С малки деца на кафе??

  • 7 706
  • 179
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 817
Не мога да ходя с малкия на кафе. Просто не е възможно да седна и да си пия кафето -доста е щур. Никога не е стоял в количка, ако не е в движение. Зависи си от темперамента на детето.
Ходим заедно с мъжа ми по заведения . Единия се занимава с детето, другият си пие кафето или бирата. После смяна. Laughing
Така ще е поне още година. Тогава смятам, че ще се разбираме по-добре с малкия. Laughing Поне така беше с баткото. Rolling Eyes

# 151
  • Мнения: 1 763
Днес бях за пръв път на кафе с него, откакто е проходил. Беше пълен провал. Бяхме с една приятелка с нейните деца, които са по-големи и съответно малко по-разбрани. Синът ми две минути пи сок, пет минути се радва на кучето на хората на съседната маса, пет минути танцува ( имаше доста силна музика) и после тръгна да тича към улицата. След като потичах малко след него, го метнах на рамо и се прибрахме.

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моите не са от кротките и за мен това е Мисията невъзможна. Grinning

# 153
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Сядаме на кафе всеки ден - за около 30-тина минути.
В това време за децата /моето и съседчето/ има нещо за гризане /това е около 10 сутринта, така че не им разваляме следвощото хранене/ или сок. Издържат горе-долу, защото после ги водим на люлките.
Пропуснах да кажа - седят си в количките, иначе ще е мисия-невъзможна Whistling...

# 154
  • Мнения: 298
С малката най-редовно си ходя на кафе. Много ми е послушна и не ми създава никакви проблеми. Обикаля из заведението,но нито се отдалечава,нито прави поразии. Виж обаче,много обича да се закача със сервитьорките и понеже със семейството ми ходим в едни и същи заведения и вече се "познаваме" с персонала,малката принцеса я водят чак в кухнята или зад бара.  Grinning

# 155
  • Мнения: 240
Аз сядам всеки ден сутрин преди да взема кухнята, понякога и вечер с таткото на биричка. Има обаче  кафенета които са си с детска площадка, та ние сме със сигурност там. Тя като се зарови в пясъчника с другите деца и може да изкара и половин час в игри. После на количката, на люлката малко ще я полюлея и така успява даже да се измори и да седна да пие сок.

# 156
  • Мнения: 188
Ходя, но е трудна работа ако няма пясъчник или градинка до кафето.

# 157
  • Мнения: 3 315
имам много кротко дете и често сядаме на кафе  Peace  тя си играе около мен или в детския кът

# 158
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да ходя на кафета.

# 159
  • Мнения: 3 268
Когато синът ми беше бебе, цяло лято си ходихме и по кафета и по ресторанти. По-късно, когато проходи, преустановихме тези посещения. Сега пък това е немислимо и всички, които имат палави деца го разбират.
Мира, за мен пиенето на кафе е удоволствие. Предпочитам да го пия 15 мин на спокойствие СЕДНАЛА, отколкото 1 час в бягане на присядащи глътки.
На същото мнение съм.Откакто дъщеря ми проходи,не я водихме на кафета и ресторанти с нас.Сега вече е на 6г. и навсякъде я водим,но допреди 2-3 години това беше навъзможно.То ни за нас удоволсвие,ни за нея.Затова,когато беше още в количка,а аз я возих до 2 години и половина,правехме дъълги разходки из квартала и не сядах с другите майки по кафетата.Или пък просто играехме на пързалката и люлките,аз заради нея излизах.

# 160
  • Мнения: 467
Никога не сядам в кафене или сладкарница с децата, няма да е почивка с тях, а ще ми скъсат нервите. Даже от китайския ресторант поръчвам да ми го доставят, слагаме ги да спят и вечеряме на 4 очи.

# 161
  • Мнения: 3 164
Здравейте,мами!

Искам да ви питам ходите ли с малките си едногодишни дечица на кафе? Струва ми се мисията невъзможна, но виждам по разните кафенца,ресторанти и т.н. хора с малки деца. Явно е до дете, и има деца, които могат да стоят сравнително мирно. Mr. Green
Ние изобщо не си и помисляме да го направим, но не знам дали това не е грешно?? Thinking
Не си мислете, че ми е супер належащо ходенето на кафе и ресторанти. Wink И без кафенетата мога,но пък от време на време не е лошо да се освежи човек. Mr. Green

Вие ходите ли? Ако да - споделете вашия опит!  bouquet
С моите съм ходила, когато са били бебета в количка  и задължително да спят Mr. GreenА пък за около 1г. не съм си и помисляла, баткото беше като изтребител Grinning

# 162
  • Мнения: 1 335
Рядко ми / ни се е случвало. С баткото се е случвало по време на сутрешния сън, като бяхме на море... и още няколко единични случая - на пица, в парка на външно заведение (всъщност с него се е случвало да заспи в адски шумни заведения на морето...)... А с бебката сядахме досега 2 пъти - единия път дкато спеше, а втория беше за една бърза вечера и я кърмих помеждувременно (бяхме в градината на ресторанта и беше с големи разстояния между масите Wink )
Но ако е буден сина ми не мога да седна дори на пейка в парка, защото той доста дивее и тича, катери се на места за които е твърде малък и аз си тичам по него.

# 163
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Винаги съм с малкия нямам никакви проблеми Peace

# 164
  • Мнения: 37
Моите не са от кротките и за мен това е Мисията невъзможна. Grinning

 За мен също. Peace
     

Общи условия

Активация на акаунт