Влюбена във възможно най-неподходящия човек ...

  • 19 124
  • 250
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 840
На Виличка и е през ............  за това. Laughing
Аз пък мисля, че момичето има някаква драма и хич не му е през оная работа.

А щом е подхванала тема, нормално е тази тема да се развива и в посока, неочаквана от нея.

# 241
  • Мнения: 2 448
Едва ли и пука от коментарите по темата.
Пък аз не бих се оплакала от подобна "драма" , бих се радвала тайно, ама не ме спохожда пусто.  Crossing Arms

# 242
  • София
  • Мнения: 2 958
Клонка,  права си!

Аз лично не се подигравам на Виличка. Ситуацията, в която се намира е сложна, ако наистина е много влюбена.
Интересни са ми някои коментари, защото съм наблюдавала  идентична картина.  Shocked

# 243
  • Мнения: 0
Клонка,  права си!
Аз лично не се подигравам на Виличка. Ситуацията, в която се намира е сложна, ако наистина е много влюбена.
Интересни са ми някои коментари, защото съм наблюдавала  идентична картина.  Shocked

Що бе !! Много са логични коментарите  Thinking

Чете някоя жена и си казва - това не може да е моя мъж и коментара съответно:
Изживей си щастието миличка ...  Hug

Чете друга жена и си казва - ааа , оооо това май е моя хубостник и коментара съответно:
Как може така ??  #Cussing out женен мъж ??!!  #Cussing out Ами жена му ?!   #Cussing out Децата му  ... #Cussing out

И те така  bowuu

# 244
  • Мнения: 3 641
Аз казвам Браво на Виличка, че имаше смелостта да пусне темата, а не се крие зад анонимки Peace

# 245
  • София
  • Мнения: 2 958
...
Що бе !! Много са логични коментарите  Thinking

...

Ами и аз това казвам...

# 246
  • София
  • Мнения: 2 840
Едва ли и пука от коментарите по темата.
Пък аз не бих се оплакала от подобна "драма" , бих се радвала тайно, ама не ме спохожда пусто.  Crossing Arms
О!
Виличка разказа за своя брак, в който не се е чувствала щастлива.
Сега заявява, че е лудо влюбена в човек, който осъзнава, че не е подходящ.
Има някакви съмнения, недоизказани неща, има някакви хора, които ако съществуват във виртуалното  пространство, съществуват като типаж и в реалността, настроени леко агресивно, възможно е наистина и тази нейна "неподходяща" любов да се е изчерпала за другия...
Какво радостно чак толкова видя, че и ти се прищя чак? Mr. Green

# 247
  • Мнения: 7 947
Защо ми се струва, че  повечето я осъждат?
Най-естественото нещо е, когато човек не е щастлив - да търси щастието си!!!!!!!!! И когато си мисли, че го е открил - да не се спира пред нищо, за да го получи!

# 248
  • Мнения: 2 448

Какво радостно чак толкова видя, че и ти се прищя чак? Mr. Green

Някаква приятна тръпка в живота не свързана с деца.  Laughing Може и драматично - неподходяща.  Mr. Green

# 249
  • София
  • Мнения: 2 840
Някаква приятна тръпка в живота не свързана с деца.  Laughing Може и драматично - неподходяща.  Mr. Green
Избива те на мазохизъм? Mr. Green

Да, без съмнение, когато споделените радости и скърби се въртят изключително около децата, значи, както вероятно е заявено в една кандидат-култова тема в Клюкарника - сме приключили с веселата част от живота. Crazy

# 250
  • Мнения: 8 769
17 страници за 3 дни. Супер сте.
"Проблема" изглежда разнищен и темата вече залита в неадекватност.

Общи условия

Активация на акаунт