Свещеник прокле раждане без болка.....

  • 6 372
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • България
  • Мнения: 757
Църквата да вземе решение за собствените си ценности.Има толкова извращения,които стават в храмовете и попве,които се напиват до безпаметност.Скоро гледах снимка на един свещеник,който хапваше блажно по време на пости...Не съм невярваща,а даже напротив-всяка Неделя съм в близкия манастир,за да паля свещичка за здраве,но намесата в медицината ми идва в повече.Аз съм раждала нормално,но и да не бях пак нямаше да ми е приятна тази намеса.Има толкова много медицински причини,които налагат секцио.Как да оставиш примерно жена с високо кръвно на естествено раждане при положение,че рискът за нея и детето е голям?Този въпрос няма една страна,но предлагам първо да се вгледат в себе си и тогава в медицината Thinking

# 121
  • Мнения: 2 401
...........
Ама той не е проклинал, проклятията са само в главата на този, който е лепнал това идиотско заглавие.
Най - накрая! Благодаря ти.  bouquet
Не само че не е проклинал, но и никъде не е споменал, че е против раждането без болка. Това обаче не пречи свободните съчинения тука да си продължават. ooooh!

# 122
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Относно статията, този който е дал такова изопачено заглавие на статията е глупак

Това го гарантирам от лично наблюдение. Peace Ама какво да прави човека - трябва да изкара и той някой лев от националната преса. Ако го няма това заглавие никой няма да му публикува дописката.
И гинеколожката познавам. Не се съмнявам, че е вярно това, което е написано за нея в статията.

# 123
  • Мнения: 492
Относно статията, този който е дал такова изопачено заглавие на статията е глупак

Това го гарантирам от лично наблюдение. Peace Ама какво да прави човека - трябва да изкара и той някой лев от националната преса. Ако го няма това заглавие никой няма да му публикува дописката.
И гинеколожката познавам. Не се съмнявам, че е вярно това, което е написано за нея в статията.

Абсолютно съм съгласна.

Съгласна съм и с това мнение на отеца:

Защо българинът не иска да има повече деца?

Защото стана егоист. Причините не са само икономически. Те са преди всичко психологически. За да гледаш дете, трябва да правиш жертви. Да жертваш съня си, времето си, ако се наложи кариерата. Много хора не са готови за това.


# 124
  • София
  • Мнения: 2 227
.........
 Това обаче не пречи свободните съчинения тука да си продължават. ooooh!
Ти пък. Нали трябва "дружно да се лае" и най - важното - да се трупат публикации! Rolling Eyes

# 125
  • София
  • Мнения: 39 775
Смятам, че твърде дълго анатемосвахме свещеника Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт