ИЗРАЕЛ 37

  • 15 154
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Не било кибуц това с трактора а мошав и се казва нещо като Балпурия  newsm78 не чух добре  Blush Кибуца било друга история там ни сме поканени просто на гости ама аз пак съм омесила всичко  Blush

Ханд,аз мислех,че ще сте тук повече време  Cry страшно много исках да ви видя и теб и малките  Cry Сега ще се наложи да дойда до Канада,че аз не съм от търпеливите и да чакам вие да дойдете пак кой знае кога  Mr. Green (лекинко се самопоканих ,но това ми е патент )

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 17:15 от Boryana

# 16
  • Мнения: 0
Нищичко не разбирам  Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Нищичко не разбирам  Mr. Green Mr. Green

Миличка,тук сме се събрали хора ,които сме свързани по някакъв начин с Израел-дали е религия,семейство или чист интерес няма значение. Това ни е 37 тема,на всеки 20стр. започваме нова тема.В темите обсъждаме нещата свързани с Израел като:празници,начин на живот,битовизми всичко което се сетиш.Можеш да зададеш въпрос и винаги ще получиш помощ и отговор  Peace Имаме и готварска тема (имат аз не готвя  Mr. Green ) в която споделят рецепти  Peace
Добре дошла отново  Hug

# 18
  • Мнения: 0
Ами значи аз съм просто от интерес тук  Mr. Green (и малко заради онова момче де  Whistling  Mr. Green )  Благодаря за гостоприемството!  Mr. Green  Hug Вие сега в Израел ли живеете ? Rolling Eyes

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами някои от нас живеем в Израел но има момичета и момчета  ,които пишат при нас от различни краища на  България,Гърция,Англия,Канада  newsm78 (да не забравя някой...)

Забравих да пия вода и ме заболя глава  Confused

# 20
  • Мнения: 0
И как е в Израел  cry

# 21
  • Мнения: 232
Ами значи аз съм просто от интерес тук  Mr. Green (и малко заради онова момче де  Whistling  Mr. Green )  Благодаря за гостоприемството!  Mr. Green  Hug Вие сега в Израел ли живеете ? Rolling Eyes
Ау,изпуснала съм Mr. GreenНякой просветен да ме светне за какво момче,иде реч!

Добре дошла!  bouquetАз нямам нищо общо с Израел,ама смятам да имам ,като им ида на гости Mr. Green

# 22
  • Мнения: 0
Ами запознах се с едно момче от Израел   Mr. Green Малко трудно се разбираме де  cry, ама вие за какво сте  Mr. Green Joy

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
На първата страница има препратки към всички наши теми та ако ти е интересно можеш да прочетеш а също и снимки да разгледаш.Просто трябва да рагледаш темите една по една за да намериш снимките...Иначе като на всяко място тук си има и добри и лоши страни,но ние си харесваме живота тук  Peace ( аз си го харесвам предполагам и другите  Grinning )

# 24
  • Мнения: 0
Да, започнах да разглеждам  cry Страшно хубаво е  Cry

# 25
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Аз нямам нищо общо с Израел,ама смятам да имам ,като им ида на гости Mr. Green
Joy
Айде, де  Flutter Давай да затегнем възела на българо-израелската дружба с едно посещение по наш'те земи  Party

Преди малко се връщам от срещата с Hand - нямам думи да ви опиша как се вълнувах и колко хубаво ми беше да ги видя Hug
А Нати е красива все едно художник я е изрисувал и все така лъчезарно бебоче - как пък веднъж не я видях уморена и намръщена - Hand, да знаеш, че съм влюбена в дъщерята ти  Heart Eyes

Кой беше казал за децата от смесени бракове, че са красиви и талантливи - в тяхното семейство се е получило   bouquet

aqswdefr, добре дошла в темата!  welcome
Да знаеш, че не си единствена, която попада на тази тема покрай запознанството си с някой местен чаровник  Grinning
А Борянка даже се омъжи за един (има и други случаи, но те като се появат, ще си кажат   bouquet), само че тя го срещнала в работата си, но важното е, че романтика не липсва  Grinning


БубеHug

# 26
  • Мнения: 81
       Бубале, я кажи за кибуца, че ми се ще и аз да посетя събитието Laughing
   
      aqswdefr, добре дошла! Можеш да научиш много за Израел от тук и да вземеш акъла на младежа Mr. Green

И аз се записвам.  Embarassed

# 27
  • София
  • Мнения: 7 879
...
Да знаеш, че не си единствена, която попада на тази тема покрай запознанството си с някой местен чаровник 
...

Ади стига де, че ако прочете бабата какви ги пишете тука знаете ли какво ме чака.  Laughing

# 28
  • Мнения: 0
Аз го срещнах в интернет  smile3520 Mr. Green, ама аз май съм най-малка  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 29
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
aqswdefr,добре дошла  bouquet няма да се обиждаме на възраст Laughing ако ти е хубаво и интересно при нас, няма проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт