Нормално ли е течението през бременността

  • 19 044
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 626
Момичета обадих се на доктора за да си запиша час, но тъй като бях в Сряда при него / по горе съм написала/ той ме попита какъв е проблема. Обясних му че когато съм ходила на консултация при него още преди да забременея е установил гъбички, на които им спряхме лечението защото зъбременях. Казах му че според мен / защото трябваше да пия и Кондизол/ не сме ги лекували и в момента имам течение. Той каза да си слагам свещички Полижинакс. Някоя правила ли е подобно лечение. Искренно благодаря на всичики, които са отговорили.

Не се притеснявай точно такива свещички изписват . Но няма да е зле ако като свършиш курса на лечение да ти пусне една микробоилогия.

# 46
  • Мнения: 82
Какво разбирате в случая под микробиология - само влагалищен секрет или и изследване на кръвта за бактерии?

# 47
  • Мнения: 755
Какво разбирате в случая под микробиология - само влагалищен секрет или и изследване на кръвта за бактерии?
Влагалищен секрет е микробиологията! Peace

# 48
  • Мнения: 82
Благодаря!

# 49
  • София
  • Мнения: 44 098
Да, полижинакс най-често се дават на бременни.....
Помагат временно....най-много да се наложи още някой курс да направиш лечение.....
Аз слагах полижинакс в 6 и в 9 месец(преди термина точно 1 седмица).
Както и началото на 9 едни други.....

Няма от какво да се притесняваш.
Само не се прави секс докато се ползват.....
Принципно беше хубаво да питаш, дали мъжът ти не е редно и той нещо да се лекува, понеже най-вероятно е и той да е носител и ако правите секс ще ти ги върне неминуемо.

и все пак лечение по телефона ми е много несериозно отношение....

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 14:49 от Angel_Dust

# 50
  • София
  • Мнения: 5 079
Зависи. Доколко е нормално и безобидно може само една микробиология да определи. Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 588
Леле че сте готини всички МЕРСИИ..
 Angel_Dust напълно права си за моето мъжле, ще  звъня пак на доктора  ooooh!да каже какво да пие и той.

# 52
  • Някъде там
  • Мнения: 110
не е нормално, след това при ормално раждане по-лесно се получават раскъсвания

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Аз имах Candida albicans - вид дрожда много упорита и си слагах 12 дни по една на ден Полигинакс. За сега да чукам на дърво май всико е наред.  Praynig Странното е, че на мъж ми нищо не изписа, а би трябвало  Shocked

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 16:39 от xelita

# 54
  • София
  • Мнения: 2 058
Не знам дали е нормално, но е често срещано. Както и гъбичките по време на бременност - почти всички жени ги имат, но пък трябва да се лекуват.
Аз също се лекувах с полижинакс, а на мъжа ми беше изписал низорал на таблетки.

# 55
  • Мнения: 998
И на мен съвсем наскоро ми се появи такова течение и веднага отидох при лекарката ми.
Правихме изследване и за жалост се оказаха гъбички ,които незнам как и защо са се
появили,факт е ,че при края на предишната ми бременност пак имах ,сега отново.Иначе
не съм имала .Също се лекувам с Полижинакс и като ми ги изписаха се поразрових из нета
и се успокоих ,че много бременни са се лекували именно с това лекарство Peace

# 56
  • Мнения: 651
Нормално течение...
Важното е да е стерилно.Иди на доки,за да ти вземе секрет!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Аз течение иамх в началото като забременях и двата пъти, но не е постоянно. Мисля , че е проблемно, ако става дума за жълтеникаво или др. притеснително такова, да , може би тогава се дължи на бактерии, но прозрачно не е било проблем, поне при мен. Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 17 592
Няма такова нещо като нормално течение, без лекар.
Нито хрема.

# 59
  • Мнения: 2 013
Аз си имах през цялата бременност.Беше по-обилно от обикновено,но нищо притеснително.Според гинеколога е нормално през бременноста.Просто е некомфортно.

Общи условия

Активация на акаунт