ПЛЕВЕН - 102

  • 14 679
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 506
Дикси много са сладки Митко и Калин.Да са живи и здрави децата.

# 256
  • Мнения: 22 476
Дикси, много са хубави децата. ))))

Константина, обади се до фирмата, сигурно си стои там играчката. ))))

Тина, радвам се, че при теб всичко е минало добре. )))) Бързо да се възстановяваш. )

Аз да помоля за съвет. ) Другият месец ще сме кръстници на едно бебе. Освен дрешките си трябва и подарък и съм се насочила към сребърен комплект за бебе на ПИБ. Бабите и без това ще му подарят доста дрешки и играчки, а искам това да остане за спомен.
Ето за какво говоря
http://photos02.allegroimg.pl/photos/oryginal/620/97/01/620970130
http://photos02.allegroimg.pl/photos/oryginal/620/97/01/620970130_1
http://photos02.allegroimg.pl/photos/oryginal/620/97/01/620970130_2

# 257
  • Мнения: 0
Косе да не би новата квартира да е на 4-тия етаж . Май сте се засекли със старите квартиранти точно като изнасят багажа  Laughing . И моя мъж беше там да помага да се изнесат. А моята приятелка много е харесала Хриси и се извинява  че първо я е помислила за момче  Embarassed . Каза ми че не мръднала докато е била там в кошчето. Аз съм ходила в тях и е много приятна квартирата.
Какво съвпадение а  Peace. Айде да се оправя времето и като пренесете всичко ще се видим.

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 11:26 от vikid

# 258
  • Мнения: 22 476
Оххх, тъкмо се наканихме да излезем малко и то заваля. ((((
Калина ще се побърка цял ден в къщи, и аз покрай нея. )

# 259
Здравейте мами!
Някоя от вас може ли да зми предложи място където да направя първия рожден ден на детето. Искам мнения, защото чувам много противоречиви за детските клубове.
Благодаря ви!

# 260
  • Мнения: 5 026
Привет!Аз бях на бременно училище днес.Разнообразие в сивото ми ежедневие.
Дикси, ми те си приличали  Laughing
Мира,не ти се отварят линковете.
Деси,много сладък Марио  Peace

# 261
  • Мнения: 22 476
Атракция, сега ще ги оправя и ще ги пусна. ))))

i_v, миналата година правих първият рожден ден на Калина в Диснимания. Аз лично съм доволна, всичко беше ок, децата се забавляваха, и вътре в детският кът и отвън е достатъчно широко.

Ето ги снимките на монетите, които мисля да вземем за подарък.
http://media.snimka.bg/3171/012596794-big.jpg
http://media.snimka.bg/3171/012596792-big.jpg
http://media.snimka.bg/3171/012596812-big.jpg

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 13:26 от Mirama

# 262
  • Мнения: 4 390
Темата пълна със снимки на хубави дечица! Sunglasses
Да са ви живи и здрави: Марио, Калин, Димитърко, Бужи, Яна, Елена, Мими... всички! Hug
Аз не намирам прилика между Калин и Димитър. Grinning
ТИНА, добре завърнала се! Радостно е, че се чувстваш добре! Hug

Цитат
Ако може да се изкажа и за директорката на Щастливо детство,много лошо впечатление ми направи и лично с мен се държа много грубо
И аз съм й сърбала попарата на тази Иванова.
Първият учебен ден при приемането на детето в детската, ми вдигна луд скандал - вика, крещя, не пожела и букета от детето да вземе. Shocked. Дори да имаше причина /а нямаше такава!/, не мисля, че е редно да си позволява такова държане, още повече пред дете. Детето ми се разплака, разтрепери, абе, посрещна го чудесно тази свиня. Без никакво извинение!

# 263
  • Мнения: 2 139
Това коя градина е, тази срещу часовника ли, че една приятелка е възмутена от директорката там и даже се отказа да си записва детето в нея, нищо че е на 50 метра от тях.
Мира, много ми харесват.

# 264
  • София
  • Мнения: 9 881
Днес преживяхме голям кошмар.Удари ни една луда минаваща на червено.По късно ще ви пиша какво стана,само едно от мен-никога,никога не си позволявайте да возите децата си невързани и без столче.Столчето и колана спасяват живота на децата ви.Добре сме.

# 265
  • Мнения: 5 289
Ето ме и мен  wavey
Първо да ви се оплача,че Ивка вече е на АБ Sad Водихме я при личната и тя се стреснала,казала,че кара варицелата като възрастен,слушала й гърдичките и изписала АБ>Дано няма усложнения.За първи път пие АБ и никак не ми се искаше,ама след 4 дена с температура 39-40 направо с радост й го давам. Няма такъв ужас.Като свали до 38.5 направо си мисля,че е с ниска Т. И това е по цял ден.Колко лекарства изпи не е истина - парацетамоли,ибупрофени,антихистамини,брррр.Не знам после как ще се възстановяваме.Чак днес е по-добре и още не е пила нищо температуропонижаващо,да не повярваш. Дано не й останат белези,че е буквално навсякъде изрината.Сега ако знаех щях да й сложа ваксина,че и на мен. Направо който не е карал да се поинтересува,мен ако питате  Peace
А за градините да ви кажа,че сме приети в Слънце,макар че много не ми се искаше и даже се съмнявах,че ще ни разгледат документите,защото не бях ги подала всичките,но честно много се разочаровах от Щастливо детство. Даже имах възможност да ги запиша там с побутване отук оттам,но се отказах.Пък и така щяха да откажат на някои други деца,които са в списъка и така,оставаме в Слънце.На мен пък там директорката ми се стори много разбрана,вчера сме си говорили доста по телефона,не се е дърпала нещо,даже и нас ни питаха защо не тръгваме от юни,нищо че няма да имат навършени 3 г. Надявам се да е всяко зло за добро и да са добре децата там.
А за тази недомислица с изписването на 3 г. и записването чак не знам кога си,нямам думи.истината е,че не навсякъде се спазва,но си зависи от директора явно. То има и забрана да не се събират допълнително пари за нищо,ама хайде къжете къде е така? Това защо не го спазват?
Оле,Валенце,много съжалявам. Hug Дано всичко е наред.Аз си признавам,че возим децата в седалки,но не вързани,защото с моя мъж не се излиза на глава лесно,но започвам все по-упорито да настоявам. По-добре да не се случи никога и да са вързани,отколкото веднъж да се случи нещо и да не са  cry

# 266
  • Мнения: 1 196
Валенце   Hug   Пиши когато се поуспокоиш. Дано всичко да е наред   Hug

# 267
  • София
  • Мнения: 9 881
Така,пих едно валерианче,децата са спокойни и седнах да ви напиша.
Оставихме Бубка на логопед и тръгнахме да заредим наблизо.На връщане Ангел караше с не повече от 40,защото вали и е хлъзгаво.Минаваме през сфетофар ,който свети зелено.В същото време една жена тръгва на кръстовището перпендикулярно на нас.Свети и червено,не жълто,не зелено,а червено.Обаче мацката гледала не нейния си светофар Shocked,а този на другата лента,който е за настрани.Той светел зелено.Ум не ми го побира-ми то на светофарите си има стрелки,къде е гледала.Та нейния светофар си червен,тя си минава.удари ни ,колата ни се завъртя няколко пъти на мокрия път,през цялото време Мими пищеше,стори ми се че минаха часове докато спряхме,а дефакто всичко стана за секунди.Ако Мими не беше вързана в седалката си най малкото щеше да си потроши кокалите удряйки се в предната седалка при въртенето.Удара беше от страната,на която трябваше да седи Бубка ако не беше на логопед.-..не ми се мисли.Детето се разпищя,ама писъци ви казвам...аз също,Ангел милия напарво в чудо се видя.Смея да твърдя че за десеттте години откакто имаме кола никога не е имал произшествие,а също и че е внимателен и съобразителен шофьор.Просто не искам ад мисля какво можеше да стане.Майната и на колата...Тъй че ви казвам-коланите и столчетата са задължителни,ползвайте ги.Искренно се надявам тези,които не завързват децата си на седалките да бъдат сериозно санкционирани от КАТ преди да стане някоя беля.
Това от мен.К/олата не е сериозно повредена,мацката естественно се подписа че е виновна.Кошмара за нас дано скоро отмине.

# 268
  • Мнения: 22 476
Валенце, ужасно е това, но най-важното е че всички сте добре. Дано Мими бързо да забрави инцидента.

Джина, а как ги возите в седалките без да са вързани? Нашето столче ако не сложа колана, си се клати. Имам предвид, че го слагам като на възрастен човек, както е Калина в столчето.

# 269
  • Мнения: 5 289
Децата не са вързани с коланите на столчето. Винаги искат да се държат за нашите седалки,а коланите ги спират. Моя мъж все твърди,че в града няма какво да стане,ама аз като казвам,че ние и да си караме бавно някой като ни налети с висока скорост файда никаква.
Валенце,един път съм била в катастрофа и знам какъв ужас е,дано бързо го преодолеете,поне Мими,че е по-малка.За вас не съм сигурна  Confused Хубаво е,че сте живи и здрави.А аз си мислех,че няма начин в София да стане сериозна катастрофа през деня с тези задръствания.

Общи условия

Активация на акаунт