Грижа за крака/стъпала.

  • 44 608
  • 181
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 631
kafe би ли споделила за "5. възглавнички от гел за обувки с висок ток" - какви са и имат ли ефект  Peace


Разбира се, че ще споделя  Hug
ето точно т … 64;ол

И да, вършат страхотна работа!!! Имам едни отворени обувки, с 12 - сантов ток!!! Направо са си сандали, де... Подметката им е дървена и като постоиш повече време с тях те заболяват краката. Откакто им инссалирах тези възглавнички (които се отлепят, перат и местят на които си искаш обувки) нямам никакви проблеми и много често съм с тях на работа по 8 часа!!  Peace

# 136
  • Мнения: 1 650
Аз пък съм много доволна от продуктите на Титаниа. Ползвам това кремче:
и тази пила- пемза:

# 137
  • Варна
  • Мнения: 535
Браво за хубавата тема   bouquet
Аз имам проблем с мазолите. Сега съм се започнала с този крем, дано да свърши работа


Хубаво ли е кремчето, върши ли работа? Аз последно си взех на шол някакво хидратиращо за крака и нокти кремче. Хубаво е обаче много трудно попива и сутрин като си обуя обувките все ми се хлъзгат вътре краката   Embarassed

# 138
  • Мнения: 1 196
Не мога да кажа, че аз се мажа с няколко крема едновременно   Mr. Green   Иначе е хубав, не мазен и после да ми се пързалят краката. Искам да отбележа че след около 1 седмична грижа за краката ми се вижда ефект от положените усилия.

# 139
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
kafe би ли споделила за "5. възглавнички от гел за обувки с висок ток" - какви са и имат ли ефект  Peace


Разбира се, че ще споделя  Hug
ето точно тези са моите възглавнички на Д-р Шол

И да, вършат страхотна работа!!! Имам едни отворени обувки, с 12 - сантов ток!!! Направо са си сандали, де... Подметката им е дървена и като постоиш повече време с тях те заболяват краката. Откакто им инссалирах тези възглавнички (които се отлепят, перат и местят на които си искаш обувки) нямам никакви проблеми и много често съм с тях на работа по 8 часа!!  Peace

Благодаря ти много  Hug И аз ще се сдобия с такива със сигурност, защото и аз имам едни подобни сандали и много ми се хлъзгат краката в тях, а са и доста височки  Grinning

# 140
  • Мнения: 2 631
Внимавай само да не ги сбъркаш, че има няколко вида възглавнички за обувки. Има даже и такива за каишки, за пети, за какво ли не  Crazy

# 141
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Внимавай само да не ги сбъркаш, че има няколко вида възглавнички за обувки. Има даже и такива за каишки, за пети, за какво ли не  Crazy

ОК  Peace

# 142
  • Варна
  • Мнения: 535
Много са хубави възглавничките, аз миналата година бях си купила. Не се подбиват краката, мекичко е, не се хлъзга. Имат и един друг плюс, аз нося 35 номер понякога и те са ми леко големи, че тези възглавнички поуплътняват за да не ми се вадят буйките

# 143
  • Мнения: 962
Лу, няма да ме гъделичкат, но нали все пак ти пипат пръстите  за да ти оформят ноктите, а и преди лакирането слагат ограничители между пръстите- е ако не се сдържа и я ритна( все пак си е рефлекс) голям резил ще е Embarassed

# 144
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Момичета дайте идеи за "миризливи "  Laughing  крака,че мъжо ще ме умори некой ден  Confused ooooh!  От няколко дена му намирисват краката,и се чудя от какво може да е Thinking Някакви кремчета или нещо за пръскане? Embarassed Mr. Green

# 145
  • Мнения: 2 631
Момичета дайте идеи за "миризливи "  Laughing  крака,че мъжо ще ме умори некой ден  Confused ooooh!  От няколко дена му намирисват краката,и се чудя от какво може да е Thinking Някакви кремчета или нещо за пръскане? Embarassed Mr. Green

Д-р Шол има няколко спрея против миризма на краката, освен това има някакви таблетки за обувките и какви ли още не продукти.  Peace

# 146
  • Мнения: 1 699
Момичета дайте идеи за "миризливи "  Laughing  крака,че мъжо ще ме умори некой ден  Confused ooooh!  От няколко дена му намирисват краката,и се чудя от какво може да е Thinking Някакви кремчета или нещо за пръскане? Embarassed Mr. Green
Освен всичките продукти за крака и обувки против миризми и изпотяване,съветът ми е да му "прегледаш"  Laughing краката за гъбички.Предполагам знаеш как изглеждат краката ако имат гъбички.Защото ако ги има ще трябва по-специални кремове.А мое мнение е че краката миришат главно при наличието на гъбички.

# 147
  • Мнения: 77
Наистина много хубава темичка Simple Smile
Лу, няма да ме гъделичкат, но нали все пак ти пипат пръстите  за да ти оформят ноктите, а и преди лакирането слагат ограничители между пръстите- е ако не се сдържа и я ритна( все пак си е рефлекс) голям резил ще е Embarassed

Аз бях доста интересна картинка по време на първия ми педикюр Simple Smile Добре, че маникюристката ми е приятелка, та не се сърдеше, че ритам като куцо магаре  Grinning
Иначе за краката използвам крем "Здраве" за крака вечер преди лягане. Харесва ми най-вече защото не е мазен и попива доста бързо.

# 148
  • Мнения: 1 148
Момичета дайте идеи за "миризливи "  Laughing  крака,че мъжо ще ме умори некой ден  Confused ooooh!  От няколко дена му намирисват краката,и се чудя от какво може да е Thinking Някакви кремчета или нещо за пръскане? Embarassed Mr. Green
Освен всичките продукти за крака и обувки против миризми и изпотяване,съветът ми е да му "прегледаш"  Laughing краката за гъбички.Предполагам знаеш как изглеждат краката ако имат гъбички.Защото ако ги има ще трябва по-специални кремове.А мое мнение е че краката миришат главно при наличието на гъбички.
И на мен ми  "намирисва" на гъбички.  Изпитано и ефикасно средство е антимикотичният спирт. Продава се във всяка аптека. С памуче се маже няколко поредни вечери между пръстите на краката. Не трябва да се прекалява с продължителността на употреба, защото спиртът е доста силен и третираната кожа почва да се лющи. Консултирай се с фармацевта. Естествено и добрата хигиена на краката трябва да се спазва.

# 149
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Мне,гъбички няма Naughty Но си смени работните обувки и си мисля че е от там newsm78 Сега е с нови и миризмата изчезна,е не напълно,но много леееко се усеща... Laughing
Но определено ще купя нещо за крачката му,благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт