Кипърска лятна фиеста - с нас купонът е на 200 :)) /24-та островитиянска тема/

  • 15 467
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехооооо....И аз съм тук! Mr. Green

Чета и се чудя за какъв мъж говорите newsm78,
викам си ПДД ли се е завърнал и докат
разбера, че за Кондор става въпрос доста време мина... Joy

Та Кондор, нищо че след две страници време, но добре дошъл!!!
Кво` му с чудиш за пътуването. Яхваш се на самолета и чиста работа.
Два часа време и си на острова. bowuu

Мирката, здравей душко! Вярно се изгуби доста време...

Блондичке, много активно се изИвяваш!  #Crazy Браво! На плаж
да ходите и зарад нас!

Кати, търсих те на скайпа, ама цЪ! Sad
Купила съм ти една капела, с периферия,почти кат тази на Блондичка.
Ако някой пътува скоро и няма против да я вземе, много ще ме зарадва. Heart Eyes
Иначе ще ти я пратя по пощата.

Сега да отида да гласувам и се връщам!


# 286
  • Мнения: 903
 Joy Joy Joy Joy Joy
Малейййй, голЕм смЕх rotfImbo rotfImbo... - ей на туй му се вика "шах с пешката" #Silly - три предложения с по равен брой гласове Crazy hahaha...
Значи мацоранки, а защо не и Кондорчо, гласувайте, че ситЮацията сЮФсем сЪ УплетИ Joy

Аз при това положение на нещата предлагам, ако Кати пък и всички останали нямате нещо против, да сведа анкетата само до тия три възможности /с равния брой гласове/ за да може по-лесно да се излъчи окончателното заглавие... А?-Ко шЪ каЙте? newsm78.... Mr. Green

# 287
  • Мнения: 0
Срамотъъъъъъъъъъъъъъъъъъ нема го кафето

Тъй значи,сервирахме сега да кажем новините blahblah
значи...... МИНАВАМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ВЪВ ВТОРИ КЛАС smile3501,от обяд само това слушам, и У-щето свърши  newsm68 newsm44 newsm74да ви кажа защо ми е така смешно....сина не разбрал ,че учителката казала,че ако има родители,които искат да повтарят децата им 1 клас,може да и се обадят Naughty,както ми казва сина,че госпожата казала,че ще остава в същия клас smile3514,не повярвах на ушите си #Crazy Mr. Green,до сутринта  стях да хвана бързия влак  Rageдокато се разберем с госпожата и синковеца кой какво е казал и кой какво е разбрал,падна голям смях newsm62......Голям купон имаше в школото Two Hearts...първо всички деца бяха занесли по нещо да се почерпят/сокчета,торти,сладкиши/ и всики носеха подаръче за госпожата... Peaceние както винаги закъсняхме и забравих подаръка в къщи newsm78,синковеца като се намръщи  Sick,хайде обратно...към 9 като отидох  bigdance2 Tadaкупона в разгара...учителката и децата на двора играят и пеят и пускат фоеверки  Party Time  ura а децата щури от радост newsm44 за първи път ги виждам толкова оживени.....нарисувани ризи,е да ама позволено само за над 5 .ти клас,попитах и за това....а на обяд всички паралелки от 5.ти играеха с пяна за бръснене и вода smile3514естествено кипърки smile3511,и не виждаха радосните лица на децата им.....толкова са ограничени Sick....за всеки ученик в нашата паралелка имаше подарък топка и голям молив smile3501 от госпожата и като излизаааат и катооооооооооо носяяяяяяяяят свидетелството за завършване малеееее то голямо нещо newsm53 smile3506
чак аз се радвах с тях smile3521
ХАИДЕ СТИГА КЛюКИ И НОВИНИ чАО ЗА СЕГА Hug Hug разпуснете

# 288
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ето ме пак Mr. Green
Блондиии остави ги тъй душа то ще се види кой ще победи има време гледай до към седем и половина довечера какъвто е резултата такъв и пускай Hug
Муцееееее Hug Hug Hugтук съм ама скайпа що съм изключила ей сега го видях като каза  Mr. Green.........ооооооо и капелка си ми купила Hug...засега нямам познат да пътува ще разпитам обаче то не си заслужава за една капелка цял колет #Crazy
Пепиткати пък еееееееее голяма радост нали имаш първолак дето вече е второлак ееееееееее bowuu............при мен са по приземени нещата големия отива в пети малкия във втори и подаръци получили .....малкия очила за гмуркане а големия не показва било тайна Thinking......иначе що не им дадоха да се пишат по тениските  newsm78 миналата година беше разрешено и синковеца големия си я пази още и от сутринта отиде приготвен да да ама не ooooh!..........абе тоя директор отвреме на време изперква щъ знаете #Crazy
Анче   а представи си децата как влизат вкъщи викайки като щури и аз така  Shocked кво ли е станало пък те един през друг пък мамо мамо чакай да ти кажа олееееее пък да знаеш кво стана в цирка и аз е айде де кво стана .....и като го изръсват и аз  Shocked....... Joy Joy Joy.........и веднага се впускам в обяснения да не се смеят на горкия слон че сигурно се е разболял или изстинал ......така де да успокоя ситуацията а те още повече Joy Joy.........и накрая викам абе тоя слон видяхте ли му поне......++шката голяма ли беше ...........а те ууууууууууу мамоо супер голяма  hahaha hahaha hahaha

# 289
  • Мнения: 903
Еееее, Пепитка, честито завършил 1-вокласник и занапред все отличник да ти е! Ама и той само каква 1-воаприлска лъжа ти е дръпнал насред юни... hahaha hahaha /разбира се неволно - че ще повтаря класа Joy Joy/

Кате, ще постъпя така както казваш thumbsup

Аз пък да ви се пооплача набързо - мноооого съм ядосана... то на себе си де..., щото тъкмо преди час се сетих че миналия месец трябваше да подам документи в социалните за надбавките на Лора и те изгоряха за май месец - ще пия една студена вода се е видяло, щото те гадовете със задна дата не изплащат #Cussing out... А това си е отвратителна практика, защото децата със увреждания имат право да ги получават независимо от дохода на семейството или други обстоятелства, т.е. не е редно щом самото право е безусловно, пропускането на някакъв шибан срок /извинявам се за израза/ да води до лишаването на детето от тази помощ #Cussing out #Cussing out  Значи нямаше да ме е толкова яд ако знаех, че тия парички ще отидат за друг нуждаещ се, но не!- те си остават като излишък в бюджета и в края на годината "благодарение" на такива задрямали патки като мен /дето са пропуснали срок да си заявят правото/, служителите от ДСП ще си разпределят премиални smile3515 smile3511 ..... Еййййй от тая неправда газ пикая и олио на клечки af  Утре ще направя един отчаян опит да говоря с шефа на районното ДСП, ако има чалъм да я пусна молбата със задна дата 31.05. лекинко да я промушат като забравена м/у други документи.. fiuuuuuu.., ама надали ще стане Confused
Ето оплаках се!

# 290
  • Мнения: 903
Такааааа, докато пак не са тръгнали да се изравняват вотовете, че шЪ мЪ праЙте в чудо де сЪ видя.. smile3544 hahaha
пускам я..... и Добре дошли в... Новата ни тема

П.П. добавих на Азали сайтовете за ниско-тарифното телефониране през И-нет към "Полезна информация", но ако някой се сети друго за допълване, да свирка Whistling Wink

Общи условия

Активация на акаунт