Желание за трето дете,имате ли го

  • 7 547
  • 148
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 965
...... дай да не го коментираме.Беше само пример че само любов не стига понякога


Така е, но винаги можеш да се опитваш да постигнеш повече, защото желанието да имаш повече деца е невероятен стимул за развитие. Точно желанието ни да имаме още поне 1 дете е нещото, благодарение на което постигаме всичко в живота /говоря за мен и мъжа ми/. Искаме да дадем на децата си максимално добро начало, но предпочитаме да положим повече усилия и да си позволим да имаме повече деца, вместо да ги гледаме "как да е" или да останем само с момичетата ни. Peace

# 76
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Не нямам желание за трето дете. Да са ми живи и здрави тези двете дето имам.

# 77
  • Мнения: 3 804
Желанието ми мина-имам си го 3тото  Grinning

# 78
  • Мнения: 1 035
Желанието ми мина-имам си го 3тото  Grinning
И аз  Heart Eyes
 А за четвърто .....ммммм как оабичам да ми мерише на бебе  Blush

# 79
  • София
  • Мнения: 62 595
Абе, и аз обичам да ми мирише на бебе, ама не и като е напълнило памперса.  Laughing

# 80
  • Мнения: 4 965
Аз пък хич не обичам деца. Само собствените си /и на близките ми/...
В тази връзка, само за последната 1 седмица си имам 2 нови племеничета и така закръглих бройката точно на 10 /броя децата на зълвите ми и на първите ни братовчеди - мои и на половинката/. Поне откъм бебета не ми липсва нищо. Mr. Green

# 81
  • Мнения: 359
И аз се чудя, ама не насериозно  Laughing (макар че мъжът ми е за идеята). Имаме 2 момчета. Искам момиченце, ама много! Да му правя прически, да си лакираме ноктите, ами рокличките.... Heart Eyes

Ама като си знам късмета... Две котета си взех от улицата, уж женски - и двете се оказаха мъжки! Това е поличба за футболен отбор, знам си  Sad!

ПС: Моя приятелка вчера роди трето! Да й е живо и здраво!

# 82
  • Мнения: 2 084
Не! Финансово трето дете е абсолютно невъзможно да си "позволим". Тъкмо поотраснаха и започнах да си мисля, че и майките са хора...

# 83
  • вкъщи
  • Мнения: 704
две ми стигат как се гледат три

# 84
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз искам две деца, на мъжа ми и едно му стига за момента.Въпреки,че продължавам с убежденията си,смятам че трябва да стане,когато и той намери сили и желание."Номерът" със спиралата на авторката например така би ядосал мъжа ми,че може да си остане и с трите деца сама.Аз такива самоинициативи никога не бих направила.Според мен да отгледаш деца трябва любов,но и много други неща/има много теми по въпроса/ и затова трябва детето да е желано и от двамата.

# 85
  • Мнения: 803
Дори вече е осъществено,желанието де... Mr. Green
И скоро ще стане на три години.

# 86
  • Мнения: 156
Имам две деца,да са ми живи и здрави. За трето нямам желание.

# 87
  • Мнения: 1 567
Чудих се колко от вас освен мен имат желание за трето дете. Мъжът ми не е за сега ентусиазеран от желанието ми.И съм си мислела ако се реша на трето дали да го убедя,да се откажа или... .Имам две деца верно още са малки трудно е да, но аз говоря за след време...6-7 нещо подобно.

Да, имам. Огромно. Дори и за четвърто, имам.
Но за съжаление, поради здравословни причини, не мога.

# 88
  • София
  • Мнения: 119
Имам и то голямо желание.
Дори вече работиме по въпроса.

# 89
  • Мнения: 245
Да, имам желание за трето дете.

Общи условия

Активация на акаунт