Майчинство и детски за близнаци - 6

  • 61 395
  • 798
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 803
Днес ми се обадиха от АСП, да ме попитат имаме ли проблеми при подаване на документите по ТДСП. Когато отговорих ДА, особено в страната , в столицата общо взето работиме относително гладко, ми беше казано да сме по-настоятелни, защото има Заповед от министър Масларова до АСП да започне процесът на събиране на документите и обработката им, въз основа на която са изпратени формуляри и указания до абсолютно всички ТДСП в страната. Т.е. ако има спънки някъде то те са персонални и преодолими с по-голяма настойчивост от наша страна.
С две думи отивайте на място и настоявайте да ви бъдат дадени бланките, те са при тях със сигурност.    Peace Peace Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 80
Днес се обаждах пак в Триадица, все още нямат молбите. Казаха ми всеки ден да се обаждам. Дано до края на седмицата да има резултат  Peace

Аз днес ходих до Социалните към Триадица и си взех молба без проблеми  newsm78  Явно някой пак е спал ...smile3524

# 17
Здравей те Мами,днес и аз звънях в скапаното Поморие и от там ми казаха че сам им били пратили образец но само да го видят и дали ще го одобрят.Само това са им били казали от Министерството а кога ще се подават не знаели.Това е моят одг от тях абе честно аз се изморих да се занимавам с прости и нагли хора както са в Поморие  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 18
  • Мнения: 127
Здравейте и от Пловдив ,аз в събота си подадох молбата в социалните в район Южен.Бяха много отзивчиви и на ясно за какво става въпрос.Ако на някой му трябва молбата да я види или да си я разпечата имам я сканирана, може да ми пиши за да му я изпратя.От няколко дни се опитвам да я кача в форума ,но не става.

# 19
  • Мнения: 119
Здравейте, от Варна съм. Вчера ходих да си подам молбата. Бланки има, но нямали още информация за кои близнаци ще става изплащането. Най-вероятно само за родените 2009. Казаха ми да се обаждам да проверявам.

# 20
Здравейте, от Варна съм. Вчера ходих да си подам молбата. Бланки има, но нямали още информация за кои близнаци ще става изплащането. Най-вероятно само за родените 2009. Казаха ми да се обаждам да проверявам.

Абе, тия са тотално малоумни!!!  #Cussing out Как нямат информация бе, нали на бланката пише три варианта: близнаци до 1 година, майки студентки и близнаци между 1 и 2 години и ти трябва само да си чекнеш от кои си.
Малеее!!!!   #Sniper

# 21
  • Мнения: 519
Здравей те Мами,днес и аз звънях в скапаното Поморие и от там ми казаха че сам им били пратили образец но само да го видят и дали ще го одобрят.Само това са им били казали от Министерството а кога ще се подават не знаели.Това е моят одг от тях абе честно аз се изморих да се занимавам с прости и нагли хора както са в Поморие  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
  Абе наистина има малоумни хора.Не се отказвай мацка,настоявай.Ако трябва ги заплаши,че жалба ще подадеш в Дирекцията.Тя се намира точно срещу Механотехникума в Бургас.Кажи им,че доста майки вече са подали съотвтните молби.Ейййй, не мога да разбера,тез хора мързи ли ги да работят или се подиграват с нас. Close

# 22
  • Мнения: 138
Здравей те Мами,днес и аз звънях в скапаното Поморие и от там ми казаха че сам им били пратили образец но само да го видят и дали ще го одобрят.Само това са им били казали от Министерството а кога ще се подават не знаели.Това е моят одг от тях абе честно аз се изморих да се занимавам с прости и нагли хора както са в Поморие  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
На нас ни казаха след 20 да отидем да си подадем заявленията  Peace .

# 23
Благодаря ви за подкрепата,но тази секретарката на Шефа в Поморие ми каза да пия една студена вода защото сами били родени децата през 2007г.Били получили някакво писмо че отменя ли закона дори,и за тези по 300 лв на дете Близнак

# 24
  • Мнения: 519
 Не,не,не мога повече  Joy,наистина са голям смях тези патки.Да се смее ли човек,да плаче ли,незнам вече.И моите са родени 2007 и си подадох молбата.

# 25
  • Мнения: 6
Здравейте,в Пловдив ми казаха да отида към края на седмицата да подам молба. Някой може ли да ми каже за тази програма В подкрепа на майчинството къде точно да отида да ми обяснят подробности и евентуално да подам молба?

# 26
  • Мнения: 112
Аз съм от Стара Загора и днес благополучно си подадох молбата. Наистина служителите там изобщо не бяха на ясно за какво става дума, та трябваше аз да обяснявам, но така е в България. Имате ли информация в какъв срок ще се изплатят парите, ако всичко е наред?

# 27
  • Мнения: 12
след 10 юни така ми казана

# 28
  • София
  • Мнения: 1 845
На нас ни казаха че ги изплащат както детските, някъде към 20 юни

ние с Деси подадохме в събота с триста зора - първо ги чакахме, че имаха оперативка и то точно по въпроса за близнаците/майките-студентки, после казаха, че нямат бланки, ама ние не се дадохме и изведнъж се намериха, после не искаха да ми приемат молбата, питаха ме дори защо точно в събота сме решили да ги подаваме, абе доста ги насметохме, ама наистина хич не са наясно, язък за оперативката  Rolling Eyes

Някой познава ли майка на близнаци, която е и студентка редовно?

# 29
  • Мнения: 27
Искам само да допълня, че е хубаво да носите актовете за раждане на децата , личната карта на майката и на бащата и удостоверение от ЕСГРАО за родените от майката деца.Тези са документите , които ми изискваха на мен.

Общи условия

Активация на акаунт