Време дойде да се ражда Юнското дете! Тема №72

  • 13 292
  • 293
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 215
Вече никъде не ми се излиза и аз го имам това странно усещане между краката.Имам чувството ,че малкия ще започне да излиза всеки момент. С 'големия" батко трябва да се разхождаме ,не може да стой цял ден детето в къщи  за това ,че майка му е като трудно подвижна патка  Laughing

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 21:43 от shom4e

# 91
  • София
  • Мнения: 2 132
Ейй Гъдиии  Hug Честит Рожден Ден !Пожелавам ти скоро да разказваш за много лекото си раждане и да се радваш на усмивките на малкия Боян  newsm32!
Честито и на всички майчета, които вече са си гушнали бебоците  newsm51 newsm51 newsm51

# 92
  • Мнения: 1 419
Честито на Анито - тя е един от нашите герои, с колко проблеми изкара почти до термин  Hug. Да е жив и здрав малкия юнак и само с радости да ги ддарява.

Честита мома на Темп. Радвам се, че излезе от зоната  Mr. Green. Да е здрава и умна малката Мишел, а теб очакваме да се включваш по-често   bouquet

Честито бебче на Ринна!

Гъди, Честит Рожден Ден! Бъди все така сладкодумна, лъчезарна и чаровна. Пожелавам ти най-сладкото момченце на света да ви радва със здраве, усмивки и много обич   bouquet

Аз съм сама с Емчето в къщи - децата са при родителите ми, а мъжа ми отиде при майка си, че и той се оказа болен  Rolling Eyes. Сега си се гледкаме с нея, но си давам сметка, че това ще са ни единствените тихи и спокойни дни на двечките.  Heart Eyes Тя ми е голяма душинка, но лапа здраво - не мога да й насмогна  ooooh!. Храня я средно по час-час и половина, а често и по два. Първо я кърмя поне половин час, после й давам добавка и после се надлъгваме спи ли й се повече или й се яде още и ако е второто - пак я слагам да суче поне 15мин, докато накрая не пийва още малко добавка и заспива за 3 часа.  Crazy Не знам как ще го карам с това кърмене. Тя си изяжда добавка все едно не е яла кърма изобщто, а определено пие. И с момчетата имах проблема, че пият кърма и после пак са гладни. Нали уж нямало нехранителна кърма  Embarassed. Сега съм решила да й дам да суче, после най-вероятно ще се наложи добавка и после ще се изцедя да видя какво още ще излезе. И после отивам в Кърмаческия да видя какво мога да направя  newsm78. Знам че най-добре е да суче колкото може повече, за да стимулира, обаче не може да седи там денонощно - тя изобщо не се засища... Много дълго стана 0 съжелявам, че ви занимавам с проблемите ми.

На неродилите още мами, наслаждавайте се на последните мигове с бебчетата в коремите си  Hug. Малко офф, странно, но този път не ми липсваше бебчето в корема ми - предия път изревах сумати сълзи, защото се почувствах празна... Този път май нямах време да се замислям за тези неща  Simple Smile.

Много целувки от нас - по-късно ще кача още малко снимки на нашата принцеска  Heart Eyes.

Миленче, много се радвам, че скоро ще гушкаш София. За течението, аз имам такова розово-прозрачно, но жълто - не  Peace. Много  Hug и на теб.

Отвам, че момата е гладна  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 2 072
Гъди, честит рожден ден, всичко най-най- желая!!!!
Поздрави и за всички обебили се юнки!

Някой пита кога къпем бебето - аз ей сега го изкъпах, Елица всяка вечер я къпехме, малкия мисля сутрин, че вечер да можем да сме по разходки.
Според вас рано ли е да го израм с количката в събота  - ще бъде на 8 дни, времето ще е лятно...

Ая, аз също кърмя по поне 40 минути, но не давам добавка, и моето момче е лакомник, след максимум 2 часа отново е гладен, нощем прави пауза от 3.30-4 часа. Не знам как ще издържа на този ритъм, имам чувството, че по цял ден само кърмя Mr. Green. Освен това гърдите ми се препълниха ужасно и боли, боли... Все пак се надявам до десетина дни да се напаснем един към друг и да си създадем някакъв ритъм и режим.

# 94
  • Мнения: 1 475
Aya, това не е ли убийствено да се храните по час  и половина,аз със сигурност не бих могла да издържа на това , имам чувството ,че е голямо мъчение, как час  и половина ще стои на гърда, аз наистина ще полудея, по-добре,10-15 мин максимум на гърда и после дохранваш със шише за още 10 мин, поне аз така ги виждам нещата да ги правя, не че нещо съм чела по въпроса/ и преди бях писала, че въпросите касаещи кърменето, хич не са ми интересни, затова и не се интересувам, залагам на споделено от приятелки// -въпрос на лична гледна точка!! Simple Smile

Честито на Мирослинка, да и е живо и здраво момченцето!!  ylinfant

# 95
  • Мнения: 48
Здравейте мамчета  Hug

Влизам за да се отчета, че сме добре и че скоро май нямаме намерение да излизаме. Аз ви чета редовно, но РСто ми забива много и ми е трудно да пиша.

Честито на всички, които вече гушкат своите съкровища. Да са живи и здрави, и много да слушкат и радват мама и тате  smile3525

Гъди ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  newsm59 Пожелавам ти, много здраве, щастие, винаги да си обградена от любов и скоро Боянчо да реши да радва мама и тате   Gift

Имам удоволствието да ви съобщя, че Мирослинка, която я очаквахме с планово секцио да роди на 1 юни, е родила (секцио) в 5.36 ч. на 28 май малкия Кристиян с размери: тегло - 3580 и ръст - 50 см. Двамата са добре и вече са си вкъщи. Ще очакваме скоро и самата Мирослинка да влезне да разкаже повече.  smile3521

Успех на всички на които мъниците са решили да излизат и на всички които имат точна уговорка за среща с тях  Praynig  newsm10    love001  love001  love001

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 11:48 от baby12

# 96
  • Мнения: 35
Ох и на мен ми се струва че това е страшно много време за кърмене Thinking Ами то деня ти минава само в цокане и нищо друго неможеш да свършиш ooooh!
Ще се видя и аз каква ще съм, затова сега да не се чудя много Laughing
А за липсата в корема си мисля, че и на мен ще ми бъде мъчно за шаването и ритниците. Имам чувството, че дори и като родя в началото в леглото ще се обръщам както досега - с чалъм Joy докато свикна с мисълта, че ми го няма корема

Честито на Мирослинка. Да е жив и здрав малкия Кристиан!

# 97
  • Мнения: 9 814
Честита радост на Мирослинка и от мен! smile3525

# 98
  • Мнения: 270
 newsm59 на Гъди! Жива и здрава бъди и едно прекрасно бебче този месец:)
А всички,които са станали мами вече - едно голямо ЧЕСТИТО!  smile3525

# 99
  • Мнения: 6
Честито на Мирослинка и на Мимси!Да са им живи и здрави и послушни бебенцата!
И от името на ayas Честито на всички които са станали мами!

# 100
  • Мнения: 79
И на мен ми се вижда много,но все пак не разбирам нищо от кърмене

Аз се чудя каде да се завра от скука,времето не е лошо навън ,но не ми се разхожда,нещо взеха да ми тежат разходките

Честит син Кристиян на Мирослинка,да и е жив и здрав

# 101
  • Мнения: 27
ГЪДИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА ПОЛУЧИШ НАЙ-МЕЧТАНИЯ ПОДАРЪК СЪВСЕМ СКОРО!

МИРОСЛИНКА,ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ,ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО!

Аз съм леко изтощена след тази нощ.Писанка яде в 12,после в 3,после в 7.Мился си дали кърмата я засиа достатъчно newsm78
От днес започвам да цедя по 100мл на хранене.

Ние към края на седмицата смятаме да пътуваме за Варна.Майка ми най няма да дойде с нас,защото има работа.И много се притеснявам дали ще се справя сама.Тази сутрин стоя с Ема в хола,за да можем ние да поспим от 8 до 10,че тя си беше решила че няма да се спи тази нощ.Не ревеше,но мрънкаше и постоянно си искаше бибата.

# 102
  • Мнения: 111
Честито на всички обебили мами да са им живи и здрави бебоците
Гъди честит рожден ден да си жива и здрава и много щастлива майка  newsm59  Gift
Ние още сме 2 в 1 а термина ми е утре ако до тогава не родя в петък при доки да видим какво ще каже Simple Smile а на мен нещо ми се върти из главата че на 5-ти ще се появи бебо  newsm30
Лек и спокоен ден на всички и леко раждане на тези за които днес е денят   bouquet

# 103
  • Мнения: 136
Честито бебче на Мирослинка!      bouquet

Още веднъж благодаря за хубавите ви пожелания  Hug

Уау, тези кърмачески режими ми се струват много тежки  Shocked   А кой ви казва да давате и тази добавка, т.е. в болницата разясняват ли го това?  

А аз както си папках по време на бременността, сигурно и малкият ще е голям лакомник (и баща му е доста ящен), направо не знам как ще смогвам  ooooh!

Днес мислех да се понаконтя малко по случай празника, ама после се сетих, че никъде няма да ходя, ще дойдат за малко вкъщи сестра ми и майка ми, за да ме видят по женски. А и нито имам някакви по-специални дрехи (нямам и желание да имам в момента). Малко ми е депресарско, но пък съм си обещала като родя, да пранзуваме и двата празника   Hands Thumbsup  Hands Clap

За излизането на дечицата - аз си мисля чак след втората седмица да го изкарам на разходка малкия, а преди това ще го слагам малко на терасата, за да свиква. Нищо не рабзирам, но малко рано ми се струва да излизаме още на първата седмица.

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 12:10 от Gydelichkova

# 104
  • Мнения: 2 609
Честито бебче на Мирослинка!
Да им е жив и здрав! passifier

Общи условия

Активация на акаунт