До кога с бебешките шампоани

  • 6 807
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 93
Според мен може да се използват бебешки шампони дори като стане ученик - те са най-неутрални и щадящи - така че не виждам проблем да се къпе детето с тях дори и попораснало!

# 91
  • Мнения: 1 484
Ние  сме  на 2 г  и  10  месеца  къпа  го  със  Бюбхен и  не  мисля  скоро  да  го  сменям.Доволна  съм  от  него.

# 92
  • Мнения: 92
И аз къпя баткото още с бебешки шампоани,4е ина4е представям си как ще се развика ,като му запари

# 93
  • Мнения: 9 460
Цитат
Според мен може да се използват бебешки шампони дори като стане ученик - те са най-неутрални и щадящи - така че не виждам проблем да се къпе детето с тях дори и попораснало!
Това е и моето мнение  Peace

# 94
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Сина ми е на 8 години и още му купувам детски шампоани .Предимно  Шаума.


# 95
  • София
  • Мнения: 553
И двете ми дъщери ги къпя с Хип за коса и тяло. Не мисля скоро да ползвам шампоан за възрастни за децата  Peace.

# 96
  • Мнения: 4 615
Ще ползвам бебешка козметика поне докато детето само не стане на възраст, на която да реши с каква друга да я сменя. Ползвам Хипп и Бюбхен. Много ми харесват и добре се отразяват на детето. Както аз ползвам специализирана козметика за моя тип коса икожа, така и за детето ще купувам специализирана.

# 97
  • Мнения: 2 172

А вярно ли е,че козметиката на Джонсън била с някаква много вредна съставка, докарваща рак?

Малее!Аз пък вчера за пръв път взех някакъв Джонсън от Метро от 500 мл,жълт с пулвелизатор отгоре  newsm78 Ама сега се чудя какво да правя.Ще го изразходя пък тогава ще взема друг  Laughing Не ми се хвърля  tooth

# 98
  • София
  • Мнения: 38 760
Бебешките шампоани са за бебешки пух.
Истинската коса се мие с шампоан за истинска коса.
Т.е. - мия я с моя шампоан, откакто има истинска коса.

# 99
  • София
  • Мнения: 978
Къпя го с шампоан на Бюбхен за коса и тяло и нямам намерение скоро да го сменям.Прави хубава пяна и ухае приятно, не дразни очите..

И аз.

# 100
  • София
  • Мнения: 978
Бебешките шампоани са за бебешки пух.
Истинската коса се мие с шампоан за истинска коса.
Т.е. - мия я с моя шампоан, откакто има истинска коса.

Не съм съгласан. Синът ми се роди с една педя коса, която в последствие НЕ окапа. Така, че не при всички бебета става въпрос за пух.

Според мен бебшките шампоани са по-щадящи за косата

# 101
  • София
  • Мнения: 38 760
Бебешките шампоани са за бебешки пух.
Истинската коса се мие с шампоан за истинска коса.
Т.е. - мия я с моя шампоан, откакто има истинска коса.

Не съм съгласан. Синът ми се роди с една педя коса, която в последствие НЕ окапа. Така, че не при всички бебета става въпрос за пух.

Според мен бебшките шампоани са по-щадящи за косата

Говоря за дълги, женски коси, а не за мъже. Един пръст коса все едно с какво се къпе.
Има доста случаи на жени, които са си правили беля с бебешки шампоани за коса.
Косата става лигава и се заплита.

# 102
  • Мнения: 339
Според мен лигава и заплетена коса не е беля,и едва ли може да се вини шампоана. Беля е да си докараш пърхут, себорея и т.н което се случва по често  на мъжете, така че не е все едно с какво се мие косата и на момченцата. Здравата  и хубава коса идва от здравата кожа на главата  Peace
 По темата конкретно и синами се къпе още с  чисто бебешки шампоани, преди няколо седмици баща му му взе един детски, но не ми хареса как се отмива и го ползваме да си правим пяна във ваната newsm37

# 103
  • Мнения: 1 219
ооо,мисля дълго време да сме с бебешки шампоан,на никой не е навредил,дори аз понякога си мия косата с такъв Wink

# 104
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
И двете ми деца ползват бебешки козметика и то предимно на Джонсън.Алекс е с много чувствителна кожа и не и понася козметиката за възрастни.

Общи условия

Активация на акаунт