Влюбена във възможно най-неподходящия човек ...

  • 19 187
  • 250
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 732
Има 2 деца и е женен от 15 години. Не се разбира с жена си, но децата са си деца.

Не вярвай на таз песен любовна. Такива "неразбрани" жени имат навика ненадейно да забременяват от уж неправещия секс с тях и влюбен в друга съпруг.  Mr. Green

Как`Сийке, що те нямаше преди говини, ей!?! ooooh!
Слушай я и не постъпвай като мен! Naughty

# 211
  • София
  • Мнения: 2 958
Захарно цвекло
Единствената ми резерва е към подробностите, които така явно афишираш и не си даваш сметка от последствията или просто така искаш с някакви си твои цели, които не са много почтени според мен.

Пича е отсвирил, лошото момче  на компанията (пада си по ендуро и офф роуд ) , защо ли го изстри  newsm78
Вижте това
....
Иска да му натрие носа  явно , като афишира аферата , която вече е приключила  Thinking

   

Бъркаш Виличка и Захарно цвекло? ....Бая народ разбра за какво става въпрос....


Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 23:06 от Stam

# 212
Не ги бъркам . Захарно цвекло се чуди Виличка за какво и е да се изтипоса пред всички . Явно ,че пича е отсвирил  newsm78
Друго нема кво да е  Laughing

# 213
  • Мнения: 3 641
Сори, ама аз не разбрах по какво е ясно,че я е "отсвирил"

# 214
  • Мнения: 2 553
Незнам какво смяташ , че показваш с дадения линк.

Както и да е. Пиша в около 5 форума. Ако и за момент се съмнявах, че има начин някой да се познае и да съсипа нечие семейство, щях да пиша анонимно. След като съм го написала така, значи съм сигурна, че никой, ама НИКОЙ няма да се познае в ситуацията. А къде и какво пиша има ли отношение към това?  Ти може би ще се кандидатираш за 3-ти номер, разпознала съпруга си тук. Колко ли още ще има ??? Незнам на вас какво ви говори това ... помислете и се уточнете за чий съпруг става въпрос  Rolling Eyes

и сега поредната сапунка - някой някого бил отсвирил и доказателство - в линкове  Joy Събудете се !

А мотива го казах 180 пъти - който чел чел, останалите - давайте продължението на сериала и така нататък. Пак ви казах - идеята беше друга, а вие нападнахте човека, че и жена му - дебела ли била, лабилна ли ...  Sick

# 215
  • Мнения: 466
Съпругата никой не е нападал

# 216
  • София
  • Мнения: 2 958
... Ако и за момент се съмнявах, че има начин някой да се познае и да съсипа нечие семейство, щях да пиша анонимно. След като съм го написала така, значи съм сигурна, че никой, ама НИКОЙ няма да се познае в ситуацията.....

..... Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.  Laughing  Peace

# 217
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, к'во сега? Щом си търси транспорт за Ендурото в Трявна, значи пичът я е отсвирил, така ли да разбирам дадения линк?
И това е била тема любовна?
Тема вопъл? Mr. Green

# 218
Тц. Не съм 3 тата разпознала се - нямам съпруг. Ама пича ти да е запален по тия неща а ти да си търсиш транспорт до там  newsm78 това не го разбирам . Мен си ме возят по принцип  Simple SmileЗа другото съм маклка и не ми пука чий съпруг чу*аш. Ама ей тая работа не ми е ясна  , кво ще търсиш там сама , ако  си с него  а ?. Отсвирил те е признай си , срамно няма -даже и аз ще те разбера .

# 219
  • София
  • Мнения: 2 958
...., може да е бил командировка. Crazy

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 23:07 от Stam

# 220
  • София
  • Мнения: 2 840
Бебе, а ти пък откъде се появи?
Темата става вълнуваща. Crazy Mr. Green

...може да е бил командировка.
В Албания.

Бебе1 трябва да е новото гадже на офроудиста.
Съпругата не участва тук. Така ги виждам аз нещата.

# 221
хаххахах , не съм , мога но не искам - имам си  Laughing А Вие що така я уплашихте та си изтри снмките от форума а ? Много па сте гадни  Wink, а тя пък тръби ,че ни пука -да бе да  Thinking

# 222
  • Мнения: 2 553
Не съм трила снимки, сложих им паролки, за да не съскате срещу дъщеря ми Wink Друго няма там - само тя и аз - сори ако сте разочаровани  Mr. Green

# 223
  • София
  • Мнения: 2 840
хаххахах , не съм , мога но не искам - имам си  Laughing
Егати, тоя ще се окаже, че всяка може да го има. Ако поиска, де.
Да взема да се свържа с мацките офроудистки от форума и да отскоча и аз някой ден. Crazy

МЪНКО, питай Цомба кога ще ходи. Mr. Green

# 224
  • Мнения: 14
Виличке, много се изложи.

Общи условия

Активация на акаунт