Влюбена във възможно най-неподходящия човек ...

  • 19 154
  • 250
  •   1
Отговори
# 225
А защо редактира писмото като не ти пука  а?

Влюбена във възможно най-неподходящия човек ...
« Петък, 29 Май 2009, 22:21 »

« Последна редакция: Събота, 30 Май 2009, 08:37 от Vili4ka »

В петъка имаше повече подробности за бате xxxxxxxxxx


# 226
  • Мнения: 577
Виличкееееее,излизай от филма -тая роля не ти ВеЩае  добро бъдеще  Mr. Green

# 227
  • Мнения: 599
Айдеее, съвсем изгубих нишката тук.
Офроудист, три анонимки(съпругата и две приятелки/колежки).
Няма ли някой да метне нещо съществено, че съвсем се обърках.
Виличке, разкрита си, ша знайш.Недей ходи по тъмно само.

# 228
# 229
  • София
  • Мнения: 2 958
Айдеее, съвсем изгубих нишката тук.
Офроудист, три анонимки(съпругата и две приятелки/колежки).
Няма ли някой да метне нещо съществено, че съвсем се обърках.
Виличке, разкрита си, ша знайш.Недей ходи по тъмно само.

Без съпругата.  Mr. Green  Вероятно си има други ангажименти. Laughing
 Party

.....Егати, тоя ще се окаже, че всяка може да го има. Ако поиска, де.
....

Аха    Mr. Green

Според мен се смесиха няколко образа. Кримка.  Sunglasses

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 09:31 от Stam

# 230
  • София
  • Мнения: 2 840
Тук единствената, на която май не й пука, е съпругата.
Затова пък, мъжът очевидно е вървежен и амбициите към него не са малко.

Аз мислех, че темата е изповед за една "забранена любов", а посоката, която пое, я отведе към изповед на една "изгубена любов".

В живота всичко се случва.

Бебето и кафето са ми неясни образи, но май са от "вътрешния отдел". Mr. Green

# 231
  • Мнения: 14
Тук единствената, на която май не й пука, е съпругата.
Затова пък, мъжът очевидно е вървежен и амбициите към него не са малко.

Аз мислех, че темата е изповед за една "забранена любов", а посоката, която пое, я отведе към изповед на една "изгубена любов".

В живота всичко се случва.

Бебето и кафето са ми неясни образи, но май са от "вътрешния отдел". Mr. Green

Мне, не  Mr. Green Наблюдател съм като всички вас. Между другото се радвам, че не я познавам Виличка.

# 232
  • София
  • Мнения: 2 958
Клонка, с удоволствие чета коментара ти по темата. Joy  Hug

# 233
  • Мнения: 466
Аз имам едно такова питане , г-на изневерявал ли е преди на жената си 

# 234
  • Мнения: 577
Аз имам едно такова питане , г-на изневерявал ли е преди на жената си 
Естественно ,че НЕ-Виличка е първата му  истинска любов.

# 235
  • Мнения: 7 947
Добре де, защо се подиграваме на виличка в момента  newsm78 8извинявам се ама за два дена има 10 нови стр и не можах да ги изчета, а явно нещо съм пропуснала/

# 236
  • Мнения: 599
Сега ще чакаме да се появи съпругът, за да внесе яснота най-после.
По-объркана не съм била никога  Crossing Arms

# 237
  • София
  • Мнения: 2 840
Между другото се радвам, че не я познавам Виличка.
Е, що пък?
Аз познавам сума народ и всяко познанство ми дава по нещо ценно - било като опит, било като емоция.

Няма съвършени хора. Едно е сигурно обаче - всеки има право на своите чувства и в тях той се интересува от себе си. Не можем да очакваме хората, чието поведение противоречи на нашите етични норми, да се усещат лоши. Тези хора вярват, че са добри. Те чувстват, мислят, страдат, радват се...
Когато си сам, объркан, преживял множество разочарования и изведнъж се появи ТОЙ, просто няма как да махнеш с ръка. Контролираш се до един момент и после се отдаваш. Човек може да изпохапе душата си до кръв и да се спре, но не и да заповяда на чувствата си.

Виличка се опита да ни каже нещо, да сподели. Нейните цели отвъд пряко заявените са само въпрос на догадки. Каквото и да я е подтикнало, не е било само от добро, има диапазон от чувства, които са познати на нея самата.

Ако темата е изявление за пред съпругата или за пред някоя нова любов на мъжа, едва ли е провокирана само от лошотия.

От цялата работа - съмнения и изявления, аз си правя извод, че мъжът не е стока, но затова пък явно е интересен за определен кръг жени, което едва ли е постигнал с поведение на благоверен съпруг. Mr. Green

И следващият ми логичен извод е, че този мъж ще си е все щастлив и волен, за разлика от жените около него, които няма да са една и две.
Съпругата май си е О.К. Явно или не й пука, или е намерила компенсаторни механизми да се чувства добре.

Винаги ми е било смешно, когато любовницата си мисли, че съпругата й е някаква конкуренция и дотолкова се вторачва в нея, че не забелязва на хоризонта следващаат любовница. Докато първата крои планове да разкара съпругата, втората любовница вече е разкарала нея самата. И така се получава един омагьосан кръг, в който единственото постоянно присъствие е това на жената. Доколко съпругата се чувства комфортно в такава една конфигурация, аз не мога да зная, но любовниците при всички положения не са особено щастливи.
Не казвам, че тук ситуацията е такава, само споделих някои свои наблюдения от живота.

# 238
  • Мнения: 466
Да наистина ми е интересно какво знае Виличка-изневерявал ли е преди на жена си?

# 239
  • Мнения: 2 448
Добре де, защо се подиграваме на виличка в момента  newsm78 8извинявам се ама за два дена има 10 нови стр и не можах да ги изчета, а явно нещо съм пропуснала/

Нищо не си пропуснала, просто повечето явно не гледат достатъчно филми и шоута и си го спретнаха тук във форума.  Wink
На Виличка и е през ............  за това. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт