно.
http://www.eurovision.tv/page/home

Общи условия

Активация на акаунт