Какво да правя с купищата жълти стотинки???

  • 40 896
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 388
Много ти благодаря!
Тази седмица ще отида да видя, как стоят нещата в ДСК.

# 46
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Наскоро отворих една касичка от детството на сина ми.Той естествено отдавна беше похарчил белите стотинки,а жълтите бяха станали зелени .Две шепи изхвърлих,за нищо не ставаха.Бяха около 10 лв.

 Shocked без коментар

# 47
  • Мнения: 2 241
Темата ми се струва подходяща да задам един въпрос, изпълнен с неясноти, за което предварително се извинявам.

Миналата година някой ми беше казал, че в определена банка можеш да си занесеш жълтите стотинки. Вземат ти ги, без проблем и ги превеждат по сметка за нещо си ( разбирайте за нуждаещи се ).

Тук пишат много хора. Дали случайно някой не е попадал на такава информация?
http://www.stotinkite.com/about.php

Това наистина е много хубава инициатива  Peace

# 48
# 49
  • Перник
  • Мнения: 396

Точно щях да пусна същия линк Laughing

# 50
  • Мнения: 508
Преди няколко години имах такива премеждия и аз.

Една служителка в ДСК се запъна яко и не искаше да ги вземе смотлата.

Бяха 50 лв...накрая склони, но ми тегли една дебела ....комисионна Mr. Green

Беzсрамие Close Не се ценят парите или?
Тук в Германия си вzимам касичката, нося я в банката и обменят в банкноти. И броят сами.

# 51
  • Мнения: 484
В нашия град няма клон на БНБ.
Нося ги в ОББ защото това е една от малкото банки дето имат машина за броене на монети,но ми взимат комисионна от 5 или 6 %
 

# 52
  • Мнения: 1 705
В нашия град няма клон на БНБ.
Нося ги в ОББ защото това е една от малкото банки дето имат машина за броене на монети,но ми взимат комисионна от 5 или 6 %
 
5% е комисионната,а би трябвало всяка банка да приема монети за обмен с комисионна!Проблемът е,че повечето нямат броячни машини и броят монетите на ръка,което ще рече,че трябва да спрат работата с клиенти(които пък се изнервят от това,че трябва да чакат) и да броят монети,затова отказват.

# 53
  • Мнения: 1 312
А на мен ми е интересно къде приемат евроцентове и има ли голяма комисионна замяната им?
В банки съм питала-стказват да ги приемат, дори и когато съм имала плащане.

# 54
  • Мнения: 2 516
И аз имам навика да си пускам жълтите стотинки в една кутийка.Преди около месец батко ме накра да ги преброя -  7лв само по 1 и 2 стотинки Laughing Взе ги и ми ги смени при една от касиерките им Peace Аз после си ги поисках, естествено Mr. Green Комисионна не съм му давала  Whistling Mr. Green

# 55
  • Мнения: 8 242
А защо чакате да ви се съберат толкова  newsm78
Аз си ги ползвам наравно с всички стотинки.. и никога нямам повече от 20тина стотинки в жълти..

# 56
  • Мнения: 1 131
Ами,освен аз да ви ги уедря  Joy.Моят син се е вманиачил на тема "жълти стотинки".Скоро ги броихме-около 40 лв бяха.И ние сега се чудим какво да ги правим.

# 57
  • Мнения: 4 585
Някакъв пич си купил плазма със стотинки, двеста и няколко кила монети.
Тего, те - http://dnes.dir.bg/2009/06/07/news4572029.html

# 58
  • Мнения: 161
Някакъв пич си купил плазма със стотинки, двеста и няколко кила монети.
Тего, те - http://dnes.dir.bg/2009/06/07/news4572029.html

 Crazy  Горките касиерки.  #Crazy

За плазмен телевизор - м'чи трябва да събера няколко чувала май докато ги събера.  Joy

# 59
  • Мнения: 0
иди във която и да е верига хипермаркети  да ти ги уедрят. искрено ще ти се зарадват. има глад за жълти

Общи условия

Активация на акаунт