свекърва ми иска да ходи в старчески дом

  • 8 497
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 445
Казваш,че живее в Твоя дом.Аз мисля и,че непрекъснато й го припомняш,което  създава напрежение между вас-тя се чувства излишна,не може да предприеме нищо самостоятелно,още повече свързано с детето.Като гостенка е,дори да живее години с вас и чувства недоверието с което си изпълнена към нея.Не е ,че не желае да се грижи за детето,страхува се да го пожелае.Промени си отношението,това е жената родила и отгледала мъжа ти,която по стечение на обстоятелствата е без дом,не си ти,която трябва да съди.Опитай да се държиш с нея така,както би искала да се държат с теб.И в края на първият ти пост ми се струва като,че ли те е яд все пак,че е решила в дом за стари хора да върви,има нещо,което не споделяш,май,казваш само,което ти отърва.
























# 106
  • Мнения: 901
Сисе,
имаш син. Хубаво си го възпитай да те нарита на 66 години в старчески дом, защото жена му (живот и здраве) ще е по-важна от тебе, а може и жилище да си има.
Отделно ако мъжът ти позволи, ще живееш с човек, който е успял да прегази майка си - пък какво остава за съпругата и децата му...

# 107
Дами, никой не е длъжен да се грижи за свекърва, независимо дали е гледала внуците или не. Въпродът не е 'длъжен ли си?', ако не искаш няма кой да те накара. Аз искам, защото е майка на мъжа ми. Какво ще изберете вие?

# 108
  • Мнения: 600
Дами, никой не е длъжен да се грижи за свекърва, независимо дали е гледала внуците или не. Въпродът не е 'длъжен ли си?', ако не искаш няма кой да те накара. Аз искам, защото е майка на мъжа ми. Какво ще изберете вие?

супер странни хора сте Rolling Eyes значи тя е длъжна да ти помага за децата, но ти не си й длъжен с нищо. а защо пък да не си отиде в старчески дом жената като не иска да гледа бебето? за справка - моята свекърва беше пенсионерка, когато родих. от зор да не гледа детето, пак почна работа. ами, криво ми беше, ама си казах, че не е длъжна в крайна сметка. така си е. е, някой ден като легне, със сигурност няма да я гледам, защото съм злопаметна, но пък синът й сигурно ще се грижи за нея.

какви са тези драми въобще не разбирам Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 308
   Щях да приема темата по различен начин, ако не беше това:

искам да ви попитам,дали някоя от вас знае в дома в"дървеница"по колко легла са в стая?
според мен едвали има самостоятелни стаи и ако са с по две или три легла дано й се падне някоя хъркаща и мърмореща жена,за да й е за урок!!!

   Странно ми е как човек може да пусне тема, за да разбере дали свекървата ще спи сама в стая или да се надява, че ще има за компания хъркаща и мърмореща жена. Явно те дразни факта, че е решила да отиде в дом, а би трябвало да се радваш след като ви е създавала толкова проблеми. 

   

Общи условия

Активация на акаунт