Майчинство и детски за близнаци - 6

  • 61 398
  • 798
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12
на мен не са ми искали удостоверение от ЕСГРАО за родените от майката деца аз петък ги подадох

# 31
  • Мнения: 127
Благодаря ви за подкрепата,но тази секретарката на Шефа в Поморие ми каза да пия една студена вода защото сами били родени децата през 2007г.Били получили някакво писмо че отменя ли закона дори,и за тези по 300 лв на дете Близнак

Това ли ти е мейла да ти изпратя молбата ,за да си я разпечаташ и да отидеш с нея в соц. в Поморие и да им я забиеш в малоумните муцуни и да ги попиташ дали изобщо могат да четат и ако ти кажат ,че могат ,нека тогава на всеслушание ти прочетат точка три от молбата.Този шеф да вземем сам да си подаде молбата за напускане ,защото явно мястото му не е там.Попитай го защо оспорва решения взети и одобрени от правителството ,нека ти представи писмено заповедта според ,която ти не можеш да си получиш парите или го накарай,като е толкоз сигурен ,че има такава заповед да се подпиши под думите си.Ааааааааааааааааааааааа ,то да ти писне от хора,които се опитват да те правят на маймуна.  #Cussing out  #2gunfire  Sick

# 32
  • Мнения: 8
аз подадох в кочериново и ми казаха  че другия месец ще си получа парите с детските

# 33
  • Мнения: 139
 Привет и от мен. Момичета тук в Своге става вече месец може и повече ни мотаят че няма молби. Кажете към кого да се  обърнем. То месеца наближава да излезе ние още не можем молби да подадем. Екате скапаната държава сме.

# 34
  • Мнения: 6
Здравейте, може ли някой да ми каже колко пари ще взема. Моите близнаци са родени на 25.01.2008г.

# 35
  • Мнения: 112
Катрин, вие влизате в графата /от 1.01.09г-1.04.09г между 1 и 2г/Би трябвало да вземете 600лв.

# 36
  • София
  • Мнения: 803
ani-r отиди на място , заедно с хлапетата  Laughing Laughing Laughing и като начало опитай с добро , кажи  им че от миналата седмица имат вътрешна заповед от министър Масларова и указания с бланки изпратени им от Агенцията за социално подпомагане в София. Ако продължат да отказват , за което се съмнявам отиди при Директора на социалната служба и го/я помоли да се обади в АСП в София да получи разяснение какво точно трябва да направи. Успех ти желая  Peace

# 37
  • Мнения: 35
моля кажете моите девойки са родени на 02.02.2007
между 1.01.2009-30.04.2009 сме между 1 и 2 годинки, да ходя ли да подавам според вас какво ще взема?

# 38
Моите близнаци са родени на 16.06.2008 г, знаете ли колко пари ми се полагат?

# 39
  • Мнения: 6
Благодаря много.

# 40
  • Мнения: 33
Здравейте и аз да се запиша.Като чета се чудя каква държава сме - направо пълна лудница,как може един град да приема молбите ни,а в друг да не знаят за какво става въпрос.Направо не ми го побира мозъка.Нямам думи.............. newsm78

# 41
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен, да се запиша в темата(аз си я чета отдавна де) и да се разпиша,че днес си подадох документите в общ.Витоша, след като ми се обадиха по тел. да ми съобщят, че имали вече бланки за помощта която ми се полагала за майки на близнаци Shocked чак се учудих....

id_pp на мен жената ми каза че ще взема за 11мес.(родени сме на 07.11.2008), но не можа да ми каже сумата и ми даде тел. на който да попитам след няколко дни....


П.П. Моя приятелка води предаване в телевизия Европа и каза,че в началото на юни Масларова ще е при нея,и каза да ви кажа ако искате да я разкатаем,че и тя и е набрала.....

# 42
  • Мнения: 62
Здравейте момичета,
Искам да ви попитам този месец преведоха ли ви майчинството, защото на мен все още не са, а винаги до сега съм го получавала в началото на месеца.
Предварително благодаря за отговорите.  Laughing

# 43
  • Мнения: 291
вчера и аз подадох молба-декларация .жената много учтиво ми каза че ще получа за 4 месеца ,но сумата точно незнае
каза ми да отбележа 1 точка за помощи до 1 годинка,
 така като са нямали януари навършени 1 годинка
anadi моето майченство го превеждат от 23-25 само детските към 5 число

# 44
  • Мнения: 139
Здравейте момичета,
Искам да ви попитам този месец преведоха ли ви майчинството, защото на мен все още не са, а винаги до сега съм го получавала в началото на месеца.
Предварително благодаря за отговорите.  Laughing


Ако говориш за май месец аз си го получих даже преди празниците. Мисля че беше на 30.04.09г.
А за май ще бъде преведено през юни. Искам да ти кажа че една приятелка ми се оплака че и на нея не са и превели пари и тя се е обадила в нои и са и казали че шефа й не бил внасял осигуровки.

Общи условия

Активация на акаунт