Кипърска лятна фиеста - с нас купонът е на 200 :)) /24-та островитиянска тема/

  • 15 508
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 28
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
"излъганото офчарче" Joy Joy Joy Joy Joy.преставям си реакцията на  кати6 newsm09 smile3515 smile3511 и на децата smile3533 smile3534

# 256
  • Мнения: 119
Внимание, внимание!!! Важно съобщение!!! Няма да повтарям, да няма после "ама не съм чул, не съм разбрал, не съм видял".  Joy
Пътуваме на 25.06 за Кипър. Ще останем 2 седмици в Никозия. Имаме апартамент там, а и количката ми е там и ме чака. Така че ще джиткаме с малката "накъдето ни видят очите" . После ще си ходим в България и на 19.08 се връщаме пак в Кипър до 28-ми. Това ни е графика, а планове не си правя, че да не ми мине котка пътя  Wink
Палома, мога само ориентировъчно да ти кажа за това периптеро. Имаше обява в бг вестника миналата година и го търсих. Оказа се, че не беше отворил още. Най-добре е да им звъннеш по телефона и да ти обяснят. По улицата след Макдоналдс се продължава доста напред и някъде се завива надясно и по нея улица магазина се намираше вляво. Но кое точно надясно беше....да не те пратя за зелен хайвер, така че ще се въздържа. Иначе бг периптеро има след старата болница срещу китайския ресторант "Пагода" и на улицата между Макариоу и платия Елефтериас, забравих и името  newsm78. Вече може да има и на други места. Дано някой , който е там в момента и е в час, да се включи с актуална и конкретна информация. Че аз май не бях никак полезна с тази... Confused

Кате, чакам с нетърпение продължението на излъганото овчарче. Много са изобретателни децата, каква ли е тяхната версия...

# 257
  • Мнения: 903
Ееееето ме отново и що да видя Shocked - голямо писане сте му дръпнали..., бравос!
Палома, за съжаление аз с инфо не мога да съм ти полезна, затова ще ти кажа само едно сърдечно welcome

Пепита, чудни софри са наредила, душко...мммммм... особено тоя омар дето кротко се е изтегнал в едното блюдо, малейййй само да го докопаммммм newsm22... ----  С Лорка плажът мина вчера добре - стояхме само час като за първа баня, пък и беше доста ветровито при това хладен вятър точно край морето и тя за първи път така сама като се топна и постоя около 4-5 мин. си излезе.... Други години студена-нестудена водата кисне киликанзера му, ама сега ме изненада с тая проява на здрав разум  #Silly Joy Joy

Жабенце
, едва сега забелязвам линийката в подписа ти - че то и ти като Мастерчето голЕм герой си бре!
Пфуууу, дедко като те види такава дето в абитуриентската си рокля шЪ ФлезИш reverance сигур`шЪ сЪ Флюби повторно /не че е спрял да е влюбен в теб и сега де Heart Eyes Hug/

Катеринке, как си душо клета измамена smile3560 hahaha... Тия твойте синковци отсега щом го играят партия да те премятат Outta Joint hahaha..., малейййй кво те чака не мога да те мисля - че сега още са малки и лъжкотините им такива - детински..., ама като попорастнат... fiuuuuuu..., какви по-опашати и засукани още ще ти ги сервирааат #Crazy ---- сЯ ситуацията си е смешничка, но мен ако питаш към тях се отнеси с нужната строгост и им наложи някакво наказание, та да не им хрумва пак да те лъжкондрят и то така нахално, щото ако оставиш нещата без последствие 100% ще има рецидив след време Peace
Аанн, ти как се бе мила? - нещо много лаконично го даваш..... не ми се вярва коремът ти толкова да е порастнал preggo , че да ти пречи да стигаш клавиатурата Laughing и зарад туй да си така пестелива на писане.. Wink Hug

# 258
  • Мнения: 0
Ей,Катееееее мина ли ти Twisted Evil бесът newsm61,ма верно всички наказани
 newsm62,че той мъжото какво е виновен в цялата история newsm78,
хайде не тъй с лошото #Crazy #Crazy
Блонди,сомо ти се озърна и вкуси от храната Heart Eyes,може би са на диета останалите newsm62
и как тъи се цопнахте и излязахте Sick,моите все едно не бяха виждали вода newsm62,та чак забравиха да излязат smile3521

# 259
Vinagi а с какво ще пътуваш ако мога да попитам, защото ми е важно ?  Sad

# 260
  • Мнения: 119
Кондор, аз досега само със самолет съм пътувала. С кораб имам една единствена екскурзия в зората на демокрацията. Но тогава ходихме с 3-4 приятелки от Варна до Истанбул на "круиз". Храна и спане на корабчето и свободно обикаляне по чаршиите. За мой късмет имаше и силно вълнение в морето и това ми "помогна" да нахраня рибките с истинска храна, а и кесийките в каютата напълних. Колкото и романтично да ми изглеждат сега истинските круизи, не мога да се реша...Та затова не съм ходила още до Бахамите и Хаваи  Laughing.
Не съм намирала информация в нета за пътуване от България до Кипър по море, но мисля че ще е много полезна. Особено за хората , които имат фобия от летене. Варна/Бургас през Солун/Пиреа до Лимасол/Ларнака. Логично това е пътя. В тур агенциите би трябвало да знаят.
Редактирам се. Виж какво намерих:
http://for.journey.bg/topic.php?page=1&topic=5230  и тук
http://for.journey.bg/topic.php?topic=8886
Много е противоречива информацията, но може да ти е полезна.

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 23:22 от vinagi

# 261
  • Мнения: 903
Хайде мили дами... и долетелият наскоро в кокошарника г-н Кондор Mr. Green заповядайте на закуска!

Аз пак нЕмам много време за раздумки.., но молИм вЪ най-ФицЯлнУ да си напънИтИ мозъчните инструменти  baaa hahaha и да родите идеи за заглавие на следващата тема! На средата на 18-та страница сме, така чИ акУ УбичатИ, нИ сЪ праЙте на слънчасЪли #Silly Joy ами заяветИ активна форумска позиция с предложения, и по-бързичко, та да има време да пусна анкета и да се воТка   ideauu ... - в смисъл не да пиете водка Drunk ами да си пуснете вота Joy Joy

А сега ви пожелавам хубав ден и като се върна да има поне 4-5 предложения.., щото.... box tooth
Хайде бай!... lovekiss

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 09:46 от Miss Blondy~Redhat

# 262
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Доброооооо утрооооооооо излъганото овчарче тук Mr. Green
Обаче как ги наказах ви казвам лошо им стана освен това дето споменах също ги наказах три дена НЕ на електронните игри Всякакви плай стайшъни.....Пи ес пи та ......Уи - та .......и т.н. абсолютно забранени Naughty....ха да видим кой с кой ще се заяжда Crossing Arms
Блондич това кексчето първото ммммммммммммм също като мойто като имам кеф ей такова спретвам да знаиш  chef....тъй че ако не се включат скоро другите така половинката май ще е само за нашта къща Joy Joy....а пък ти за заглавието не е ли рано  newsm78...чакай да се напрагна тогава и да предложа newsm78 newsm78
Винаги съобщението за пътуването прието и попито tongue
Кондорче много тъжен си бе човек не така ще ти намерим корабче чакай и аз да се поровя тук там и ще пратя нещо Peace......Виж какво намерих........отгоре из&# … allServicesSearch
А сега по молба на БЛонди родих следните идейки за заглавие
1. Кипърски пътешествия със самолети, лодки и деца кротки Mr. Green
2. Кипърски гъзарки с БГ сладуранки всички на море бягайте мъже hahaha

 newsm78 newsm78 Продължавам да мисля ще пусна и още..... bowuu

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 14:24 от Katy6

# 263
  • Мнения: 28
лятото дойде!хайде всички мацки на море!!
е,е,е,е,е що пък и аз да не си пробвам малко мозъка,да видим дали още мърда?!! Party
блонди! smile3534,корема не знам дали ми е голям Joy,ама да ти кажа нещо под секрет:многоо ме мързи,напоследък spam2 и дъто ме заболява от стола,затова полягвам на канапенцето до мен Flushed,така се трудя аз!!!но само вие мадамки знаете това!!! smile3503.чета ви редовно!
кати6,идеите ти са гот!бравос,мен лично второто ми допадна!колкото до децата-само така!!!!хаиде-де,да знаят кои командва!ти шеф ли си или на петела куирука Joy Joy newsm78!блондича е права за това,че днес така ами утре?????и моита щерка и тя понякога се мъчи да ми ги дава такива ама  smile3513!оффффффффф деца,раждат се научени!тук до мен има една съседка(бях ви споменала за нея,тя говори много #2gunfire)е че тя има две деца на 2 год и 3 год от сега плаче от тях и не може да ги контролира!!!сега са малки,но после?
иначе ситуацията си е смешна Joy Joy!
винаги, Hugрапорт даден!рапорт приет!добре си ни дошла!
малко инфо и за мен:освен малката тайна която издадох на блонди,съм добре както добре може да бъде две в едно!,бебо нещо му пречи вътре сигурно,защото се противи и рита,милото! Joyили просто проявява мъжки характер от сега! newsm78 Thinking
пепита,днес се губи от хоризонта?! newsm78
а,а,а,а,а блонди,добре си се справила днес в кухнята! newsm10 smile3521
аде мадамки аз отивам да се трудя хоризонтално! Joy Joy  bouquet

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 15:29 от aann

# 264
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Анчеееееееей да знаеш ама ти няма как да знаеш щото си нова отскоро тук та заглавието е чудесно обаче го обмисли пак добре трябва да присъства Кипър и БГ като думи вътре или Кипърски ....кипърки ......кипърци.....Българи .....мацки български и т.н. сещаш се нали Wink...това го решихме за да се вижда за коя държава става въпрос bowuu
А тази пък кипърката кво се оплаква отсега ми те още малки ....... Thinking........ама пък нали ги знаеш че са едни чистофайнички сигурно като й разпилеят нещо или като се изцапат и изпада в паника Mr. Green....кипърска й работа Joy Joy
А твойто чадо що тъй рита бе нали си на климатик трябва да му е хладничко хубаво пък и мама е все в хоризонтално положение тъй че си отпочива достатъчно......да не би да иска да го заведеш на разходка маме . #Crazy.........айде надигай се от канапенцето ........  Whistling

# 265
  • Мнения: 28
атака!ами светнете ме и мен в далаверата и аз на всяко гърне мирудия! newsm47
ами тогава !то не за друго ами да се запиша и аз като деистващ член в партията ,ето благодаря на  bouquetкати6!

# 266
  • Мнения: 0
Добър ден, Hug Hug Hugако пак ми изключи сте  smile3514викаааааааааам,за 3.ти път се включвам
Ехееееееее ,Блонди,това там в ъгълчето еклерчета ли са #Crazy,може ли 3,айде 2 да оставим и за по-гладните Joy
ако не са на диета,и сокче от моркови Peace,не че съм капризна,но нали има от всичко Peace,а фрапечино с кексче ще си мушна за следобед newsm62.....виж какво сте почерпя за обяд,изглежда имаме еднакъв вкус по една чашка винце или биричка какво сте кажеш а може и така[/img]
да заповиадят всички ако има гладни,моля Hug
Катееееееее,добре си ги наказала ,но дали ще издържат 3 дена newsm78,моя като го накажа и на 2.рия се отказвам,че той ми къса нервите #Crazy....но такава дебела лъжа не ми е сервирал newsm78 и се замислям дали няма да съм по твърда Twisted Evil
ЕЕЕЕЕ Винагиииии,хайде най-после датите за готови Peace,дали сте издържиш до 25 newsm78,а до 19 newsm78
Мили,аз пак бясна преди като идваха майсторите да сменят тръбите оставиха 2 дупки и след 1 мес.търсене  phoneuu ,днес решиха да дойдат,без да ми кажат,лошо нема аде....,но шефааааааааа нищо не прави ,изседнал се на дивана/с мръсните дрехи и си пие кафето/а работника б-рин го побърка....100 пъти по сталбите надолу-нагоре/3 етаж сме/това направи,онова сварши smile3513 #Crazy,направо побеснях smile3514,как не стана да сварши за 5 ст.работа Crossing Arms...така се ядосах,че даже не видях,кога са тръгнали и оставили всичката мръсотия и счупени плочки там Mr. Green,тежко им др.път
Хаиде оплаках се успешен ден[url][url][url]http://www.youtube.com/watch?v=0g01SCTx1wE][url][ … tch?v=0g01SCTx1wE[/url][/url][/url][/url]

# 267
  • Мнения: 903
Ето ме пак, здак-бау-мяу!...

И кво да видя...dontknow - само двама отчели се..., а другите се правят на ударени от ланшната градушка май... smile3560

Катенце, хич не е рано за заглавията, душко, щото едно по-мощно активизиране тука на списващото население Mr. Green... и сме прехвърлили 19-та страница, нали трябва анкетата да се пусне и да има и време за гласуване, та затова Peace

Аанни, правилно разсъждаваш - важен е олимпийския принцип на участието  thumbsup...,
освен това ти си пълноправен член - разбира се че ще се разпишеш с идея!
Та като за първи опит добре, но Кати ти е дала вече известни насоки, та има време да доизкусуриш предложението си... Пък и нали с два мозъка мислиш в момента preggo.., така че дерзай! Hug

А ето ги и моите скромни идейки:

1. КИПЪР - ваканционна дестинация с най-готината БГ-делегация (ние Simple Smile)
2. Кипърски плажове лъчисти с БГ-златни рибки и интернешънъл-туристи

Пепитка, писали сме заедно Hug.... Я бързо тука с идейка и ти!...

# 268
  • Мнения: 0
Аз забравих Joy за тема ХИХИХИ,просто не сам добра в идеите Joy,
айде да не кажете ,че не сам се включила hahaha
ХАЙДЕ В КИПРО НА МОРЕ ,ТАМ ВЪРВИ И БГ ПОРТМОНЕ,И КРАСИВОТО И БОМБЕ

# 269
  • Мнения: 28
добре се справяте! newsm10
я'я'я'я' тук да пусна нещо:
кипърският плаж за българските мацки не е мираж!
е това от мен!за сега чао    love001 newsm08

Общи условия

Активация на акаунт