Желание за трето дете,имате ли го

  • 7 570
  • 148
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 401
Благодаря ,че не ме обявихте за гадна материалистка  Money.
Ето днес заведох малката в частна лкиника ,че имах съмнения за някаква алергия.Преглед ,иследвания,мазила....100 до 150 лв и това на първо време,след 5 дена пак.И АЗ си обичам детето ,но само с любов не мога да го лекувам  Grinning.
Децата са и отговорност-НАША на родителите!

# 61
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Частната клиника не е задължителна.
Не винаги частното е по-добро.

# 62
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
С мъжа ми винаги сме искали 3 деца  Peace
Обаче- сега, в края на втората ми бременност, не съм сигурна ще изтърпя ли подобно нещо още един път за още 9 месеца; това бебе мноооого ме измъчи просто. Мъжът ми, и той като ме гледа как се мъча буквално, едва ли би ме "подложил" на подобно нещо още веднъж.
НО!!!- време минава, забравя се! Нищо чудно след някоя друга година да се навия на трето.

# 63
  • Мнения: 4 401
Нито имам направление нито нерви да чакам...... дай да не го коментираме.Беше само пример че само любов не стига понякога

# 64
Моя позната си има три слънчеца... през две години са..и голям купон пада,едното да кихне и се поличава като доминото..аиде и другите две се сополят,едното да се нашари...аиде и другите след него... но пък са интересни три броя Simple Smile радват... и все едното ще износва и доносва дрешките на по голямото

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нито имам направление нито нерви да чакам...... дай да не го коментираме.Беше само пример че само любов не стига понякога
Само исках да напомня за оная предъвкана приказка за 2 и 200.

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И АЗ си обичам детето ,но само с любов не мога да го лекувам  Grinning.

Странно, при мен работи перфектно. Когато са болни ги лекувам с Любов и чай. Понякога и без чай  Mr. Green
Напълно сериозна съм, макар и не толкова по темата.
Откакто спрях да давам лекарства изобщо не боледуват или изкарват всичко бързо и на крак.
В аптека не съм влизала от 2-3 години.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
 
АЗ и второ не искам.Мисля ,че децата се създават когато си в състояние да ги осигуриш :грижи,добро образование,материална независимост,сигурност и добър старт в живота.
Сигурно звуча ужасно за много от съфорумците,но определено не вярвам в  голия късмет ,без нищо към него.
                 
Нямам желание за второ ,още по - малко за трето. Peace

# 68
  • Мнения: 11 607
Любима моя тема........Прочетох я на един дъх........

Ох...обичам ви...всичките...независимо какво сте писали и какво ви е мнението по въпроса.....обичам ви просто!

# 69
  • Мнения: X
Имахме желание за 3-то дете, но ни се искаше то да е след като момчетата поотраснат малко. Да, ама малката се появи неочаквано и то в много, много труден момент за семейството ни . Изобщо не съжаляваме, че решихме това бебе да го има. Справихме се и сме много горди че продължаваме да се справяме.

# 70
  • Мнения: 7 474
Деца бих раждала, ако е обмислено и желано от двамата.

# 71
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Любима моя тема........Прочетох я на един дъх........

Ох...обичам ви...всичките...независимо какво сте писали и какво ви е мнението по въпроса.....обичам ви просто!


Peace

# 72
  • Мнения: 919
Хем искам,хем не искам. Laughing
И за второто бях така.Реших от раз и ако не беше станало още първият месец,сигурно щях да се изплаша и да се откажа.
Та ако имам трето,може би ще стане по същият начин. Laughing
Да кажа само,че и за миг не съжалявам че се реших за второ,въпреки че беше така набързо планувано. Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 2 070
децата са голяма отговорност.имам две,като за второто се колебах 11 години.не искам трето.
има обаче една народна мъдрост ,която гласи"по добре да ревеш от деца,отколкото за тях"

# 74
  • Мнения: 284
Ако живеех в нормална държава- да искам още едно дете.Ама няма.......

Общи условия

Активация на акаунт