До кога с бебешките шампоани

  • 6 769
  • 136
  •   1
Отговори
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Интересува ме до каква възраст сте използвали, или смятате да използвате бебешките шампоани?
И с какво сте/бихте ги заменили?
Дъщеря ми 2г и половина и до сега винаги съм си я миела с Кря-Кря..от който съм доволна, но гледам на пазара има и други марки предназначени за деца..та се чудя дали да взема. newsm78
Имате ли впечатление за някоя марка?...

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята е почти на 7 и все още ползва бебешки шампоани. Аз съм доволна от Тео бебе и тези на Шаума 2в1.

# 2
  • Мнения: 998
Всякакви съм ползвала-Нивеа ,Джонсън,Орифлейм-бебешкия ,а пък
Кря-Кря даже аз го ползвам-отразява ми се прекрасно на косата.
Всички бебешки шампоани са били хубави.Любимият ни е бебешката
Шаума-има два страхотни аромата.Даже спрей за разресване съм
взимала преди да се подстрижем се налагаше да ползваме.
Смятам да продължавам с бебешките шампоани и след 2 годинки.
Кой знае колко агресивни измиващи съставки имат шампоаните за
възрастни.

# 3
  • Мнения: 2 011
Смятам дълго време още да ползвам специализирана козметика,купувам от аптеките медицинска козметика за малката,не ми се рискува с друга.

# 4
  • Мнения: 11 004
За дъщеря ми, която е на 2,2 г., ползвам бебешкия шампоан на Чико за къдрави коси, тъй като съм доволна от него. Телцето мия с Бюбхен, но не е от най-бебешките, води се детски. Още дълго време ще ползвам бебешка и детска козметика.

# 5
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз нямам намерение да използвам за дедето си шампоан за възрастни, но виждам, че в търговската мрежа са плъзнали най-различни шампоани със статут "детски" и затова питам...

# 6
  • Мнения: 9 814
Вече две години мия косата на дъщеря си с Шаума.

# 7
  • Мнения: 249
Ами аз още купувам такива. Сега е на Па-па, но предимно на Джонсън.

# 8
  • Мнения: 2 478
Синът ми е на 2г 2м и го къпя с Мустела. Той сега плаче при имиването на косата, а представям си ако използвам шампоан , който пари на очите.

# 9
  • Мнения: 6 442
До към 2 годинки ползвахме на Бюбхен за цялото тяло.
Сега сме на Шаума. Peace

# 10
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не мисля да бързам да го сменям. Naughty
Освен това, сега намерих един толкова хубав на Шаума, с балсам и аромат на ягоди, че се чудя даже дали и аз да не мина на него... Laughing

# 11
  • Мнения: 22 438
Не мисля да го сменям поне до 5-6годишна възраст.
От раждането използвам Мустела, не съм имала проблеми.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Къпя го с шампоан на Бюбхен за коса и тяло и нямам намерение скоро да го сменям.Прави хубава пяна и ухае приятно, не дразни очите..

# 13
  • Мнения: 3 092
 И аз редувам   Мустела и  Шаума .
Няма да ги сменям все още .

# 14
  • Мнения: 2 521
Къпя го с шампоан на Бюбхен за коса и тяло и нямам намерение скоро да го сменям.Прави хубава пяна и ухае приятно, не дразни очите..
И аз ползвам него и не мисля да го сменям Wink

# 15
  • Мнения: 162
Дъщеря ми е на почти 5 години.От бебе я къпя само с Клоран, душ гел и шампоан, защото е с чувствителна кожа. Алерголожка ми предложи или Клоран, или Мустела и нищо друго. Смятам още дълго да използвам бебешка козметика, поне до 10 години.

# 16
  • Мнения: 2 172
Какъв е този шампоан на шаума,простете за невежеството ми  newsm78 И той ли се води "без сълзи"? Дали става за моето момиченце на 1,6 г  Thinking И от къде се купува.От детските магазини или от парфюмериите  newsm78

# 17
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Какъв е този шампоан на шаума,простете за невежеството ми  newsm78 И той ли се води "без сълзи"? Дали става за моето момиченце на 1,6 г  Thinking И от къде се купува.От детските магазини или от парфюмериите  newsm78

http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=2395

Аз, лично, си го купих от супера. И не, не люти на очите. Пробвала съм  Laughing
Повече ми харесва от този на Джонсън, а си мислех, че той е най-добрия.

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 21:47 от ٠•● Dega ●•٠

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Дияна има този на Шаума. Но на мен лично мирисът му ми е много неприятен.

# 19
  • Мнения: 2 587
Все още мия дъщеря ми с бебешки,и през ум не ми е минавало да спирам.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
ами последно купих на шаума детският...но  с детски и бебешки ще мия още доста...гледам освен червеният имат и други видове....

elfi4ka - аз гокупих от фантастико...та освен по детските магазини, аптеките го има и по големите хранителни....
за лютенето не знам...моят го къпя с козирка и вече от нищо не реве....

а кря-кря също е детски не бебешки..

# 21
  • Мнения: 5 026
Ползвам на Бюбхен само.Не съм се и сещала да го сменям още.

# 22
  • София
  • Мнения: 39 771
Дияна каза, че Шаумата й лютяла. Но на нея всички шампоани й лютят, даже бебешките. Сама си мие косата.
Не мога да я използвам като критерий Simple Smile
Алекс го къпя с Бюбхен, скоро няма да сменям шампоана. Преди това го къпех с Мустела.

# 23
  • Мнения: 1 046
Съвсем като бебе до към 3-4 месец ползвах бебешки шампоан на Евент, след това не успях да го открия и преминах директно на Шаума две в едно, до към 3 години само с него, а сега смених с един пак бебешки на Нивея/а, честно такъв навик ми е да купувам детски или бебешки шампоан, че изобщо не съм се замисляла да сменям с нещо за възрастни.
За мен е важно да е две в едно да става и за тяло и за коса, за да ми е по удобно.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ами почти до първи клас го къпех с бебешки, после минахме на Шаума.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 122
а аз ги сменям в последната година много.....нещо ми писва миризмата им и купувам друг и така....само от кафявият джонсън получи нещо като пърхут...от розовият и лилавият нямаше подобно нещо.....

# 26
  • Мнения: 3 334
Хриси е на 5 год.и съм взимала предимно на Чико и бюбхен,доволна съм и от Джонсън...........има голям избор всъщност и смятам,че всички са добри за нас де,защото косата не й е гъста.

# 27
  • Мнения: 3 016
И ние сме все още с бебешки -без сълзи.

# 28
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Използваме  шампоанът на Бюбхен и предполагам ,че ще продължа да го ползвам и през следващите няколко години,или ще го
 редувам с други бебешки.

# 29
  • Мнения: 4 434
От раждането с Джонсън и все още.

# 30
  • Мнения: 11 004
За себе си съм ползвала някои от шампоаните на Шаума и никак не съм доволна. Затова не бих експериментирала и с детския им. Crossing Arms

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
В момента ползвам само медецинска козметика и съм доволна .Смятам дълго време да  останем на нея.

# 32
  • Мнения: 2 013
До момента,в който започне да се къпе сама.

# 33
  • Мнения: 1 740
Още дълго време смятам да ползвам бебешки шампоан.

# 34
  • Мнения: 1 763
И аз мисля поне до първи клас да ползвам детски шампоан 2 в 1, за да ми е по-удобно.

# 35
  • Мнения: 2 334
Все още я мия с бебешко шампоан на Бюбхен.

# 36
  • Мнения: 25
АЗ имам един въпрос относно шампоаните.Моят син е на 6 и половина и от скоро от главата му взеха да се лющят люспи . Някой ако е имал подобен проблем да пише моля ви Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes А забравих да кажа че от както сее родил го къпя с джонсън и не съм го сменяна

# 37
  • Мнения: 219
Все още я къпя с шампоана на Бюбхен и мисля да продължава с детски шампоан поне до 2-3 години  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 39 771
от скоро от главата му взеха да се лющят люспи .
Може да е пърхот или крусти.
На Дияна скоро пак и се бяха появили крусти. Оправи се.
И за двете има средства. Ако искаш все пак се консултирай с личната лекарка.
Можеш да пробваш да смениш шампоана.

# 39
  • Мнения: 1 085
Синът ми е пет годишен и още ползва бебешка козметика.

# 40
  • Мнения: 4 292
За себе си съм ползвала някои от шампоаните на Шаума и никак не съм доволна. Затова не бих експериментирала и с детския им. Crossing Arms
Детският е хубав. По-хубав от тези на Джонсън. Макар че отдавна не съм о купувала, в момента синът ми ползва този за коса и тяло на Бюбхен.

# 41
  • Мнения: 1 085
АЗ имам един въпрос относно шампоаните.Моят син е на 6 и половина и от скоро от главата му взеха да се лющят люспи . Някой ако е имал подобен проблем да пише моля ви Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes А забравих да кажа че от както сее родил го къпя с джонсън и не съм го сменяна

Случи ни се и на нас това- на 5 години. Намзах му косичката със зехтин и хубавичко разресах във всички посоки, после го измих и изчезнаха.

# 42
  • Мнения: 9 973
с бебешки сапун мия за сега,с детски след 2г.

# 43
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
АЗ имам един въпрос относно шампоаните.Моят син е на 6 и половина и от скоро от главата му взеха да се лющят люспи . Някой ако е имал подобен проблем да пише моля ви Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes А забравих да кажа че от както сее родил го къпя с джонсън и не съм го сменяна

А може би е време да го смениш вече? 6,5 години с един и същ шампоан не е малко време Rolling Eyes Опитай някакъв друг, изборът поне е голям. А за крустите - момичетата са ти казали вече.

# 44
  • Мнения: 1 650
И ние сме още на бебешки- нивеа сензитив.

# 45
  • Мнения: 25
АЗ веднага го намазах със зехтин и за известно време изчезнаха но после пак се появиха. Водих ме го на лекар и ни изписаха някакво мазило но ефект нямаше

# 46
  • Мнения: 389
Ние сме с Колоран ,
 и аз не знам докога с детски newsm78   може би докато почне сам да се къпе

# 47
  • Мнения: 590
Ползвам Бюбхен и Мустела, смятам още дълго време да я къпя с бебешки шампоани.

# 48
  • Мнения: 245
АЗ имам един въпрос относно шампоаните.Моят син е на 6 и половина и от скоро от главата му взеха да се лющят люспи . Някой ако е имал подобен проблем да пише моля ви Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes А забравих да кажа че от както сее родил го къпя с джонсън и не съм го сменяна
Може да се махнат с "Head and shoulders", лично съм го изпитала и с двете ми деца.

# 49
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Ползвам БЮБХЕН и съм доволна,не смятам да го сменям. Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 39 771
Може да се махнат с "Head and shoulders", лично съм го изпитала и с двете ми деца.
Може да се пробва, макар, че не на всеки му понася този шампоан. Аз лично получавам сърбежи от него. Мъж ми обаче няма проблеми.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Може да се махнат с "Head and shoulders", лично съм го изпитала и с двете ми деца.
Може да се пробва, макар, че не на всеки му понася този шампоан. Аз лично получавам сърбежи от него. Мъж ми обаче няма проблеми.
На мен също H&S ми люти и щипе на главата.Не бих рискувала да мия детенце с него,защото вероятно има агресивни съставки Rolling Eyes

По темата аз го мия с измиващ гел на А-дерма и скоро мисля да не го сменям или най-малкото да си ползвам медицинска козметика,защото ми направи алергични обриви и не искам да рискувам.

# 52
  • Мнения: 25
Благодаря ви за съватите, но и аз несъм доволна от H&S. A този гел от къде да го купя??

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Все още сме си на Бюбхен.Не мисля скоро да го сменям.

# 54
  • София
  • Мнения: 39 771
Благодаря ви за съватите, но и аз несъм доволна от H&S. A този гел от къде да го купя??
Аз не съм го използвала, но намерих инфо тук
http://www.framar.bg/product.php?fharm_maker=A-DERMA&page_sp … ial_title=A-DERMA
Провери по аптеките.

# 55
  • Мнения: 2 910
Все още къпя с бебешки шампоан, досега с Бюбхен и Хип, за Шаума незнаех, че има детски, ще купя.

# 56
  • Мнения: 8 999
Все още използвам бебешкия на Джонсън. Аз също си крадвам, ако моят е свършил. Не смятам да го сменям скоро, защото не люти на очите.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 099
На 2 г. и 6 м. е, но все още редувам добрите бебешки марки козметика за коса и тяло.

То и нашите сапуни за къпане, та дори и за миене на ръце са предимно бебешки...  Embarassed Обожавам сапуна на Бюбхен с невен.

# 58
  • Мнения: 1 091
До скоро ползвах бебешка козметика за дъщеря ми. Сега минах на детска, за да се различва от тази на брат ѝ.

# 59
  • Мнения: 1 372
Смятам да ползвам бебешка козметика поне до три годишна възраст.

# 60
  • Мнения: 9 776
Дъщеря ми и досега ползва бебешки шампоани.

# 61
  • Мнения: 1 477
Все още ползвам бебешка козметика и не смятам да преставам скоро.

# 62
  • Мнения: 929
Ползвям си все още бебешкия на Джонсън с пшеничен зародиш.

# 63
  • Мнения: X
На 3 и на 5 г. все още ги мия с бебешки/т.е.детски/ шампоан,душ-гел и сапун...най-малкто защото са по-щядащи и нелютиви.......пък и  миришат страхотно повечето.

# 64
  • Мнения: 108
И моят син още си ползва на Джонсън с лайка.

# 65
  • Мнения: 1 674
В  bouquetече сме почти на 2г.Използвала съм само шампоана на ,,Клоран,,-бебешкия.Не мисля да го сменям.

# 66
  • Мнения: 282
И аз моите деца,които са на 6г. и 10г.,все още ги къпя с детски шампоани,а даже имам и един бебешки на Джонсън.Със сигурност ще продължа така още дълго време. Peace

# 67
  • Мнения: 2 015
Ние още сме на бебешка козметика Peace

# 68
  • Мнения: 801
Преди 2- та година не съм ползвала нито шампоан, нито сапун за къпане. Сега ползвам бебешки (1 път седмично) и не смятам да ги сменям до 7 година.

# 69
  • до морето
  • Мнения: 2 288
много марки изредихме , но от Джонсън съм най-доволна, смятам още дълго да сме с детска козметика. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 305
Ползвам детски шампоан на Нивеа и даже да реша да го сменя сигурно пак ще взема детски. Не мисля да бързам да сменя детския шампоан с друг.

# 71
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Ние и досега сме такива. Ползваме розовия на Хипп, защото няма оцветители, парабени и СЛЕЗ.

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Продължавам да ползвам детска козметика за дъщеря си. Понякога й слагам от моя балсам за коса.

# 73
  • Мнения: 3 929
Не смятам скоро да сменям бебешката козметика, даже аз също ползвам понякога, защото не е толкова агресивна към кожата. Ползала съм на Бюбхен, на Нивеа, на Орифлейм.

# 74
  • Мнения: 7 723
Откакто им е пораснала човешка коса,
почнах да мия косите на дъщерите си с човешки шампоани.

# 75
  • Мнения: 11 607
Големи станаха и все още с детски шампоани се къпят......

А вярно ли е,че козметиката на Джонсън била с някаква много вредна съставка, докарваща рак?

# 76
  • Мнения: 7 723
....А вярно ли е,че козметиката на Джонсън била с някаква много вредна съставка, докарваща рак?
Я па ти!  Shocked
Джонсън е една от бебешките козметики, която така и не ми допадна... Confused

# 77
  • Мнения: 11 607
....А вярно ли е,че козметиката на Джонсън била с някаква много вредна съставка, докарваща рак?
Я па ти!  Shocked
Джонсън е една от бебешките козметики, която така и не ми допадна... Confused

А пък ние до сега сме били само с Джонсън...Не знам къде го прочетох това - в нета сигурно newsm78....Джонсън, естествено отрича това, но е факт,че в нашата къща повече няма да влезе нищо на тази марка.....

# 78
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Къпят се с детски шампоан и двете.
 На голямата косата е много суха, така че и купувам 2в1.

# 79
  • София
  • Мнения: 39 771
Цоцоланке не знам за коя съставка говориш. Парабени?
Гледам, че на крем-а на Мустела пише "без парфюми и парабени".

# 80
  • Мнения: 11 607
Цоцоланке не знам за коя съставка говориш. Парабени?

Предполагам,че е заради тази съставка.......Написах току-що парабени в чичко Гугъл...и такива статии ми излязоха, че направо не е истина....Всички широко рекламирани продукти са в кюпа според тях......Като в една от статиите излязоха и 2 продукта на фирмата Джонсън енд Джонсън.....Да се чудиш - да се смееш ли, да плачеш ли.......Пък и не знам защо... - все си мисля,че понякога не всичко пишат по етикетите......

# 81
  • Мнения: 51
Хубаво е да ползваш детски шампоан, само внимавай с Джонсън&Джонсън.КАзват, че често се срещали фалшиви.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 20
За шампоана на Джонсън съм сигурна, защото сестра ми е оперирана от рак и е забранено да изпозлва продукти които съдържат определени неща но ще излажа кои са точно.

# 83
  • Мнения: 1 650
Преди време имаше тема за опасна бебешка козметика и в списъка влизаха- Джонсън, Мустела и Памперс.

# 84
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Aз пък къпя големия близо 6 години с Джонсън. Не мисля скоро време да го къпя с такъв за възрастни.
Но това за вредните съставки  Shocked newsm78

# 85
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не мисля да спираме, на 8 и 5 са. В момента ползваме шампоан на Хипп.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 817
......
Кой знае колко агресивни измиващи съставки имат шампоаните за
възрастни.

Точно това си мислех. Щом му понася добре на детето, няма причина да го къпя с такъв за възрастни.  Naughty

# 87
  • Мнения: 568
С бебешки до годинка,след това с детски.Сега ползваме 2 в 1 на schauma kids + спрея за лесно разресване и сме доволни-това за каката.А за бебето ползваме бебешкия гел от крака до пети на Бюбхен,но не всяка вечер.
А по въпроса за вредните съставки в детската козметика не можеш да бъдеш сигурен за нищо,постоянно се вадят компромати за едни или други марки.Знам само съставките на домашния сапун който навремето забъркваше баба Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 658
Синът ми си се къпе и до сега с детски шампоан, два пъти в седмицата някъде. Косата на малката мия около веднъж в седмицата с бебешки.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 603
Все още къпя дъщеря ми с бебешки шампоан Себа мед, едва ли ще го сменям скоро, преди това Чико и Мустела. Купувам специализирана козметика от аптеката.
М/у др. разните там Шауми и др. подобни са детски шампоани, но съвсем не са бебешки.

# 90
  • Мнения: 93
Според мен може да се използват бебешки шампони дори като стане ученик - те са най-неутрални и щадящи - така че не виждам проблем да се къпе детето с тях дори и попораснало!

# 91
  • Мнения: 1 484
Ние  сме  на 2 г  и  10  месеца  къпа  го  със  Бюбхен и  не  мисля  скоро  да  го  сменям.Доволна  съм  от  него.

# 92
  • Мнения: 92
И аз къпя баткото още с бебешки шампоани,4е ина4е представям си как ще се развика ,като му запари

# 93
  • Мнения: 9 441
Цитат
Според мен може да се използват бебешки шампони дори като стане ученик - те са най-неутрални и щадящи - така че не виждам проблем да се къпе детето с тях дори и попораснало!
Това е и моето мнение  Peace

# 94
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Сина ми е на 8 години и още му купувам детски шампоани .Предимно  Шаума.


# 95
  • София
  • Мнения: 553
И двете ми дъщери ги къпя с Хип за коса и тяло. Не мисля скоро да ползвам шампоан за възрастни за децата  Peace.

# 96
  • Мнения: 4 615
Ще ползвам бебешка козметика поне докато детето само не стане на възраст, на която да реши с каква друга да я сменя. Ползвам Хипп и Бюбхен. Много ми харесват и добре се отразяват на детето. Както аз ползвам специализирана козметика за моя тип коса икожа, така и за детето ще купувам специализирана.

# 97
  • Мнения: 2 172

А вярно ли е,че козметиката на Джонсън била с някаква много вредна съставка, докарваща рак?

Малее!Аз пък вчера за пръв път взех някакъв Джонсън от Метро от 500 мл,жълт с пулвелизатор отгоре  newsm78 Ама сега се чудя какво да правя.Ще го изразходя пък тогава ще взема друг  Laughing Не ми се хвърля  tooth

# 98
  • София
  • Мнения: 38 524
Бебешките шампоани са за бебешки пух.
Истинската коса се мие с шампоан за истинска коса.
Т.е. - мия я с моя шампоан, откакто има истинска коса.

# 99
  • София
  • Мнения: 978
Къпя го с шампоан на Бюбхен за коса и тяло и нямам намерение скоро да го сменям.Прави хубава пяна и ухае приятно, не дразни очите..

И аз.

# 100
  • София
  • Мнения: 978
Бебешките шампоани са за бебешки пух.
Истинската коса се мие с шампоан за истинска коса.
Т.е. - мия я с моя шампоан, откакто има истинска коса.

Не съм съгласан. Синът ми се роди с една педя коса, която в последствие НЕ окапа. Така, че не при всички бебета става въпрос за пух.

Според мен бебшките шампоани са по-щадящи за косата

# 101
  • София
  • Мнения: 38 524
Бебешките шампоани са за бебешки пух.
Истинската коса се мие с шампоан за истинска коса.
Т.е. - мия я с моя шампоан, откакто има истинска коса.

Не съм съгласан. Синът ми се роди с една педя коса, която в последствие НЕ окапа. Така, че не при всички бебета става въпрос за пух.

Според мен бебшките шампоани са по-щадящи за косата

Говоря за дълги, женски коси, а не за мъже. Един пръст коса все едно с какво се къпе.
Има доста случаи на жени, които са си правили беля с бебешки шампоани за коса.
Косата става лигава и се заплита.

# 102
  • Мнения: 339
Според мен лигава и заплетена коса не е беля,и едва ли може да се вини шампоана. Беля е да си докараш пърхут, себорея и т.н което се случва по често  на мъжете, така че не е все едно с какво се мие косата и на момченцата. Здравата  и хубава коса идва от здравата кожа на главата  Peace
 По темата конкретно и синами се къпе още с  чисто бебешки шампоани, преди няколо седмици баща му му взе един детски, но не ми хареса как се отмива и го ползваме да си правим пяна във ваната newsm37

# 103
  • Мнения: 1 219
ооо,мисля дълго време да сме с бебешки шампоан,на никой не е навредил,дори аз понякога си мия косата с такъв Wink

# 104
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 385
И двете ми деца ползват бебешки козметика и то предимно на Джонсън.Алекс е с много чувствителна кожа и не и понася козметиката за възрастни.

# 105
  • Мнения: 5 393
Все още ползвам бебешки шампоан за Иво. Тео бебе, Джонсън и Клоран.

# 106
  • Мнения: 967
Ползвам бебешки шампоан за сина си Grinning

# 107
  • Мнения: 1 558
Все още ползвам бебешкия шампоан на Джонсън(сина ми е на 2г а малката-10 м),но не съм се замисляла до кога Thinking

# 108
  • София
  • Мнения: 7 191
Нямам намерение скоро да се отказвам от бебешкия шампоан.
Все пак не люти.

# 109
  • Мнения: 2 172
Нямам намерение скоро да се отказвам от бебешкия шампоан.
Все пак не люти.

И аз най-вече заради това  Peace
И без това дъщеря ми реве като заклана,докато и мия главата,започва да си търка очите /някоя от бабите я наплаши/ само остава да и сложа и обикновен шампоан...  #Crazy

# 110
  • Мнения: 544
Използваме най-вече Нивеа.

# 111
  • Мнения: 189
Дъщеря ми е почти на 5 години и все още я къпя с бебешки шампоан. Мисля обаче да сменя марката с Шаума.

# 112
  • София
  • Мнения: 3 524
все още ползвам бебешки шампоан, но не се бях замисляла докога...
може би докато започне да си избира сам, знам ли Simple Smile

# 113
  • Мнения: 71
Дъщеря ми е на 5 години с дълга коса, но все още я къпя с бебешки шампоан. Не мисля скоро да спирам, защото все пак бебешката козметика е по-изчистена от парфюми и други излишни неща Peace

# 114
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Още мия с бебешки шампоан, само сменям марките. Докога-незнам.

# 115
  • Мнения: 284
Мия косата на малката ми дъщеря с бебешки шампоан.

# 116
  • София
  • Мнения: 8 283
до 1,5 беше с бебешки после взех Принцеса Розеола (дано не бъркам името) на Бюбхен, с дълга коса е, а той е 2в1.

# 117
  • Плевен
  • Мнения: 854
Мисля още дълго да ползвам за каката бебешки шампуан - поне до 6-7 годинки, а може и повече. Сега ползвах Тео бебе, Нивеа, но сега съм взела за бебо на А-дерма и мисля и за каката да мина на него, че е много хубав.  Peace

# 118
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
И двамата ги мия с Пенатен.

# 119
  • Мнения: 1 672
досега съм я къпала с шампоан на Бюбхен и на Корин де фарме и от двата съм доволна,сега съм купила Тео бебе виждам,че отзивите и за него са добри така че не вярвам да не сме доволни и от него  Grinning

# 120
  • Мнения: 1 054
Нямам намерение скоро да се отказвам от бебешкия шампоан.
Все пак не люти.

Точно, защото не люти ще се откажа, когато влезе да се къпе сама и може да си пази очите. Дотогава не виждам защо да се мъчиме и двете  Peace
Племенницата ми е на 4 години и 8 месеца и ползва разни детски шампоани с принцеси по опаковките... марка не знам  Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 2 374
Все още мия дъщеря ми с бебешки шампоан вече е на 2год. и 3 мес.

# 122
  • Мнения: 2 587
Все още мия с бебешки шампоан и не мисля скоро да го сменям.

# 123
  • Мнения: 485
Косите и на двете си деца мия с бебешки шампоан - редувам този на "Клоран" със "Себамед".

# 124
  • Мнения: 1 523
Голямата до 7 годишна , а малката (на 3) все още с бебешки.

# 125
  • Мнения: 3 804
Големите до около 7-8 години,малката е на 4 ,но я къпя с детски шампоан.

# 126
  • Мнения: 1 586
Все още използвам Sanosan за Хриси,той е гел за коса и тяло,не дразни очите,ухае прекрасно и съм много доволна от него,още от бебе го използваме,понякога когато не мога да открия купувам бебешката Нивея,за сега няма да го сменям.

# 127
  • Мнения: 5 183
За косата все още полсвам бебешки

# 128
  • Мнения: 566
Голямата ми дъщеря е на 4 години и се мие със Шаума или Дулгон детски шампоани,много съм доволна от тях ,ароматни са и не дразнят очите.

# 129
  • Мнения: 98
На 6 започна да се къпе  сам и оттогава е по негов избор. Има и детски, но предпочита на баща си шампоана понеже бил "for men" Wink

# 130
  • Мнения: 322
Докато са деца,страхуващи се от люти шампоани Naughty

# 131
  • Мнения: 3 219
И двамата са с бебешки шампоани, на 3 и почти 12 г са.

# 132
  • Мнения: 567
Смятам поне до 6-7 годишна възрас да я къпя с бебешки шампоан

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 364
На две години и два месеца е и все още мия косичката и телцето с бебешки "Бюбхен" за коса и тяло. Тя се роди с много коса, която не окапа, а си порасна и сега вече стига до под раменете. След миене е като коприна и ухае страхотно. Смятам да я къпя с бебешки шампоан до момента, в който започне да се къпе и да си ги избира сама. Аз самата се къпя понякога с детски "Тео" и смея да твърдя, че се отразява на косата ми по-добре дори от професионални марки (но това, предполагам, е доста индивидуално).
Между другото Марина плаче само като и намокря косата, представям си какво ще бъде ако я измия с детски или шампоан за възрастни, така че - само бебешки. А и шампоаните за възрастни са с много агресивни съставки.

# 134
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На 5 години е  и  все още използваме детски шампоан ,сега сме с Хип сменяме го с Клоран.Ползвах ме и тези с принцесите но и лютяха и ги оставиме за тялото.

# 135
  • Мнения: 1 364
Алекс е на 6 год. и все още използвам детски шампоан -  Джонсън

# 136
  • Мнения: 61
Ние сме на 10г.и все още ползваме детски шампоани.За съжаление, сме с кожни проблеми и през по-голяма част от времето се мием с Алгопикс.Това е вид катранен шампоан,мирише ужасно,но поне не и излизат рани на главата от него.Скоро ни подариха детски на Дулгон,той е прекрасен.Мирише много хубаво , след измиване косата и е мека и лесна за разресване,дори няколко дена след това.Даже няма нужда да я мажа с балсам.

Общи условия

Активация на акаунт