ПЛЕВЕН - 102

  • 14 677
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 9 881
Джина,аз и друг път съм писала,че откакто имам деца без седалки или невързани не са пътували,че даже и в квартала.Благодарна съм на Ангел,че ни създаде тези навици.Мъжът ти не е прав.Може да му дадеш да прочете какво написах по-горе.Меко казано неблагоразумно е това децата ви да се държат за предните седалки и да не са вързани. Rolling EyesАко съм на твое място не бих го допуснала.още повече след днес.

# 271
  • Мнения: 5 289
Валнце,казвала съм му.Нали преди пак някоя мама от тук беше катастрофирала и пак беше писала за седалките,че са ги спасили.Но той разчита на това,че е добър шофьор и не му се слуша мрънкане и рев,особено пък като ства дума за малко разстояние.Но започвам да настоявам.Да ти кажа,че предпочитам да ни глобят,тогава вече няма да има мърдане. Така се научи да си слага колан той,така че това е начина да се научим да слагаме колани и на децата и на тези отзад.Когато ходи за кола в Австрия са ги спрели полицаите и са глобили двамата мъже отзад по 30 евро май за несложени колани. И аз съм силно ЗА тези мерки  и да се контролира от полицаите.
Ако прочете това ще ме убие,но по-добре отколкото наистина някой да ни тресне някъде.

# 272
  • София
  • Мнения: 9 881
Джина,дано не ставам нахална и нагла с моите съвети,но днес не мога да си държа много езика.аз ако съм на твое място не бих го и питала,директно си слагам децата в столчетата и коланите.Пак да ит кажа,и ние,и жената карахме леко,с не повече от 40.
Мен нещо започна да ме боли едното коляно.Сега се сещам че като се въртяхме скочих назад към Мими и явно съм се ударила.Да взема да го намажа с нещо ли знам ли....

# 273
  • Мнения: 1 196
Слагай компрес и го намажи с нещо. И да ти няма нищо, няма да ти навреди   Peace

# 274
  • Мнения: 5 289
Ох,Валенце,говориш така,защото твоя мъж е Ангел. Да ти дам за една седмица моя да видим Simple SmileЕДно е мъжа ти да те подкрепя за гадните задължения,друго е ти да искаш да сложиш коланите или пък нещо друго неприятно за децата и той да вика - остави ги.Ами те разбират и още повече се скъсват да реват и да се дърпат.

# 275
  • Мнения: 1 196
Никола от бебе си се вози в седалката. Никога не съм имала проблеми - да не е искал. Даже сега сам се закопчава  Crazy
Може би това че много пътуваме и да е свикнал.  Peace

# 276
  • Мнения: 2 111
Ох,Валенце,много лошо преживяване  Confused
Дано Мими го забрави по-бързо  Praynig
Идиоти много по пътищата.

# 277
  • София
  • Мнения: 9 881
Джина,не е така.Става дума за децата ти.Никой не може да те спре.Ще се сбия с Ангел ли,с който и да е,ако знам че съм права за нещо за децата.Още повече пък щом това касае живота им.Не си мисли че Ангел е цвете за мирисане. LaughingОбаче днес направо ми стана мъчно за него,така се уплаши за нас.И не го бях чувала да псува Confused.Докато колата се въртеше повтаряше:тая ни е.а майката чак сега.Няма да го забравя.Спирам. Peace
Тина,мерси!Не е надуто засега,но при ходене ме боли.

# 278
  • Мнения: 5 289
Валенце,права си  Peace Аз просто за съжаление съм по-слабохарактерна,признавам си  Embarassed

# 279
  • Мнения: 5 026
Валенце,хубаво е ,че сте ок и Бубка не е била там  Hug
Аз не закопчавам Божидар,когато съм до него, въпреки забележките на Анатоли.Само когато аз го возя или баща му го води някъде-тогава.Ама ей на, да не се случва...
Дивианка,кво стана в Сф-бебе как е ? Ти писа за едното-само това ли прави?
Тина,хубаво,че си добре  Peace

# 280
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Валенце,просто нямам думи.За миг си представих какъв ужас си изживяла,чувайки Мими как пищи,
без да можеш в момента да я прегърнеш и успокоиш.Дано бързо забрави случилото се,както и вие.
Много прегръдки и за двете ви. Hug

# 281
  • Мнения: 5 026
Ми Ангел-на него никой не му праща прегръдки  Grinning Ей му и на него  Hug

# 282
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ми аз не му изпратих,защото  мъжете се държат и са доста по силни от нас.
Ама за да не се обиди ето една и за него  Hug

Тина забравих...радвам се че всичко е минало добре. Hug

# 283
  • Мнения: 4 390
Валенце, радвам се, че сте добре. За съжаление - случват се такива неща. Confused
Дано нищо му няма на крака ти, а Мими скоро забрави случката.
Поздрави! Hug

Атракция, на ФМ бях.
Скачаше като скакалец, тази наша щура девойка. Добре е, пораснала, 231 грама. Grinning
Вие как сте? Grinning

# 284
  • Мнения: 2 556
Валенце, ужас! Нас така лошо ни удариха миналата година на светофара на пазара, даже наистина ни смляха задната половина на колата. При нас за съжаление и в столче да имаше дете, просто не искам да си помислям какво би се случило (половината задна половина на колата ни лиспваше)! Добре, че всички сте здрави!!! Успокой се! Аз също съм на мнение, че децата винаги трябва да са обезопасени, Кари винаги е вързана в столче, а Габи се вози спокойно само с колан на задната седалка, достатъчно е висок вече.

Дивианка, браво за девойката  Hug Ние утре заминаваме на моренцето, май няма да хванем хубаво време отначало, но пак ще си е разнообразие  Simple Smile

Момичета, да похваля Габи - пълен отличник е  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт