На море в Турция - all inclusive, тема 6

  • 48 159
  • 437
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 401
Ето, още едно преместване при почивка с Акватур!!!  #Cussing out
Вече не знам дали нашето е било случайно  Mr. Green
Макар че като гледах цените на хотелите, нас ни преместиха в по-скъп хотел /дори ни предоставиха право на избор/ и ни предложиха безплатни допълнителни екскурзии /за които още ме е яд, че не се възползвахме  Tired/.
Първоначалната ми идея беше, че безплатните екскурзии са били заради по-ниска цена на хотела, но - не...
Както и да е, да видим дали ще има и други опарени от изгодните LAST MINUTE на тази фирма  Rolling Eyes

# 406
  • София, България
  • Мнения: 5 606
Това с Акватур е доста гадна работа ...
сега друг е въпроса при случая с Merlinski че са се постарали и че според мен не са виновни те, а самия хотел ( практика е да се дублират стаи и тн)
За втория пост незнам ...

# 407
  • Мнения: 520
Момичета,не че  е коѝ знае каква разликата,но да Ви предупредя.......!Току що ми се обадиха от Алфатур и ми казаха,че България еър е увеличила летищните такси с 4 евро и макар че сме подписали договора преди увеличението,ще трябва да доплатим.

# 408
  • Мнения: 1 012
голяма драма с тази почивка, по принцип знам от април къде и кога ще ходя, но сега сме 11 броя и всеки има някакви претенции, а Делфина им е скъп и искат в Кервансарая, което си е истинска драма. Ако имате идеи за хубав хотел за 3000 за двама възрастни и едно дете, казвайте, че се закучи работата  Simple Smile

# 409
  • Мнения: 927
Аз избрах Saphire Resort & Spa  5* в Анталия. Ще пътуваме на 11.07. с Тез тур отново. Четох много добри отзиви за хотела, а и last minute офертата беше добра. От Терминал 1 ли излита сутрешният полет?

# 410
  • Мнения: 4 425
Аз избрах Saphire Resort & Spa  5* в Анталия. Ще пътуваме на 11.07. с Тез тур отново. Четох много добри отзиви за хотела, а и last minute офертата беше добра. От Терминал 1 ли излита сутрешният полет?
мисля,че всички чартъри за Турция са от стария терминал или поне ние винаги от там сме летяли  Peace

# 411
  • Мнения: 3 695
всички чартърни полети се обслужват от терминал 1  Peace
на терминал 2 са редовните полети

# 412
  • Мнения: 4 936
Неземна, пътувала съм 6 пъти с чартър и само веднъж излетяхме от терминал 1 - повечето бяхме от 2

# 413
  • Мнения: 927
Благодаря ви   bouquet Аз все пак ще звънна до агенцията да попитам, защото май 2 авиолинии обслужват тази дестинация чрез Тез и са на различни терминали. Миналата година излетяхме от Т1 за Бодрум.
А някой знае ли какви са цените за паркинг на летището?Искам да си оставя колата там за седмица.
 

# 414
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
60 лв за цялата седмица  Peace толкова платихме ние на Т2

# 415
  • Мнения: 927
Благодаря ти, skorpion  Hug
Идеално ме устройва  Grinning. Аз ще посрещам свекъра и мъжа ми на Т2 в петък и направо там ще оставя колата. Полетът за Анталия е в събота сутрин и ще сме на хотел за една нощ, но не ми се кара из София  Crazy. Ние винаги отсядаме в " Ганеша " преди полет. Някой има ли идея за хотел в същата категория, но по-близо до летището?

# 416
# 417
  • Мнения: 1 710
На Т1 паркинга за една седмица е 50 лв.

# 418
  • Мнения: 925
И аз на опашката за почивка в Турция  Mr. Green
Избирах, избирах хотели, четох мненията в темата и се спрях на Miracle Resort като добро съотношение цена-качество. Дотук добре, ама обаждам се в офиса на Алфатур и що да узная - за септември няма стаи с изглед към морето в хотела, има стаи land view само за 5ти и 26ти септ, седем нощувки на човек в двойна стая струват 719 евро, плюс 63 евро на човек летищни такси (надявам се, че това са летищните такси в двете посоки, за двата полета, че иначе лошооо!). Детето не плаща нищо, щом няма навършени 2 годинки по време на почивката.

Иначе агентката в Алфатур препоръча Белек като най-якия курорт около Анталия. Но и най-скъпарски бил.
За last minute оферти за който и да било хотел в Анталия през септ ме посъветва да не разчитам, било мн малко вероятно да изпадне нещо и човек като нищо може да не отиде в Турция, ако чака тези промоции.

# 419
  • Мнения: 1 012
А някои ходил ли е в Miracle Resort, че вече незнам накъде да се насоча  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт