До кога с бебешките шампоани

  • 6 764
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25
АЗ веднага го намазах със зехтин и за известно време изчезнаха но после пак се появиха. Водих ме го на лекар и ни изписаха някакво мазило но ефект нямаше

# 46
  • Мнения: 389
Ние сме с Колоран ,
 и аз не знам докога с детски newsm78   може би докато почне сам да се къпе

# 47
  • Мнения: 590
Ползвам Бюбхен и Мустела, смятам още дълго време да я къпя с бебешки шампоани.

# 48
  • Мнения: 245
АЗ имам един въпрос относно шампоаните.Моят син е на 6 и половина и от скоро от главата му взеха да се лющят люспи . Някой ако е имал подобен проблем да пише моля ви Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes А забравих да кажа че от както сее родил го къпя с джонсън и не съм го сменяна
Може да се махнат с "Head and shoulders", лично съм го изпитала и с двете ми деца.

# 49
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Ползвам БЮБХЕН и съм доволна,не смятам да го сменям. Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 39 771
Може да се махнат с "Head and shoulders", лично съм го изпитала и с двете ми деца.
Може да се пробва, макар, че не на всеки му понася този шампоан. Аз лично получавам сърбежи от него. Мъж ми обаче няма проблеми.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Може да се махнат с "Head and shoulders", лично съм го изпитала и с двете ми деца.
Може да се пробва, макар, че не на всеки му понася този шампоан. Аз лично получавам сърбежи от него. Мъж ми обаче няма проблеми.
На мен също H&S ми люти и щипе на главата.Не бих рискувала да мия детенце с него,защото вероятно има агресивни съставки Rolling Eyes

По темата аз го мия с измиващ гел на А-дерма и скоро мисля да не го сменям или най-малкото да си ползвам медицинска козметика,защото ми направи алергични обриви и не искам да рискувам.

# 52
  • Мнения: 25
Благодаря ви за съватите, но и аз несъм доволна от H&S. A този гел от къде да го купя??

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Все още сме си на Бюбхен.Не мисля скоро да го сменям.

# 54
  • София
  • Мнения: 39 771
Благодаря ви за съватите, но и аз несъм доволна от H&S. A този гел от къде да го купя??
Аз не съм го използвала, но намерих инфо тук
http://www.framar.bg/product.php?fharm_maker=A-DERMA&page_sp … ial_title=A-DERMA
Провери по аптеките.

# 55
  • Мнения: 2 910
Все още къпя с бебешки шампоан, досега с Бюбхен и Хип, за Шаума незнаех, че има детски, ще купя.

# 56
  • Мнения: 8 999
Все още използвам бебешкия на Джонсън. Аз също си крадвам, ако моят е свършил. Не смятам да го сменям скоро, защото не люти на очите.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 099
На 2 г. и 6 м. е, но все още редувам добрите бебешки марки козметика за коса и тяло.

То и нашите сапуни за къпане, та дори и за миене на ръце са предимно бебешки...  Embarassed Обожавам сапуна на Бюбхен с невен.

# 58
  • Мнения: 1 091
До скоро ползвах бебешка козметика за дъщеря ми. Сега минах на детска, за да се различва от тази на брат ѝ.

# 59
  • Мнения: 1 372
Смятам да ползвам бебешка козметика поне до три годишна възраст.

Общи условия

Активация на акаунт