Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 419
miracle82, прополиса е леко сладникав. Но не съм те разбрала, че става въпрос за външни промивки, извинявай. Иначе и аз съм с две ръце ЗА медолечение (когато се налага).

# 16
  • Мнения: 571
Ето ме и мене тук. И содата е добър вариант за промивки.
Въпреки че аз откакто съм със себамед интимния гел съм забравила за проблеми.
А ги имах почти през месец...

# 17
  • Мнения: 22 974
И аз ползвам Себа Мед интримен сапун по препоръка на гинеколога ми.

# 18
  • Мнения: 311
Добро утро!
 И аз ще работя докато изляза в отпуск по майчинство! Чувствам се добре и не ми е така натоварено на работа!
ХУбав ден!

# 19
  • Мнения: 3 641
Добро утро и от мен! Очертава се прекрасен, слънчев ден.И добре би било да сме в някой парк ,а не в офиса Simple Smile
Джоя, не се притеснявай без да знаеш. Дано някой се включи , които разбира за резултатите Hug
Нинчето, на мен ми пускат кръв и урина всеки месец ,но съм на платена ЖК. Според мен и секрет трябва да ти вземат. Въобще тази лекарка ми е съмнителна, докато е  време може да се ориентираш към някой по-внимателен Peace
И аз ползвам Себамед по препоръка на моята лекарка. Няма никакви проблем ии течения за сега и съм много доволна.
Руми, стискам палци за прегледа Hug
Ванира и аз като теб мисля да работя до последно, дано мога разбира се. Ако стоя няколко дена вкъщи сама и полудявам Simple Smile
Нещо ми се губи Кюбит? Rolling Eyes
Рони също днес не се е включвала Simple Smile
icyangel , колко пъти седмично е добре да се ходи на ВА? Hug

# 20
  • Мнения: 311
*Jeny* ами аз ще ходя 3 пъти, но има една мама е ходила всеки ден Mr. Green
Днес съм в Парк Хотел Витоша от 18:30   sport027 чакам с нетърпение!

# 21
  • Мнения: 203
И аз мисля да си поработя до края,че да видим какво ще стане!Всъщност аз имам да вземам отпуски за две години и ако реша да ги взема трябва да излизам юли Grinning

# 22
  • Мнения: 1 341
Рони също днес не се е включвала Simple Smile

Рони си поспива до късничко, въпреки, че напоследък Ема започна доста по-рано да става. Simple Smile
*Jeny*, Hug

Нинче, за гърло също давам чай с много лимон и мед. А когато аз имам проблеми си правя тънки резенчета лимон и слагам мед върху тях. Стават като бонбонки, много са вкусни. Дали твоето момиченце няма да ги яде? newsm78 Убедила съм се, че лимона прави чудеса. Wink

miracle82, а правиха ли ти ФМ в периода 11-14 седмица? Много от вас писаха, че чак в 16 седмица са на ФМ и ми е странно, защото тук ги правят 11-14 и 19-22 г.с. Явно има и някаква междинна, но моят лекар твърди, че тези двете са важни.
Стискам палци всичко да е наред! Peace

Едирка, нищо не казваш, как си, що си...какви ги вършиш? Много си скромна в изказванията на последък. Crossing Arms

Кюбит и тя се изгуби по трасето.

И аз имам болки ниско долу, особено като ми се пишка много. И след това ме държи малко. И с предната бременност бях така, спомням си, че тогава ми казваха, че няма нищо притеснително в това.

Вчера като се видях гола в огледалото и гледаката бе потресаваща. Уж не качвам, ама съм като хипопотам! Shocked То цици ли са, корем, дупе, а какви бутове съм отпрала не е истина просто! ooooh! Ама така ще е, все пак съм бременна.

Тук времето е ужааасно, от снощи вали един порой, няма спрка. Писна ми от това шантаво и подтискащо време.

улях се в писане, изчезвам.
Хубав ден!

# 23
  • София
  • Мнения: 463
Здравейте и от мен  Hug  bouquet
И аз ще работя до края, колкото и да не ми се ще. Трябва да си "изработя " майчинството, до нова година ме осигуряваха на мин. заплата ,не че това е редно ,но сме в БГ ...знаете как е #2gunfire

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте и от маен в новата ни тема майчета  bouquet
Времето се очертава да е слънчево поне за сега, както вчера сповенах днес следобедът съм на лекар и се надявам всичко да е ок Praynig
И при мен го има това със сърбежа, та ще трябва да видим от какво е и какво ще ми предпише newsm78
Желая ви слънчев ден и много усмивки Hug

# 25
  • Мнения: 1 107
Добро утро- отивам да Ви изчета и ще пиша пак Grinning
За интимния сапун+ на мен определено тук ми лиспва Себа Мед- толкова мек интимен сапун не съм ползвала. Сега тъй като не мога да го намеря си купих Лактацид, но разликата се усеща.
А за спането- аз вече от една седмица се събуждам като се съмне- 4 часа Grinning, щорите не ми помагат, затова се пробвам пак да заспя след това....какво да се прави- зимата пък ще се оплаквам от тъмницата Wink

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 11:29 от Girl from Ipanema

# 26
  • Мнения: 1
 HugЗдравейте моми4ета.
Ето ме и мен в новата ни теми4ка,страхотна е.

За изследванията на кръв и урина,тук при нас са задължителни и се правят всеки месец.Миналата седмица ми взеха секрет и до 1 седмица ще разбера резултатите,надявам се вси4ко да бъде наред,нямам сърбежи и оплаквания.

Успех на май4етата,които са на преглед днес.
Приятен ден на вси4ки.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 341
Забравих да ви кажа колко съм полудяла...
Снощи сънувах, че Калин кърми Ема, а аз много изревнувах, защото искам аз да си я кърмя... Joy Луда работа, то верно, че аз по-трудно приех отбиването на Ема, докато при нея всичко стана толкова плавно и естествено...Минаха 10 месеца вече, а аз явно подсъзнателно още не съм го превъзмогнала.
Но бях обещала на мъжът ми, че като се отбие Ема сама, почваме да правим второто. И то така и стана...
Нямам търпение да дойде бебока, че да си го гушкам и кърмяяя. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 641
Рони, много обичам сутрин с акфето в офиса да чета постовете ти Hug
Относно кърменето моят мъж все иска да му пускам едно клипче, което някой тук беше сложил. Там едно сладко бебе така хубаво суче и само си побутва с ръчичка гърдата на майка си Simple Smile Много му харесвало, въобще мъжете са много по-чувствителни отлколкото ние си мислим Hug

# 29
  • Мнения: 103
И аз мисля да си поработя до края,че да видим какво ще стане!Всъщност аз имам да вземам отпуски за две години и ако реша да ги взема трябва да излизам юли Grinning

и аз съм като теб- имам около 55 дни отпуск  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт