свекърва ми иска да ходи в старчески дом

  • 8 507
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 486
...и Щом 4ак сте стигали до (пред)раздяла с мьжьт ти......нали знаеШ какво казват хората Stop"Само майка оби4а до гроб".Е познай кой Ще избере половинката ти Confused.

да бе да, глупости на търкалета.... ooooh!

 Peace Напротив, "майка до море, за любима през море" Peace  Никой нормален мъж не би зарязал жена си и децата си заради майка си Crazy #Crazy  Тя пък и егати майката, дето ще поиска това от сина си ooooh! и ще остави внуците си без опора ooooh!
Силно се надявам, че не смяташ така от собствен опит Praynig

# 91
  • Мнения: 2 331
...........нали знаеШ какво казват хората Stop"Само майка оби4а до гроб"............
Е, хората казват и друго:
Цитат
..........любовта между родители и деца е единствената, която, за да е здрава, трябва да завърши с раздяла.........

....и това, че майката обича до гроб, далеч не означава че това се отнася и за децата.

# 92
  • Мнения: 15 379
Аз съм ЗА и моята да отиде! Но това никога няма да стане...

# 93
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Едно свеки да отърве само снаха си от себе си. Mr. Green
Айде не се оплаквой де.

# 94
  • Мнения: 251
Аз съм ЗА и моята да отиде! Но това никога няма да стане...
newsm17 newsm17 newsm17

# 95
  • Мнения: 15 379
Аз съм ЗА и моята да отиде! Но това никога няма да стане...
newsm17 newsm17 newsm17
Дано молбите ти бъдат чути, Весе Wink!

# 96
  • Мнения: 4 434
Моята също ми приказва,че иска да ходи,след като вече не може сама Whistling

# 97
  • Мнения: 251
Аз съм ЗА и моята да отиде! Но това никога няма да стане...
newsm17 newsm17 newsm17
Дано молбите ти бъдат чути, Весе Wink!
Де тоя късмет,де!

# 98
  • Мнения: 12 674
И вашите свекърви ли живеят у вас?

# 99
  • Мнения: 15 379
И вашите свекърви ли живеят у вас?
Пази Боже, не! Само това и оставаше...

# 100
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
...и Щом 4ак сте стигали до (пред)раздяла с мьжьт ти......нали знаеШ какво казват хората Stop"Само майка оби4а до гроб".Е познай кой Ще избере половинката ти Confused.

да бе да, глупости на търкалета.... ooooh!

 Peace Напротив, "майка до море, за любима през море" Peace  Никой нормален мъж не би зарязал жена си и децата си заради майка си Crazy #Crazy  Тя пък и егати майката, дето ще поиска това от сина си ooooh! и ще остави внуците си без опора ooooh!
Силно се надявам, че не смяташ така от собствен опит Praynig
То4но заЩото зная от собствен опит го казвам.Свекьрвата толкова време се целеШе да ни раздели сьс сина и ,4е просто не е истина Confused.Оба4е в нито един момент таткото на детето ми отстьпи .Оба4е брат му се радели с жена си,заЩото майката му го постигна с него.След време пак се сьбраха,но ве4е си имаха едно на ум.
Моми4ето което е пуснало темата е написало много ясно ,4е са стигнали до (пред)раздяла заради майка му,което озна4ава,4е сьпруга и е склонен да заЩити майка си пове4е отколко собственото си семейство. Naughty

# 101
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
здравейте!
моята свекърва си е подала документи за старчески дом
Блазе ти!

# 102
  • Мнения: 251
И вашите свекърви ли живеят у вас?
Моята- да!

# 103
  • Мнения: 3 486
...и Щом 4ак сте стигали до (пред)раздяла с мьжьт ти......нали знаеШ какво казват хората Stop"Само майка оби4а до гроб".Е познай кой Ще избере половинката ти Confused.

да бе да, глупости на търкалета.... ooooh!

 Peace Напротив, "майка до море, за любима през море" Peace  Никой нормален мъж не би зарязал жена си и децата си заради майка си Crazy #Crazy  Тя пък и егати майката, дето ще поиска това от сина си ooooh! и ще остави внуците си без опора ooooh!
Силно се надявам, че не смяташ така от собствен опит Praynig
То4но заЩото зная от собствен опит го казвам.Свекьрвата толкова време се целеШе да ни раздели сьс сина и ,4е просто не е истина Confused.Оба4е в нито един момент таткото на детето ми отстьпи .Оба4е брат му се радели с жена си,заЩото майката му го постигна с него.След време пак се сьбраха,но ве4е си имаха едно на ум.
Моми4ето което е пуснало темата е написало много ясно ,4е са стигнали до (пред)раздяла заради майка му,което озна4ава,4е сьпруга и е склонен да заЩити майка си пове4е отколко собственото си семейство. Naughty

Ами какво да кажа...... мамино синче....И напоследък ми прави впечатление, че много мъжки майки така си къткат "момченцата" (на по 12-13 години), че направо се плаша......

# 104
Здравей, домът в Дървеница принципно разполага с 415 легла, които са разположени по 2 в стая. В момента обаче има текущ ремонт и в стая са поместени и по 3 легла. Ремонтът е и причината сега да не приемат почти никой. Документи се набавят от Дирекция "Социално подпомагане" Младост. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт