До кога с бебешките шампоани

  • 6 764
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 004
За себе си съм ползвала някои от шампоаните на Шаума и никак не съм доволна. Затова не бих експериментирала и с детския им. Crossing Arms

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
В момента ползвам само медецинска козметика и съм доволна .Смятам дълго време да  останем на нея.

# 32
  • Мнения: 2 013
До момента,в който започне да се къпе сама.

# 33
  • Мнения: 1 740
Още дълго време смятам да ползвам бебешки шампоан.

# 34
  • Мнения: 1 763
И аз мисля поне до първи клас да ползвам детски шампоан 2 в 1, за да ми е по-удобно.

# 35
  • Мнения: 2 334
Все още я мия с бебешко шампоан на Бюбхен.

# 36
  • Мнения: 25
АЗ имам един въпрос относно шампоаните.Моят син е на 6 и половина и от скоро от главата му взеха да се лющят люспи . Някой ако е имал подобен проблем да пише моля ви Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes А забравих да кажа че от както сее родил го къпя с джонсън и не съм го сменяна

# 37
  • Мнения: 219
Все още я къпя с шампоана на Бюбхен и мисля да продължава с детски шампоан поне до 2-3 години  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 39 771
от скоро от главата му взеха да се лющят люспи .
Може да е пърхот или крусти.
На Дияна скоро пак и се бяха появили крусти. Оправи се.
И за двете има средства. Ако искаш все пак се консултирай с личната лекарка.
Можеш да пробваш да смениш шампоана.

# 39
  • Мнения: 1 085
Синът ми е пет годишен и още ползва бебешка козметика.

# 40
  • Мнения: 4 292
За себе си съм ползвала някои от шампоаните на Шаума и никак не съм доволна. Затова не бих експериментирала и с детския им. Crossing Arms
Детският е хубав. По-хубав от тези на Джонсън. Макар че отдавна не съм о купувала, в момента синът ми ползва този за коса и тяло на Бюбхен.

# 41
  • Мнения: 1 085
АЗ имам един въпрос относно шампоаните.Моят син е на 6 и половина и от скоро от главата му взеха да се лющят люспи . Някой ако е имал подобен проблем да пише моля ви Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes А забравих да кажа че от както сее родил го къпя с джонсън и не съм го сменяна

Случи ни се и на нас това- на 5 години. Намзах му косичката със зехтин и хубавичко разресах във всички посоки, после го измих и изчезнаха.

# 42
  • Мнения: 9 973
с бебешки сапун мия за сега,с детски след 2г.

# 43
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
АЗ имам един въпрос относно шампоаните.Моят син е на 6 и половина и от скоро от главата му взеха да се лющят люспи . Някой ако е имал подобен проблем да пише моля ви Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes А забравих да кажа че от както сее родил го къпя с джонсън и не съм го сменяна

А може би е време да го смениш вече? 6,5 години с един и същ шампоан не е малко време Rolling Eyes Опитай някакъв друг, изборът поне е голям. А за крустите - момичетата са ти казали вече.

# 44
  • Мнения: 1 650
И ние сме още на бебешки- нивеа сензитив.

Общи условия

Активация на акаунт