Желание за трето дете,имате ли го

  • 7 545
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Не "чак", а "само". Истината е, че го смятам за нещо повече от неуважително, но не те познавам и затова употребявам по-мек изказ Laughing Ако ми беше приятелка, щях да ти начукам канчето доста по-сериозно Laughing Вие с мъжа ти партньори ли сте? Равни ли сте? Какво значи "да му родя и да се грижа"? Той не се ли грижи за децата си, наравно с теб? Ти как би се почувствала, ако той те забремени, когато не желаеш да си бременна? Това е безумие...За мен Peace
Joy.. не аз не казвам че не си права ама.. честно казано имам огромно желание и съм си мислела дали няма да склони или нещо подобно.И честно казано грижата за децата много добре знаеш че се пада на жената сега не знам как е при теб но голям процент в семействата са така .

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 23:05 от Petru6

# 16
  • Мнения: 59
Желание имаме и двамата,но нерви и финанси не.Пък и две са ни достатъчни като се замисля. newsm78

# 17
  • Мнения: 17
две са ми достатачно

# 18
  • Мнения: 1 090
И двамата искаме трето дете, но ми се иска да е след поне 2 години.

# 19
  • Мнения: 4 965
Имаме желание и възможност, но май няма да имаме достатъчно здрави нерви, за да се решим.
Но категорично в следващите 10 г. ще имаме още 1, а може и 2.
Ако някой от дваматаняма желание или нямаме възможност, няма да имаме.

# 20
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Не, нямама - дори за второ, поне за сега Wink

# 21
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не, нямама - дори за второ, поне за сега Wink
нито  за сега нито за после.....,   мисията е невъзможна..

# 22
  • Мнения: 2 908
Не,нямам желание за трето. Две ще ми стигнат. Няма да имаме нито възможност,нито аз нерви за три.

# 23
  • Мнения: 15 619
Желание имам, но сигурно само с него ще си остана.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Не "чак", а "само". Истината е, че го смятам за нещо повече от неуважително, но не те познавам и затова употребявам по-мек изказ Laughing Ако ми беше приятелка, щях да ти начукам канчето доста по-сериозно Laughing Вие с мъжа ти партньори ли сте? Равни ли сте? Какво значи "да му родя и да се грижа"? Той не се ли грижи за децата си, наравно с теб? Ти как би се почувствала, ако той те забремени, когато не желаеш да си бременна? Това е безумие...За мен Peace
Joy.. не аз не казвам че не си права ама.. честно казано имам огромно желание и съм си мислела дали няма да склони или нещо подобно.И честно казано грижата за децата много добре знаеш че се пада на жената сега не знам как е при теб но голям процент в семействата са така .

Добре де...да речем - склони. По една или друга причина жената винаги може да изманипулира временно мъжа си, макар това да е неприемливо за мен (споделям мнението на belinda), но какво би се случило ако, както пишеш, той предпочита спокойствието пред детския глъч и в един прекрасен майски ден,  си събере "хляба в торбичка" и ....  Би ли била тогава толкова ентусиазирана, както си сега? В смисъл, мислила ли си дали можеш да се справиш с три деца? Защото има разлика в бройката, не е като където едно- там и две, пък там и три.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Споделям мнението на Белинда и АлексаС.

Майката не е повече родител от бащата! И двамата са равни!
Казваш, че ти си тази, която се грижи за децата. А за теб кой се грижи?

В създаването на едно дете участват двама, в решението дали да го има или не - също!
Не отнемай това право на съпруга си, полага му се.

Ако наистина си убедена в желанието си за трето дете, използвай женската си изобретателност и убедителност. Не ти е нужно да прибягваш до подли методи.

Дори да заченеш без негово съгласие, едва ли последствията ще ти харесат много, както казва АлексаС. Мисли и за после. Успех!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 064
Съгласна съм с другите, че не е честно. Иначе, аз още за второ се назландисвам, като си представя цялото бременеене и раждане. Грижата не ми тежи. Трето, едва ли, ама да не се заричам. Мъжът ми би се радвал и на три, сигурна съм.

# 27
  • Мнения: 4 155
Както казва мъжът ми - внимавай какво си пожелаваш, за да не вземе да се случи.
И аз исках 3-то дете. Много му се радвам сега, но сериозно ти казвам, че ако знаех какво е - нямаше да се захвана.
Много е трудно. Особено когато децата са с малка разлика. Понякога не се чувствам човек. Има моменти, в които искам да ме няма, да не съм в дома ни, а да отида някъде без никой около мен.
По-добре се радвай на 2-те ви деца. След време ще се радваш на внуци и правнуци. Живей си живота и не се връзвай с още едно малко същество.

А камо ли като не сте добре финансово.

# 28
  • Мнения: 111
Не, нямама - дори за второ, поне за сега Wink
нито  за сега нито за после.....,   мисията е невъзможна..
Мъжът ми има желание и за 3-то , нооо....аз не мога да се реша за второ пък какво останало за 3  Wink

# 29
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Много е трудно. Особено когато децата са с малка разлика. Понякога не се чувствам човек. Има моменти, в които искам да ме няма, да не съм в дома ни, а да отида някъде без никой около мен.
По-добре се радвай на 2-те ви деца. След време ще се радваш на внуци и правнуци. Живей си живота и не се връзвай с още едно малко същество.
А камо ли като не сте добре финансово.

Ето го и моето мнение, макар да съм още с 2 деца. Трето ще ми дойде много на-нагорно, то и сега имам такива моменти, пък с 3 - леле-мале. Затова колкото и да ми се гушка бебе, не искам трето дете.
На авторката пък и се чудя - малкото ти е на 3 месеца и нещо, а ти вече трето искаш - как го правиш това, бе жена? Колкото до това да излъжеш мъжа си - никога просто, много е грозно и много нечестно. И защо го възприемаш, сякаш му правиш подарък - да му го родиш и отгледаш -той също ще участва в грижите и отглеждането? А дори да е подарък, трябва да е желан, щото нежеланите подаръци са по-скоро обида и несъображяване с другия. Аз лично не бих простила подобен номер, за мъжа си - ти си го познаваш по-добре, ти си знаеш. 

Общи условия

Активация на акаунт