Слагахте ли тази ваксина?

  • 8 816
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 658
Сова - и от другите две се болудува все още...аз съм карала рубеола...познавам и други като мен Wink
Иначе -да-това е ваксината Wink
изчезнала е само едрата шарка и за нея ваксини вече не се слагат изобщо.
Права си, раzбира се  Wink
Вариола май й беше имаето на отдавана иzчеzналата шарка, едрата  newsm78
Ама както и да е, иzвинявам се zа спама, a ето това zа Превенара, да не умуваме раzбрали-недораzбрали (или поне аz  Embarassed Rolling Eyes ) :
http://www.framar.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0% … -pid30012945.html

# 76
  • Мнения: 3 500
Ще я сложим другия месец.

# 77
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Да, и аз планирам скоро да я сложим.И при Алекс ще е само 1 доза понеже е на 2 години.При бебета мисля,че са 3 дози.

# 78
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
и аз смятам да я сложим но след като навърши една година

# 79
  • София
  • Мнения: 292
И ние ще сложим като му дойде времето Simple Smile
Мерси много на Сова за линка Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 5 758
не съм я слагала, педито не ни я препоръча  Rolling Eyes

# 81
# 82
  • София
  • Мнения: 2 296
Нямам намерение да я слагам на сина си... Naughty(дъщеря ми е ваксинирана когато беше на 1г и 3 м с ваксината по здр.каса)

# 83
  • Мнения: 22 443
Не, не съм слагала нито тази, нито други ваксини.
Не разбирам манията детето да се тъпче с всички ваксини, които излязат на пазара.

# 84
  • България
  • Мнения: 457
Не съм я слагала.И незнам дали да я слагам  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 2 908
Все още умувам дали да я сложим-за сега реших да не я слагаме-малката е на хомеопатия и добре се справяме.

# 86
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз съм все още в размисъл,дали да я сложа или не... newsm78

# 87
  • Мнения: 96
Да, сложихме вече първите 2 дози, предстои ни 3тата. Не съм се колебала въобще, ваксината се счита за революционна.

# 88
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Не сме я сложили още, искам да навърши две години и тогава живот и здраве  да минеме само с едно боцкане, но със сигурност ще я сложиме.Нямам колебания по въпроса.

# 89
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Не съм я слагала и незнам защо, но ми се струва малко прекалено напомпването на малкия организъм с ваксини. Аз по принцип съм ЗА ваксините, но чак пък да се слага всичко ново, което излезе на пазара. Thinking Не че я отричам, но май може и без нея. Пък може и да греша де и да е жизненоважна. Във всеки случай смятам да я пропуснем, освен ако не стане задължителна.

Общи условия

Активация на акаунт