До кога с бебешките шампоани

  • 6 806
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 607
Големи станаха и все още с детски шампоани се къпят......

А вярно ли е,че козметиката на Джонсън била с някаква много вредна съставка, докарваща рак?

# 76
  • Мнения: 7 723
....А вярно ли е,че козметиката на Джонсън била с някаква много вредна съставка, докарваща рак?
Я па ти!  Shocked
Джонсън е една от бебешките козметики, която така и не ми допадна... Confused

# 77
  • Мнения: 11 607
....А вярно ли е,че козметиката на Джонсън била с някаква много вредна съставка, докарваща рак?
Я па ти!  Shocked
Джонсън е една от бебешките козметики, която така и не ми допадна... Confused

А пък ние до сега сме били само с Джонсън...Не знам къде го прочетох това - в нета сигурно newsm78....Джонсън, естествено отрича това, но е факт,че в нашата къща повече няма да влезе нищо на тази марка.....

# 78
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Къпят се с детски шампоан и двете.
 На голямата косата е много суха, така че и купувам 2в1.

# 79
  • София
  • Мнения: 39 828
Цоцоланке не знам за коя съставка говориш. Парабени?
Гледам, че на крем-а на Мустела пише "без парфюми и парабени".

# 80
  • Мнения: 11 607
Цоцоланке не знам за коя съставка говориш. Парабени?

Предполагам,че е заради тази съставка.......Написах току-що парабени в чичко Гугъл...и такива статии ми излязоха, че направо не е истина....Всички широко рекламирани продукти са в кюпа според тях......Като в една от статиите излязоха и 2 продукта на фирмата Джонсън енд Джонсън.....Да се чудиш - да се смееш ли, да плачеш ли.......Пък и не знам защо... - все си мисля,че понякога не всичко пишат по етикетите......

# 81
  • Мнения: 51
Хубаво е да ползваш детски шампоан, само внимавай с Джонсън&Джонсън.КАзват, че често се срещали фалшиви.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 20
За шампоана на Джонсън съм сигурна, защото сестра ми е оперирана от рак и е забранено да изпозлва продукти които съдържат определени неща но ще излажа кои са точно.

# 83
  • Мнения: 1 650
Преди време имаше тема за опасна бебешка козметика и в списъка влизаха- Джонсън, Мустела и Памперс.

# 84
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Aз пък къпя големия близо 6 години с Джонсън. Не мисля скоро време да го къпя с такъв за възрастни.
Но това за вредните съставки  Shocked newsm78

# 85
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не мисля да спираме, на 8 и 5 са. В момента ползваме шампоан на Хипп.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 817
......
Кой знае колко агресивни измиващи съставки имат шампоаните за
възрастни.

Точно това си мислех. Щом му понася добре на детето, няма причина да го къпя с такъв за възрастни.  Naughty

# 87
  • Мнения: 568
С бебешки до годинка,след това с детски.Сега ползваме 2 в 1 на schauma kids + спрея за лесно разресване и сме доволни-това за каката.А за бебето ползваме бебешкия гел от крака до пети на Бюбхен,но не всяка вечер.
А по въпроса за вредните съставки в детската козметика не можеш да бъдеш сигурен за нищо,постоянно се вадят компромати за едни или други марки.Знам само съставките на домашния сапун който навремето забъркваше баба Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 658
Синът ми си се къпе и до сега с детски шампоан, два пъти в седмицата някъде. Косата на малката мия около веднъж в седмицата с бебешки.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 603
Все още къпя дъщеря ми с бебешки шампоан Себа мед, едва ли ще го сменям скоро, преди това Чико и Мустела. Купувам специализирана козметика от аптеката.
М/у др. разните там Шауми и др. подобни са детски шампоани, но съвсем не са бебешки.

Общи условия

Активация на акаунт