Майски бебенца засмени, местят се вече в "Родени".Тема 1

  • 12 984
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 16
Слава, Марсия  относно слинга - според мен преди да се втурвате да купувате потърсете от някой приятел и пробвайте.
Първо заблуда е, че всички деца обичат...познавам такива дето в слинг не можеш да ги сложиш, и второ не е ясно кой ще е по-удобен за теб самата.
Шал-а е по-удобен от гледна точка на това, че покрива по-голяма площ на раменете - съответно ти е по-леко, но много запарва лятото независимо каква материя е.
Халките - по-прохладно е с тях, но повече убива на рамената, ако си с малки рамена.
На мен лично не са ми удобни, защото имам малки рамена и голям бюст. Sad  Ползвам, но като нося повече от 20-30 мин и е кошмар.

Купила съм си слинг-а на Премакс, сега ми шият и с халки. От шала се отказах, заради жегите.

Мадам Стасита откъде ги извадихте тез буйни коси! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Страхотни сте!

# 286
  • Мнения: 826
Dendri,аз пак за прегледа,ама нали вечно съм недорзбрала Embarassed
Прегледа е пак в родилното или горе на 13- тия етаж или нещо подобно пишеше в бележките,които дават на изписването?
JeenySJ, значи мен си преглеждат в нашия кабинет, в предверието на родилното, където всички си мерихме тоновете. Но предвид моята по-специална ситуация и че д-р Жекова си ме пое, не знам дали там приемат или за мен са направили изключение. Да ти кажа, не вярвам да преглеждат и в някакъв кабинет на 13-ти етаж newsm78. Все пак който ни е израждал, той да ни преглежда после. Мисля че няма да объркаш да си отидеш там. На мен Жекова ми каза, че ако имам нужда от нещо, пак при тях да дойда.
  Иначе всичко е наред, нямам инфекция. Раната, която ми се беше отворила е започнала да зараства чудесно. Абе и аз си усещам, че съм много по-добре и още на другия ден след като извадих злополучния тампон, вече си седях доста сносно на д-то.
Е, за всеки случай ми предписаха Агментин. Мислих, мислих, дали това за всеки случай е уважителна причина да започна да пия лекарство, но си го взех. Прецених, че д-р Жекова е достатъчно загрижена и приема сериозно и отговорно моя случай и реших да и се доверя... Дано да не се отрази на бебка и на кърменето.
Славаа, аз ползвах Памперс, после Пуфис... реших и Либеро да пробвам и първо като теб, останах разочарована и недоволна, пропускаше ми. После започнах да го слагам по-малко по различен начин и не пропуска, ама грам. Явно, както вика Елфичка си е въпрос на кройка. Все пак наистина е дебеличък и май пак ще се върнем на Памперс 2-ката, от които остонох много доволна.
Лоранхол и ти си ми слабост. newsm76 Изобщо всички ви обичам момичета. Живота е по-ясен и спокоен с вас... Heart Eyes
Честито Елфичка за изпита. Отличничка си ни ти - браво. smile3525
Честито на най-новита мамчета, да са им живи и здрави рожбите! newsm51
Успех Късметче! Стискаме палци за лесно и бързо раждане. Flowers Four Leaf Clover

# 287
  • Мнения: 1 571
Здравейте момичета! Hug

То аз докато да се включа и темата ще свърши! Crazy Отдавна не бях влизала да чета, че нещо бяхме заети. Обаче сега влизам да се похваля, че вчера направихме погача на малката. Мина неочаквано добре. Бях подготвена за поучения, а то нямаше.  Wink Май съм изглеждала много стабилна. Все пак второ дете...  bowuu

Да ви питам нещо, че съм забравила. След като се качи на високо кърпата, в която са събирани парички за бебето, кога може да се развърже? Питам, защото искам да прибавя още от други 2 госта, които минаха по-късно, пък и за да ги подредя и преброя. Има ли някакво суеверие? По спомени ми се струва, че се отвързваха ако има нужда от тях за детето. А дали може и сега...? newsm78

# 288
  • София
  • Мнения: 2 430
Здравейте отново!

JeenySJ,когато ме изписваха от Окръжна ми дадоха един лист на ,който пише,че имам право на 2 безплатни прегледа.Обясниха ми,че кабинета за прегледите е ,като се влезе през главният вход на болницата само на право се върви и в дъното на коридора има АГ-кабинет.Там правят контролните прегледи.Аз все още не съм се възползвала от тях,смятам да отида при моя гинеколог,който си ми водеше ЖК,защото съм си много доволна от него.Само чакам да спрат тези лохии,четох ,някъде по-нагоре ,че една от мамите пише,че вече 30 дена й вървят.
  Относно памперсите май от всички за сега съм доволна,пробвах Памперс,Молфикс,Хъджис имам подарък,но още не съм го разопаковала.купихме и от Метро Либеро малко дебелички ми изглеждат,ама ще видим и с тях как е.
  Относно организацията на времето ви завиждам.Аз от край времне съм си поспалива,ама сега само да имам 15 мин.свободни и лягам.Добре,че свекърва ми и свекъра ми идват всеки ден и помагат.Не очаквах да са толкова всеотдайни Mr. Green,чак ме притесняват.Свекъра ми не сяда и стои до Гени на пост все едно е пред президентството.Аз пък чакам само да дойдат сутрин в 9.00 оставям и бебо и шише с кърма и отивам да си спя Laughing
Относно коликите вече 14 дена си е ходене по мъките,то не беше Еспумизан,Инфакол,сок от копър,..........абе всичко.Плаша се ,като чуя ,че може да продължат до третия месец.
  Вече поорязахме и ноктите му,че се роди с огромен маникюр (от преносването)нямате си на представа какви дълги нокти имаше това дете,и му се белеха крачетата и ръчичките сега всичко е ОК.
  Чакам малко по-хубаво време и предлагам на мамите от Младост да се организираме на разходка.Малко ми е трудно излизането защото нямаме релси на стълбите за количката,а и след секциото се пазя да не вдигам много тежко,ама малко по-малко ще намеря цаката и на стълбите Mr. Green

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 17:21 от Madam Stasita

# 289
  • Мнения: 781
Здравейте  от нас. Ние вчера правихме погача на бебка. Получихме много хубави подаръци и пожелания. Виждам, че доста от нас вече посягат към AM, за съжаление и аз днес дадох след сукане 30 мл. Sad  Усещам рязко намаляване на кърмата, дали е лактационна криза или не, незнам, но момата май беше гладна. Така че по-добре сито дете. Няма още да се отказвам от кърменето, но .....

# 290
  • София
  • Мнения: 12 246
  Аз и тази седмица съм си в София, така че съм навита за срещичка в Младост  Simple Smile Само кажете къде и кога  Simple Smile
 

# 291
  • София
  • Мнения: 6 151
Здравейте!! Днес моята скъпа половинка има рожден ден  Heart Eyes, та да ви почерпя :


Още не мога да смогна да изчета всичко, карам по диагонал 2 теми едновременно и доста се омотах Simple Smile Четох за някакви тромби от абокатите, утре ще трябва да ме погледнат май, че от вчера на едната ръка ми е малко болезнено около мястото на дупчене и вътре има уплътняване.
КайРен, аз лично съвсем бях психясала в болницата, само ревях на мъжа ми и майка ми, че искам да си ходим вече... Бебето го почнаха коликите още оттам май, пак рев с него... Simple Smile
Честити бебчета на похвалилите се, да са живи и здрави!!   bouquet

# 292

Общи условия

Активация на акаунт