КАК ДА ПОМОГНА

  • 2 993
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 823
Ами дай тогава да си затваряме очите, нека тези две невини душици да бъдат малтретирани и да се превърнат в следващите насилници и агресори, като преди това живота им е преминал в ад. Ами то много неща няма да се променят, докато продължаваме да мислим така примиренчески, те затова и ни се качват по главите, визирам т.нар. наши управници. Аман от малодушие.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Изобщо не става въпрос за затваряне на очите, а за набор от доказателства, че децата  наистина са малтретирани. Снимки, свидетели.
Ако си социален работник и някой те призове в такава ситуация, как безпристрастно ще определиш кой е виновен и кой не? При положение, че и таткото е "Бий ме - обичам те".

# 47
  • Мнения: X
Изобщо не става въпрос за затваряне на очите, а за набор от доказателства, че децата  наистина са малтретирани. Снимки, свидетели.
Ако си социален работник и някой те призове в такава ситуация, как безпристрастно ще определиш кой е виновен и кой не? При положение, че и таткото е "Бий ме - обичам те".

На социалните работници работата им е да наблюдават и да търсят доказателства.
Ако аз ще ходя да им събирам коказателства, на тях защо и им се плащат заплати?

мислиш ли, че е редно, аз примерно, като съседка да ходя да правя снимки и да вадя медицински свидетелства? що за мислене?
Аз имам подозрения и съобщавам. От там нататък, агенцията е тази, която ще събира доказателства, наблюдава и т. и накрая решава, каквото там ще решава.

Общи условия

Активация на акаунт