Какво да правя с купищата жълти стотинки???

  • 40 901
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 584
Темата ми се струва подходяща да задам един въпрос, изпълнен с неясноти, за което предварително се извинявам.

Миналата година някой ми беше казал, че в определена банка можеш да си занесеш жълтите стотинки. Вземат ти ги, без проблем и ги превеждат по сметка за нещо си ( разбирайте за нуждаещи се ).

Тук пишат много хора. Дали случайно някой не е попадал на такава информация?
http://www.stotinkite.com/about.php

# 31
  • Мнения: 1 715
БНБ не работи вече с граждани. Попитай в банка , където имат машина за броене на монети. Става за минути. Иначе или няма да ги приемат, или ще трябва да чакаш докато ги преброят на ръка.
Глупости аз лично обмених стотинки онзи ден-О3.06.2009 в БНБ.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 064
Каквото искаш, само не ги носи в джобовете, че не е никак класно Naughty

# 33
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Плати си с тях тока. Там не могат да ти ги откажат, нали са пари...  Grinning

остроумие и чудо Confused

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Направи си гредан с жълтици

# 35
  • Мнения: 2 241
В БНБ имат машинка, в която ги пускат, тя ги брои и ги отделя, дори всичките да са накуп. След това ти ги дават парите на едро  Peace

# 36
  • Мнения: 17 407
Абе, хората по 10лв не харесват, вий за жълти стотинки говорите. Имам пример, ама може да се разпознай Mr. Green

# 37
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Миналата седмица изпразних касичката на Кристиян пълна до горе с жълти ст-ки. Бяха 5,5 лв. Сортирах ги и ги отброих по лев и ги пласирах половината в МкДоналдс, а другата половина я бях приготвила за пощата (на касите, където се плащат сметките), но по пътя ни срещна един дядо акордеонист, дето вече е много стар и не може да свири по улиците с акордеона и му ги дадохме на него.
Гледам да не събирам жълти стотинки, освен една малка торбичка, която ползваме за покер с приятели. Нося си ги в портфейла и ги пласирам ежедневно.

# 38
  • Мнения: 1 715
В БНБ имат машинка, в която ги пускат, тя ги брои и ги отделя, дори всичките да са накуп. След това ти ги дават парите на едро  Peace
Напротив трябва да са разделени по 1,2,5,10 и т.н. иначе не става.

# 39
  • Мнения: 2 241
В БНБ имат машинка, в която ги пускат, тя ги брои и ги отделя, дори всичките да са накуп. След това ти ги дават парите на едро  Peace
Напротив трябва да са разделени по 1,2,5,10 и т.н. иначе не става.

Лично съм виждала, че става!

# 40
  • Мнения: 1 517
Ако имаш време за разходки можеш да ги пласираш на няколко места по малко.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
БНБ замених стотинки за левове, но предварително в къщи отделих стотинките по групи 1ст в един плик, 2ст в друг и т.н
Взеха ми такса към 2лв и малко, но бяха към 400лв. Може би сумата вдига таксата

# 42
  • Мнения: 3 268
Наскоро отворих една касичка от детството на сина ми.Той естествено отдавна беше похарчил белите стотинки,а жълтите бяха станали зелени .Две шепи изхвърлих,за нищо не ставаха.Бяха около 10 лв.

# 43
  • Мнения: 937
Дай ми ги!

# 44
  • Мнения: 573
И аз си мислех за Mc Donalds,мисля ,че няма да ти откажат  там...............

Общи условия

Активация на акаунт