Кой къде и кога ще ходи на почивка през лятото?

  • 8 437
  • 114
  •   1
Отговори
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Взех повод от една друга тема.

Та нека споделим за плановете си, за да си организираме срещи ако сме наблизо.

Ние от 26 юли до 10 август сме в къмпинг "Градина" до Созопол.

# 1
  • на път
  • Мнения: 2 804
"Хубавата страна" на кризата е, че се приземиха цените на почивките до постижими нива. Така беше със ските, така е и със морето  Grinning

Заминаваме на 6.06 за Бела Виста в Синеморец на 36лв All Incl (плащат само възрастните). Нямам търпение просто и като знам колко ще ми е трудна последната работна седмица ....

# 2
  • Мнения: 12 006
От 17 август до 24 август , язовир Батак.Като ден-два преди това и ден- два след това ще отседнем някъде по пътя, но още не сме решили къде, а по време на почивката- два дни в Мелник.

От 20 юли до 15 август съм в отпуск и съм у дома, ако има плажуващи по Северното Черноморие, да се обаждат!

# 3
  • София
  • Мнения: 9 517
Ха и тук имало тема - ние сме на Албена от 20-ти до 31-ви юли. Ако има някой там да каже.

# 4
  • Мнения: 4 138
"Хубавата страна" на кризата е, че се приземиха цените на почивките до постижими нива. Така беше със ските, така е и със морето  Grinning

Заминаваме на 6.06 за Бела Виста в Синеморец на 36лв All Incl (плащат само възрастните). Нямам търпение просто и като знам колко ще ми е трудна последната работна седмица ....


ооооооооооо, кални бани ще правите, а Mr. Green

ние сме от началото на август в граматиково. до средата на септември..........

# 5
  • на път
  • Мнения: 2 804

ооооооооооо, кални бани ще правите, а Mr. Green


недумай ...  Sad

Не съм ходила там откакто беше с гранични листове ... "препоръчаха" ни го. Ще спим и ще ходим на Резово ако не става за друго ... и ще пием една студена вода  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 12:49 от Д_Ива

# 6
  • София
  • Мнения: 9 517
а, хубаво е на синеморец или поне преди 3 години беше хубаво.

# 7
  • Мнения: 4 138
хотелът е луксозен, обаче канализацията му се излива в морето..........
но за резово идеята не е зле. аз искам да разузная как седят нещата за купуване на имот в турция, защото от другата страна плажовете са убиец.......
иначе имам една приятелка в синеморец с къща, голяма симпатяга е. ще ти дам координати да идете да видите за евентуална почивка там.
освен това е добра медицинска сестра, дано не се налага, ама за зор-заман е хубаво да има човек подобна възможност.
 не мисля, че хотелът ще е зле, просто аз не съм фенка на подобен тип хотели.

а и плажът не е само един, така че, не се шашкай.

# 8
  • на път
  • Мнения: 2 804
от другата страна плажовете са убиец.......
иначе имам една приятелка в синеморец с къща, голяма симпатяга е. ще ти дам координати да идете да видите за евентуална почивка там.
....

баща ми пионер-подводничар, казва че тези плажове били наши през 60 сетте, но хитрите турци изместили коритото на реката постепенно трупайки камъни (те нямали плаж) и после циментирали новата ситуация завинаги, а по спогодба границата се определя от коритото на реката ...

# 9
  • Мнения: 1 325
Още не съм решила за морето. В България няма да е, отдавна му изпуснах края на нашето Черномориел
 Я, по-опитните мами, моля, дайте ми акъл. Дали едно почти 3 год. дете ще издържи път до Гърция или Турция newsm78 Дали ще вдигне автобуса на ура? Laughing

# 10
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ние не сме говорили още сериозно на тая тема.Най вероятно ще сме някъде по южното черноморие.Черноморец.Несебър,Созопол,ще го мислим.Досега море не сме пропускали,но си правим плановете за него все в последният момент.
Пък и сега хотели,хотели колкото искаш и където искаш. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 138
Още не съм решила за морето. В България няма да е, отдавна му изпуснах края на нашето Черномориел
 Я, по-опитните мами, моля, дайте ми акъл. Дали едно почти 3 год. дете ще издържи път до Гърция или Турция newsm78 Дали ще вдигне автобуса на ура? Laughing

ще ви направи луди Twisted Evil
тъй като моето дете за своята крехка възраст има навъртени над 30 000 колометра с кола, ти го казвам от опит. рецептите са - ДВД и много филмчета. пеенето също помага. пеете всички зайченцето бяло, примерно.
игри, рисуване, може и кукли за театър.
запасяваш се с мокри кърпи, при евентуален драйферитис Wink пийваш два валериана за всеки случай и пей живот.....
а на спътниците дупе да им е яко.......

ако можете да пътувате нощем, естествено е най-удачно. ние така правим понякога. обаче не дай боже да спрем да спим към 4 например. малкият свяр се буди, става свеж като морков и до 8 няма сън........после спи, а ние бием глави в прозорците.

# 12
  • Мнения: 1 325
Ох, за това се и чудя още, дали ще се справим на толкова дълъг път!? Има време, обаче, до септември ще стане ясно. Тя е без памперс (само за вечерното спане, но до тогава ще сме го махнали), не повръща на път (пробвали сме няколко пъти, макар и на далеч по-кратки разстояния) и когато й е време за спане си заспива без проблем. Проблема ще е докато е будна да я занимавам с нещо, тя бързо губи интерес, скача от занимание в занимание, а в превозното средство периметъра на действие е много малък.  Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 66
На Синеморец е много тихо и спокойно. Резово - няма плаж, но ако сте с кола можете да ходите на Силистар.

# 14
  • Мнения: 12 006
Моята работа "всичко на опъки, аз на терсене".Всички ще почиват на море, а аз поради местоположението си, май пак ще пропусна лятното море или ще се разпиша 4-5 пъти на плажа.И никак не ми се ходи на градски плаж, но с това дете...

Никой ли няма да ходи на планина да се срещнем по горските пътеки?

sislie, едно дете от групата на сина ми в градината/ първа група/ ще го водят др.седмица на почивка в Анталия, аз ще питам как е минало.Предварително ми каза майката, че имало съоръжения за деца, хубаво било.А за пътуването не зная, но ще питам, защото и мен ме интересува как понасят децата дългия път.

Общи условия

Активация на акаунт