До кога притискахте пъпчето?!

  • 2 208
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
Пъпчето на дъщеря ми падна за две седмици.Продължих да го мажа със спирт и пудра (Топоцин) още седмица след това.За такива процедури като притискане и завъртане за пръв път чувам и не бих ги правила дори и педи да каже...
Пъпчето си и хлътна само и е дълбоко като моето. Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 44 122
Lyubi - най-добре питай педиатъра ви до кога...
при нас също беше леко по-дълго отрязано, все още е лекичко стърчащо...мисля, че и така ще остане....не сме го притискали, лепяли и т.н...ужким било малко и щяло да се прибере, е на 3,6 години е и не се е прибрало.....така че ако това ще помогне...прави го...нада ли с нещо ти пречи....

И мн ми е странно как хората, които не са имали подобен проблем се изказват.....
Щото сигурно ако на тяхните деца беше щяха да го правят...ама като не...о ужас...ккаво е това.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 3 804
При големите имаше лека херния-тя под лекарско наблюдение им го лепих и притисках няколко месеца-докато се оправи хернията.С малката нямах такъв проблем ,съответно не съм лепила и притискала.

# 48
  • Мнения: 1 085
И моето бебе беше с хернийка. Притисках и слагах 3М-лепенка до края на 3 месец. То просто си се виждаше, че вече си е "заело мястото" и няма нужда от повече лепенка.

# 49
  • Мнения: 444
Ах, радвам се, че подобни случаи са се решили без операция! Надявам се на същия късмет. Ще продължавам упорито с процедурите, все пак ми ги препоръчаха лекари!

Общи условия

Активация на акаунт