Желание за трето дете,имате ли го

  • 7 554
  • 148
  •   1
Отговори
# 45
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
3, 5, 7 .... все хубави числа

# 46
  • Мнения: 1 120
Не, 2 са ми достатъчни Grinning

# 47
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Ти пък... родила си съвсем скоро и пак го мислиш- изчакай да мине някоя година и виж тогава дали ще още ще искаш.

Не зная дали искам трето. Във всеки случай, ако случайно забременея ще го родя. Вече усещам, че нямам здравето, силите и нервите да се занимавам наново с памперси, среднощни яденета и други подобни.
Това е и моето мнение.
Много бих се радвала на още едно детенце, но де да беше само радост около него... А как ме амортизират бременностите...
Това е интересно със случайното как ли става...  Wink

# 48
  • Мнения: 924
И аз много искам трето детенце, но поради финансови и други причини ще си останем с две.
Възхищавам се на многодетните майки на смелостта и желанието им да имат повече дечица Hug

# 49
  • Мнения: 80
 newsm03  Аз пък още преди да се оженим му заявих,че искам 3 деца през 5 години.Изобщо и не съм му искала мнението    smile3503  Родих си едното ....взеха да минават годините,плановете за 3 през 5 се наложи да се променят,но ето на-второто се получи малко непланувано за мен.......и за него едстествено,а той вика:"Онзи отгоре ти е чул плановете отпреди 4 години и е решил да ти ги спази" newsm47 Така че нищо чудно и третото да се появи след още 5 години.Според мен човек никога няма да е достатъчно потплътен финансово,а ако е,то времето тогава няма да му стига,защото ще го прекарва в работа,а не с децата си.Така че финансовата страна не би трябвало да ни спира изобщо.Всеки път като видя слънчевото личице на сина си и си повтарям,че и 20 такива мога да гледам,само да има къде,защото на децата им трябва обич и пространство.Когато бях бременна за първи път,нямах търпение да родя,защото исках да разбера какво е.........а сега като съм за втори път бременна-пак нямам търпение,защото вече знам какво е и искам отново да ми се случи (не си мислете,че детето ми е било песен-не спеше по цяла нощ и по цял ден и беше много ревливо-ревял е по цял час,вървях като зомби)
Аз съм на мнението,че ние българите,с каквото и да се сблъскаме,все ще се оправим и ще дадем най-доброто на децата си,но не ни стига КУРАЖ
Поздравления Tess !!!!! newsm10

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 14:38 от gaba

# 50
  • Мнения: 593
При нас е обратно -  тои иска трето аз НЕ (мисля си оба4е 4е само си приказва)   Joy  Но ако тои постъпи  така както казваш ти  много ще се ядосам   #2gunfire  Затова и ще взема мерки съвсем скоро

Ами... хубаво си решила, вземай мерки и то незабавно.
Имам една братовчедка, която така случайно забременя с третото си дете (после се оказа, че било планирано, но не и от нея). Но... детенце е, гледат си го. Peace

По темата - да, с удоволствие бих се грижила за 3 деца. За сега имаме само едно.  Heart Eyes

# 51
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И за едно нямам желание, достатъчно грижи и проблеми имаме с 2-те големи (уж готови и отгледани деца на любимия), при положение че дори не живеят при нас, изобщо не се виждам и с бебе.

# 52
  • Мнения: 4 401
АЗ и второ не искам.Мисля ,че децата се създават когато си в състояние да ги осигуриш :грижи,добро образование,материална независимост,сигурност и добър старт в живота.
Сигурно звуча ужасно за много от съфорумците,но определено не вярвам в  голия късмет ,без нищо към него.

# 53
  • Мнения: 289

много искам 3 деца , много енергия се изисква ,но искам

# 54
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Мисля ,че децата се създават когато си в състояние да ги осигуриш: грижи,добро образование,материална независимост,сигурност и добър старт в живота.
Сигурно звуча ужасно за много от съфорумците,но определено не вярвам в  голия късмет ,без нищо към него.
За мен не звучиш ужасно, абсолютно е така Peace

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мисля ,че децата се създават когато си в състояние да ги осигуриш: грижи,добро образование,материална независимост,сигурност и добър старт в живота.
Сигурно звуча ужасно за много от съфорумците,но определено не вярвам в  голия късмет ,без нищо към него.
За мен не звучиш ужасно, абсолютно е така Peace
За мен също.
Деца се създават, когато си в състояние да им дадеш любов.
Друг е въпроса, че от притеснения как да им осигурим "материална независимост" забравяме за истинските им нужди.

# 56
  • В мечтите
  • Мнения: 639
newsm03  Аз пък още преди да се оженим му заявих,че искам 3 деца през 5 години.Изобщо и не съм му искала мнението    smile3503  Родих си едното ....взеха да минават годините,плановете за 3 през 5 се наложи да се променят,но ето на-второто се получи малко непланувано за мен.......и за него едстествено,а той вика:"Онзи отгоре ти е чул плановете отпреди 4 години и е решил да ти ги спази" newsm47 Така че нищо чудно и третото да се появи след още 5 години.Според мен човек никога няма да е достатъчно потплътен финансово,а ако е,то времето тогава няма да му стига,защото ще го прекарва в работа,а не с децата си.Така че финансовата страна не би трябвало да ни спира изобщо.Всеки път като видя слънчевото личице на сина си и си повтарям,че и 20 такива мога да гледам,само да има къде,защото на децата им трябва обич и пространство.Когато бях бременна за първи път,нямах търпение да родя,защото исках да разбера какво е.........а сега като съм за втори път бременна-пак нямам търпение,защото вече знам какво е и искам отново да ми се случи (не си мислете,че детето ми е било песен-не спеше по цяла нощ и по цял ден и беше много ревливо-ревял е по цял час,вървях като зомби)
Аз съм на мнението,че ние българите,с каквото и да се сблъскаме,все ще се оправим и ще дадем най-доброто на децата си,но не ни стига КУРАЖ
Абсолютно ти подкрепям мнението  Peace
Поздравления Tess !!!!! newsm10

# 57
  • Мнения: 567
Аз  искам второ, но за трето ...незнам...

# 58
  • Мнения: 4 965
АЗ и второ не искам.Мисля ,че децата се създават когато си в състояние да ги осигуриш :грижи,добро образование,материална независимост,сигурност и добър старт в живота.
Сигурно звуча ужасно за много от съфорумците,но определено не вярвам в  голия късмет ,без нищо към него.

Не звучиш ужасно, а напълно разумно. И аз не вярвам в голия късмет и голата любов. Хайде, докато го направиш детето, е добре да има любов, ама после то има нужда и от други неща. Peace

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ти пък... родила си съвсем скоро и пак го мислиш- изчакай да мине някоя година и виж тогава дали ще още ще искаш.

Не зная дали искам трето. Във всеки случай, ако случайно забременея ще го родя. Вече усещам, че нямам здравето, силите и нервите да се занимавам наново с памперси, среднощни яденета и други подобни.
Това е и моето мнение.
Много бих се радвала на още едно детенце, но де да беше само радост около него... А как ме амортизират бременностите...
Това е интересно със случайното как ли става...  Wink
Що, за непланувани бременности не си ли чувала?
Иначе "случайно" не бих забременяла. Супер подло е. Детето трябва да е желано от двамата.

Общи условия

Активация на акаунт