Какво да правя с купищата жълти стотинки???

  • 40 902
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 262
http://www.stotinkite.com/

Моето дете трупа с огромен хъс и с гордост ги предава Simple Smile
Извинете, ако друг вече го е предложил. Нямам време да изчета 6 стр. Simple Smile
Гуш и успех!


Дет не искаш да четеш,аз щи кажа! Laughing

Отказват да и ги вземат нявсякъде #Cussing out

# 91
  • Мнения: 353
За този с плазмата казаха в репортажа, че са му помагали и приятели за да ги събере такава сума, поне това чух аз

# 92
  • Мнения: 1 615
Е, отказват в ДСК - щото са смотаняци Simple Smile
Дъщеря ми даже я снимаха на Никулден и грамота й дадоха Simple Smile
Да бяхте отишли пред Народния театър на 1-и юни - нямаше да ги откажат Simple Smile
Ние вероятно ще се целим пак в Никулден - тя пак трупа усърдно Simple Smile

# 93
  • Мнения: 66
занеси ги в някоя банка - там имат броячни машини

# 94
  • Мнения: 803
Преди няколко месеца, дадохме в банка ДСК около 2000 лв. на стотинки.
И като се изкиприл на гишето със сака, мъжът ми де, че на мен ми беше твърде тежък, чиновничките го гледали ей така: Shocked Shocked Shocked
Обаче ни взеха доста тлъста комисионна за броенето. Mr. Green
Но ние сме си виновни де, събирахме стотинки като невидели няколко години... Twisted Evil

# 95
  • Мнения: 0
иди в данъчното там може и да имат нужда.

# 96
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Олеее, като ви чета, ще взема да кажа на щерката да набляга на белите стотинки  Laughing
Защото тя в момента има събрани доста жълти стотинки-не сме броили точно колко, но..

# 97
  • Мнения: 63
Здравейте момичета имам един малко страничен въпрос и не е точно по темата, за което се извинявам на мама сладурана.

Днес с майка ми почиствахме килера и случайно разровихме един кашон със стари дрехи. Оказа се, че в един панталон на баща ми са останали рубли, но нямам идея дали все още са в обмен. Та въпросът ми е точно такъв - в обмен ли са тези банкноти или вече не са.?  На банкнотите пише 1997. Ето ги и тях 


Иначе по темата ... и аз имам около 5 лева по 1,2 и 5 стотинки и ще гледам скоро да ги разкарам.  Grinning

# 98
  • Мнения: 34
При мен са много вървежни и все нямам да връщам.
А като искам дребни(жълти) все казват, че нямат, а е така като тебе си ги събират вкъщи и се чудят какво да ги правят.
Носете и жълти стотинки в протмонетата и давайте точно пари, така няма да ви мсе събират, а ние няма да се чудим как да ви връщаме ресто.
#Cussing out Понякога в суперите и по 5 и по10 "нямат" да връщат. Да ги... крадлите, да им се върне дано

# 99
  • Мнения: 317
Аз си обмених жълти монети преди две седмици в БНБ- не ми взеха комисионна за броенето .

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Може да ви се строи смешно, но вече имаме цяла чанта със жълти стотинки по 1,2 и 5. Какво да ги правим???  #Crazy






Не прочетох всички отговори,но аз ги нося в Пикадили сортирани хо 100бр.

# 101
  • Мнения: 262
Олеее, като ви чета, ще взема да кажа на щерката да набляга на белите стотинки  Laughing
Защото тя в момента има събрани доста жълти стотинки-не сме броили точно колко, но..

Малкия е на 4 и половина,и скоро му обяснявах че с жълти и дъвка неможе си купи.От сега го ориентирам какви да си иска от бабите и какви да не взима(освен ако не ги намери на пътя де-късмет са уж) Laughing

Общи условия

Активация на акаунт