***Предпазни средства при полов акт***

  • 11 043
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 633
Щом се е скъсал, значи нещо не е било наред. Виждали ли сте как ги изпитват в заводите? Доста е впечатляващо.  Laughing

http://www.lifestylesplay.com/bulgaria/useful-information/how-are-condoms-made/
http://www.durex.com/bg-BG/AboutDurex/Condom%20Manufacture/Pages … Thetestswedo.aspx

Ползвайте презервативи!  Wink Laughing
И още една симпатична рекламка.

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 13:27 от Как` Сийка

# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 1 311
Голяма реклама!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 78
  • Мнения: 269
Противозачатъчни newsm10

# 79
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
чувала? Mr. Green

# 80
  • Мнения: 131
Ами по скоро се обръщам към авторката на темата и няколко други момичета,а на тези като теб и останалите пожелавам успех!  Peace
Дано скоро да видите двете черти!
    smile3532 smile3514 Мацка не думай аз съм дете и не искам да виждам двете черти  #Crazy  EFN а едната

 Rolling Eyes като си "дете" - къде си тръгнала ? Децата не правят секс, какви две чертички, каква една , правиш ли нещо, на колко години си въобще бре дете ?
На 16 съм и правя  Laughing но това,ч е децата не правили секс са само мисленията на днешните майки.Днешните деца се отварят по на 13-14 години.Карче аз на 16 се отворих.И все пак се пазя....

# 81
  • Варна
  • Мнения: 777
Добре поне,че се пазиш...

# 82
  • Мнения: 25 633
То хубаво, че се пази, ама как? Дано има достатъчно акъл в главата си, за да не се доверява на прекъснатия полов акт...

Поздравче! Wink

# 83
  • Мнения: 2 631
Как' Сийка, ама защо никъде не са дали снимков материал как проверяват презервативите в заводите, но при полов акт  Mr. Green За каквото са предназначени  Rolling Eyes
Защото и ние, и вие сме хвърляли наляво и нядясно пълни с вода презервативи, и не са се късали..., а пък при секс....  Rolling Eyes

А в заводите изпитват САМО 1 презерватив от сеерия. Ако издържи тестовете - пускат ги по аптечните и магазинни мрежи. Ако се скъса - връщат цялата серия.  Peace

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Защото и ние, и вие сме хвърляли наляво и нядясно пълни с вода презервативи, и не са се късали..., а пък при секс....  Rolling Eyes

Къса се и при неправилна употреба. Например ако жената изсъхне и стане сухо триене.

# 85
  • Мнения: 2 631
Защото и ние, и вие сме хвърляли наляво и нядясно пълни с вода презервативи, и не са се късали..., а пък при секс....  Rolling Eyes

Къса се и при неправилна употреба. Например ако жената изсъхне и стане сухо триене.

Дааа.... Но не мога да го нарека неправилна употреба...  Peace

# 86
  • Мнения: 25 633
Знам, че се късат също, ако се използва лубрикант на мазна основа. При неточен размер - също. Ако е по-голям или по-малък... А най-много се късат, ако са ментета.  Laughing

# 87
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Бре,много сте информирани  Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 2 631
А най-много се късат, ако са ментета.  Laughing

Че то в България кое не е менте??  Rolling Eyes
Дори родното ни производство е  Mr. Green

BTW по форумите е пълно с оплаквания от скъсани Дюрекс!  Confused

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
BTW по форумите е пълно с оплаквания от скъсани Дюрекс!  Confused

Аз от Дюрекс до момента съм доволна, но веднъж ми се скъса Спортекс.

Общи условия

Активация на акаунт