На море в Турция - all inclusive, тема 6

  • 48 160
  • 437
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 401
Евридик@ ,
летищните такси се заплащат еднократно, на човек. До скоро бяха 59Е, а за нощни полети - 55Е... както и да е.
За Мирикъл доста сме писали, в тази тема - също, аз лично - също  Tired Даже и малко снимки бях качила. Погледнете назад със san4eto.
Иначе на нас ни останаха само Белек и Сиде да посетим. За сега най-ми хареса в Лара.
Искам и друго да споделя - важното е какъв е хотелът, в който ще се почива - нали са все от затворен тип все пак... Ако ще в най-хубавия курорт да си, ако си в кофти хотел, няма файда  Laughing
Иначе аз тая година Белек бях набелязала, но офертите на Аква тур ме поблазниха и се преориентирах /за Белек имаше само 2-3 хотела, които не ме впечатлиха/... та така  Simple Smile

# 421
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Чета, чета и от толкова информация разногледа станах. Сега чак разбрах, че говорите за Делфин Делукс в Алания. ooooh! Аз пък резервирах Делфин делукс в Анталия като мислех, че за него говорите  newsm78 Някой има ли впечатлениа от него, че ние сме 4 възр и 2 деца и ще ни излезе доста по-евтино този в Алания. Имам възможност да сменя резервацията.

# 422
  • Мнения: 3 157
Цитат
Чета, чета и от толкова информация разногледа станах

И аз така- и в този форум,и в един руски,и в ощен един руски,и в сайта на някакви агенция и къде ли още не.Тези хотели са безброй,а мненията за тях още повече.
Аз резервирах за Шато-то в Кемер... и ще стискам на нас да ни хареса.

# 423
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Пожелавам ти приятна почивка  Hug. Аз явно не съм много притенциозна, защото както казах и преди останахме доволни.  Laughing

# 424
  • Мнения: 925
Merlinski, видях мнението ти за Мирикъл, четох и други отзиви за него. Споделях просто, че за септември там вече няма стаи sea view, което ме изненада.
Иначе си права за затворения тип хотелски комплекси.  Peace

# 425
  • Мнения: 4 425
Чета, чета и от толкова информация разногледа станах. Сега чак разбрах, че говорите за Делфин Делукс в Алания. ooooh! Аз пък резервирах Делфин делукс в Анталия като мислех, че за него говорите  newsm78 Някой има ли впечатлениа от него, че ние сме 4 възр и 2 деца и ще ни излезе доста по-евтино този в Алания. Имам възможност да сменя резервацията.
Че то има ли друг Делфин Делукс-мисля,че за един и същ става въпрос?!

# 426
  • Мнения: 497
Merlinski, видях мнението ти за Мирикъл, четох и други отзиви за него. Споделях просто, че за септември там вече няма стаи sea view, което ме изненада.
Иначе си права за затворения тип хотелски комплекси.  Peace
Евридика, тези стаи в Миракъл, които са ама баш sea view са с чудовищни тераси и са мнооого гъзарски, но предполагам, че и цената им е убийствена.
Иначе тези с другата гледка -гледката ти ще е или към Титаник и морето (нашата беше такава) или към Кервансарай. Абе давай смело, няма да гледаш морето от стаята, я. Ние в стаята влизахме към 1 през нощта и излизахме от нея в 7.30. На балкона (който не е голям) съм стояла няколко минути за 7 дни, ама при тия жеги вътре ще ти е по-конфортно, повярвай ми. Така че ако това ти е проблема.....направо резервирай.

# 427
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Чета, чета и от толкова информация разногледа станах. Сега чак разбрах, че говорите за Делфин Делукс в Алания. ooooh! Аз пък резервирах Делфин делукс в Анталия като мислех, че за него говорите  newsm78 Някой има ли впечатлениа от него, че ние сме 4 възр и 2 деца и ще ни излезе доста по-евтино този в Алания. Имам възможност да сменя резервацията.
Че то има ли друг Делфин Делукс-мисля,че за един и същ става въпрос?!
Два са - единия е в Анталия
http://teztour.bg/hotel.php?id=110
а другия в Алания
http://teztour.bg/hotel.php?id=252
Вие в кой бяхте? Този в Анталия излиза по-скъпо.

# 428
  • Мнения: 7 605
Чета, чета и от толкова информация разногледа станах. Сега чак разбрах, че говорите за Делфин Делукс в Алания. ooooh! Аз пък резервирах Делфин делукс в Анталия като мислех, че за него говорите  newsm78 Някой има ли впечатлениа от него, че ние сме 4 възр и 2 деца и ще ни излезе доста по-евтино този в Алания. Имам възможност да сменя резервацията.
Че то има ли друг Делфин Делукс-мисля,че за един и същ става въпрос?!
Два са - единия е в Анталия
http://teztour.bg/hotel.php?id=110
а другия в Алания
http://teztour.bg/hotel.php?id=252
Вие в кой бяхте? Този в Анталия излиза по-скъпо.

Първият е Делфин ПАЛАС  Naughty

# 429
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Някой бил ли и е в него да сподели, че не емалка разликата в цената.

# 430
  • Мнения: 4 425
Палас ли беше или Дива дето не го препоръчвали досега ама от тая година взели много да се стараят и имаше едно момиче с чудесни отзиви ? Peace

# 431
  • София, България
  • Мнения: 5 606
Добрееее, едно по едно , че стана голяма каша  Laughing

Има верига хотели - тази верига се казва Делфин
имат един хотел в Алания - Делфин Делукс
два в Анталия ( Лара) - като единия се казва Делфин Палас, а другия Делфин Дива ( не са до строили те, а го купиха тази или миналата година, преди се казваше май Рива Дива )
Този Делфин Палас е по-скъп защото е по-нов и по-близо до летището - аз лично не го предпочитам, по-голям е от този в Алания и по-пренаселен.
Объркванията стават защото и двете сгради са построени почти еднакво ( само Делфина в Анталия е по-висок)

За третия хотел - новозакупения - нямам впечатления освен че територията му е по-малка  Peace

Мацки, дано помогнах, аз утре изчезвам в командировка, така че до след седмица  Hug

# 432
  • Мнения: 126
Момичета, не съм чела назад, гледам че много сте писали по темата. Хора различни, мнения различни, да кажа и аз моето.

В Турция ходим вече 3 години подред, все края на септември. Миналата година бяхме от 27.09 до 04.10 и честно казано на мен ми беше лееко хладно. Температурите са от 26 до 31 градуса, но вечер си става по-студено. Миналите години бяхме от 20 септември и определено може да е една седмица, но си се отразява на температурата. Та за мен перфектното време е от 13 или 20 септември.
Сега за хотелите.
Били сме в Miracle, Kremlin Palace и IC Green Palace.
Най-не сме доволни от Kremlin - доста занемарено, откъм обслужване, стаи и храна. Разбира се съпоставям цена/качество. Miracle - ОК, бяхме за първа година на промоция, дали защото беше съвсем нов хотела не знам, но много се стараеха в обслужването, храната беше повече от разнообразна, стаите на ниво - ново, чисто. Единствено малко бяха поизлъгали с фотошопа - като гледахме на брошурата една зеленина, едни палми, едно чудо... А като отидохме в действителност заварихме доста по-оглозгана картинка, зеленина в зародиш така да се каже и сградата - такава, каквато се виждаше. Ама те турците са царе в тая насока де, да ти измъкнат с памук парите.
Препоръчвам горещо IC Green Palace - страхотен хотел, много на ниво във всяко отношение. Мисля, че малко българи ходят там, не е много обсъждан по форумите ,та реших да се намеся. Руснаците обаче са го надушили - хотелът беше пълен в началото на октомври, което принципно не може да се каже за повечето хотели.
Пресъздава остров Бали, действително е тропическа зеленина в целия хотел, много разчупено, красиво и поддържано. Стаите не са много големи, може би това е единствения лек минус, но пък за сметка на това сменят бельото всеки ден, заедно с тоалетни аксесоари /шампоани, мляко за тяло и пр./ и много хубаво впечатление ми направи оставят ти букет цветя в стаята. Храната е прекрасна, има много барове, сервират и фреш  и вносен алкохол на някои от тях /само информативно, ние по принцип не държим, пием ефе ръки и вино от местното/. Има хубава анимация за децата и всяка вечер е голям купон с детска дискотека след вечеря. През деня също занимават децата, всеки ден има програма за тях

Дайте отзиви някакви за Kalista моля. Тая година сме се насочили към него

# 433
  • Мнения: 101
Здравейте, момичета  Grinning
Темата е изключително полезна, много неща научих, за което ви благодаря  Hug Никога досега не сме ходили на почивка извън България, но тази година (живот и здраве) решихме да отидем на почивка в Турция  Grinning Имам едно въпросче, което ме притеснява доста и ще се радвам, ако някоя от вас отдели време и ми отговори  Hug Става въпрос, че имаме възможност да отидем на почивка през август месец (началото или средата), обаче разбрах, че там по това време на годината е доста горещо, а аз се притеснявам, защото дъщеря ми е още малка (живот и здраве, скоро ще стане на 3 годинки). Решили сме да почиваме на Анталия. Бихте ли споделили много ли се различават температурите там спрямо тук? Разгледах таблицата за температурите там, и доколкото разбрах, август месец е около 35 С, но то и в България е толкова  Confused Извините ме, ако ви се струва глупаво питането ми или вече е обсъждано (четох темата), но както казах вече, никога не сме ходили в Турция, а аз много се притеснявам. Ще съм ви изключително благодарна, ако отделите време и ми отговорите Hug

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 02:31 от Биби-АН

# 434
  • Мнения: 3 401
nunchi
Те и свекъра и свекървата бяха в IC Green Palace, заедно със сина ми. Казаха, че било много хубаво и толкова - те не са много по обясненията и впечатленията  Laughing И снимките им - гледам само тях /тримата/, почти нищо не "улових" от хотела и обстановката  Mr. Green
За Калиста - като гледам е един много хубав и много луксозен хотел. Някъде бях чела, че бил австрийски или нещо такова... Не сме били, но на мен много ми харесва и мисля, че ще останете доволни /естествено, не съм ходила, за жалост, но съм разглеждала доста хотела....  Peace /.

Общи условия

Активация на акаунт