До кога с бебешките шампоани

  • 6 763
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 162
Дъщеря ми е на почти 5 години.От бебе я къпя само с Клоран, душ гел и шампоан, защото е с чувствителна кожа. Алерголожка ми предложи или Клоран, или Мустела и нищо друго. Смятам още дълго да използвам бебешка козметика, поне до 10 години.

# 16
  • Мнения: 2 172
Какъв е този шампоан на шаума,простете за невежеството ми  newsm78 И той ли се води "без сълзи"? Дали става за моето момиченце на 1,6 г  Thinking И от къде се купува.От детските магазини или от парфюмериите  newsm78

# 17
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Какъв е този шампоан на шаума,простете за невежеството ми  newsm78 И той ли се води "без сълзи"? Дали става за моето момиченце на 1,6 г  Thinking И от къде се купува.От детските магазини или от парфюмериите  newsm78

http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=2395

Аз, лично, си го купих от супера. И не, не люти на очите. Пробвала съм  Laughing
Повече ми харесва от този на Джонсън, а си мислех, че той е най-добрия.

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 21:47 от ٠•● Dega ●•٠

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Дияна има този на Шаума. Но на мен лично мирисът му ми е много неприятен.

# 19
  • Мнения: 2 587
Все още мия дъщеря ми с бебешки,и през ум не ми е минавало да спирам.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
ами последно купих на шаума детският...но  с детски и бебешки ще мия още доста...гледам освен червеният имат и други видове....

elfi4ka - аз гокупих от фантастико...та освен по детските магазини, аптеките го има и по големите хранителни....
за лютенето не знам...моят го къпя с козирка и вече от нищо не реве....

а кря-кря също е детски не бебешки..

# 21
  • Мнения: 5 026
Ползвам на Бюбхен само.Не съм се и сещала да го сменям още.

# 22
  • София
  • Мнения: 39 771
Дияна каза, че Шаумата й лютяла. Но на нея всички шампоани й лютят, даже бебешките. Сама си мие косата.
Не мога да я използвам като критерий Simple Smile
Алекс го къпя с Бюбхен, скоро няма да сменям шампоана. Преди това го къпех с Мустела.

# 23
  • Мнения: 1 046
Съвсем като бебе до към 3-4 месец ползвах бебешки шампоан на Евент, след това не успях да го открия и преминах директно на Шаума две в едно, до към 3 години само с него, а сега смених с един пак бебешки на Нивея/а, честно такъв навик ми е да купувам детски или бебешки шампоан, че изобщо не съм се замисляла да сменям с нещо за възрастни.
За мен е важно да е две в едно да става и за тяло и за коса, за да ми е по удобно.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ами почти до първи клас го къпех с бебешки, после минахме на Шаума.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 122
а аз ги сменям в последната година много.....нещо ми писва миризмата им и купувам друг и така....само от кафявият джонсън получи нещо като пърхут...от розовият и лилавият нямаше подобно нещо.....

# 26
  • Мнения: 3 334
Хриси е на 5 год.и съм взимала предимно на Чико и бюбхен,доволна съм и от Джонсън...........има голям избор всъщност и смятам,че всички са добри за нас де,защото косата не й е гъста.

# 27
  • Мнения: 3 016
И ние сме все още с бебешки -без сълзи.

# 28
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Използваме  шампоанът на Бюбхен и предполагам ,че ще продължа да го ползвам и през следващите няколко години,или ще го
 редувам с други бебешки.

# 29
  • Мнения: 4 434
От раждането с Джонсън и все още.

Общи условия

Активация на акаунт