Кой къде и кога ще ходи на почивка през лятото?

  • 8 443
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 325
Светкавица, мерси предварително. В Турция изобщо има много екстри за децата и за за това искам да я заведа

# 16
  • Мнения: 13 512
Светкавица, аз ще съм на планина, поне няколко пъти. Август даже мисля ццелия да го изкарам там, ако успея да склоня сина ми . юли- за  по седмица, може би 2 пъти. За Априлци става върос, естествено

# 17
  • Мнения: 12 028
Monda, завиждам ти благородно!
На мен ми обещаха тържествено ,че пак ще се върнем на това място, така ми се искаше от Варна пак да потегля към Априлци.Беше по-хубаво отколкото очаквах.Но за съжаление, вероятно няма да имаме време това лято и ще си останем само  със старата любов-Родопите.

# 18
  • Мнения: 2 172
А какво щ кажете за екскурзионно летуване, ама по по-малки баири? Flowers Bouquet newsm49
че сега се търсят карти...

# 19
  • Мнения: 13 512
Мен по баирите не ме търсете:-)
Май Светкавица е фен.

# 20
  • София
  • Мнения: 66
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА!

# 21
  • Мнения: 146
Още не съм решила за морето. В България няма да е, отдавна му изпуснах края на нашето Черномориел
 Я, по-опитните мами, моля, дайте ми акъл. Дали едно почти 3 год. дете ще издържи път до Гърция или Турция newsm78 Дали ще вдигне автобуса на ура? Laughing
Simple Smile Издържа . Ние водихме Ивка миналата година в Турция и пътя в общи линии и понесе / с малко драйфане/ , а сега май месец до Гърция  вече като опитен пътешественик - без никакви произшествия  пропътува разстоянието.  Тя сега е 3,3 год.

# 22
  • Мнения: 4 784
От 11 до 18 юли на Сл.Бряг в Иберостар Съни Бийч Резорт.
И ние се бяхме насочили към Турция или Гърция, но заради малкия се отказахме. По принцип пътуваме често с него, но напоследък става все по - нетърпелив, пътуването ад, не иска ни филмчета, ни играчки, ни песни, нищо, само да слизаме и това е, та далечните дестинации за сега се отлагат. Бяхме се зарекли, че повече на Бг Черноморие няма да стъпим, но ето че резервирахме.

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 654
На море ще ходим в Мармарис, още не сме конкретизирали дата, началото на септември ще е, че август много жега. Другата седмица се надявам да се изясни и да запазим най-сетне. А юли ще починем една седмица на планина - комбинирано - Априлци, Орешака, Рибарица и през Арбанаси до Варна  Mr. Green

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
От 11 до 18 юли на Сл.Бряг в Иберостар Съни Бийч Резорт.
Whistling за среща, аз съм на среща.
Ние както винаги никаде Sad, чак есента #Cussing out

# 25
  • София
  • Мнения: 8 035
В Турция изобщо има много екстри за децата и за за това искам да я заведа.

Ако ходите с кола, бива. С повечко почивки, може и да издържи. Аз на 28 бях, като ходихме до Кушадасъ с автобус и ме бяха хванали лудите, за дете не знам как ще изкара пътя.

# 26
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Ние от 9 август на Сириус бийч-Св.Константин и Елена и от там веднага на Боженци. Искаше ми се само почивка за два дни без децата но явно ще е септември Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 784
От 11 до 18 юли на Сл.Бряг в Иберостар Съни Бийч Резорт.
Whistling за среща, аз съм на среща.
Къде можем да те открием?

# 28
  • София
  • Мнения: 4 294
Още не съм решила за морето. В България няма да е, отдавна му изпуснах края на нашето Черномориел
 Я, по-опитните мами, моля, дайте ми акъл. Дали едно почти 3 год. дете ще издържи път до Гърция или Турция newsm78 Дали ще вдигне автобуса на ура? Laughing

малката ми госпожица до Гърция сме я возили с кола и до Турция с автобус,
много добре се представи детето, особено за Турция,
си спинка почти през цялото време в автобуса  Laughing 

# 29
  • софия
  • Мнения: 757
от 24.06-30.06.на Синеморец.
от 20-20.08. на Созопол...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт