Какво ползвате по време на цикъл?

  • 6 662
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 187
Тампон + превръзка  Peace!

Тампона за през деня, превръзка през ноща  Flutter!

# 31
  • Мнения: 7 186
Тампони! newsm10

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Превръзки дневни, а към края - ежедневни (малки)
С тампони навремето имах неприятно изживяване след като се опитах да го сложа за първи път и оттогава май ме е страх да пробвам пак...


Някои написаха, че слагат памук - в чист вид ли? Или обвит с бинт, щото иначе ще полепне с кръв и ще стане една....
Преди доста години, когато бях ученичка и нямаше така масово на пазара превръзки, ползвах парче памук, обвит с бинт, наподобяващ формата на една превръзка. Ужасни времена - някои дори си слагаха парчета плат, защото памукът май беше скъп или не се намираше ли...не помня вече... Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 5 539
Предимно превръзки, от най-големите, тъй като често се омазвам до уши Embarassed
Тампони макс. по 1-2 на ден, понеже не мога да понеса 7 дни поред постоянно да имам нещо вътре в мен. Всъщност тампони ползвам през пъривте нощи, защото тогава положението е мам си джейс Sick А също и когато излизам или искам да си осигуря няколко часа спокойствие. Когато съм с тампон, задължително ползвам и превръзка.
Явно цикълът ми е от по-обилните, защото няколко пъти съм получавала и анемия от него Confused

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
. Вечер не си слагам нищо или тънка превръзка, за всеки случай.

Е това какво ще рече - мензисът ти спира през нощта? #Crazy
Аз първата нощ от цикъла съм ...мале-мале.Ползвам само супер-хипер-незнам-си-к'ва -макси-превръзка тогава.Иначе само тампони.Мразя превръзките.Лигнинът пък направо си е абсурд - и след раждането си сложих превръзка.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Да бе, туй за лигнина и мен ме учуди.  #Crazy
Той така протрива, че не си представям да се ходи с него....абе само за след раждането е той - щото няма как!  Naughty

# 36
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Превръзка, май тампон не съм ползвала откакто забременях. Преди това ги ползвах като ходя на кола маска и на дискотека или парти.

# 37
  • Мнения: 6 472
В момента нищо Mr. Green Ама надяваме се не за още дълго Wink
Ползвам тампони за през деня, а през нощта превръзки Grinning

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 801
В момента нищо Mr. Green Ама надяваме се не за още дълго Wink
Ползвам тампони за през деня, а през нощта превръзки Grinning

Скоро ще ползваш и лигнин!  Grinning

# 39
  • Мнения: 2 792
 Ами превръзки, тампон много рядко, колкото и да съм положително настроена към тях, ме карат да се чувствам ужасно дискомфортно Confused, усещам ги през цялото време.

# 40
  • Мнения: 1 100
На мен ми е 5 дни. Само първата вечер ми тече малко. Понякога втората и много много рядко третата. ooooh! Останалото време вечер и аз без нищо.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Как нощем без нищо бе, хора?  #Crazy И аз искам такъв цикъл, то ваш`то не е никакъв цикъл, да знаете!  Crossing Arms
През нощта трябва да си залепя една превръзка и на гърба  Mr. Green, щото в лежащо положение като текне и всичко отива назад.  ooooh!

# 42
Големи глезотии... тампони, превръзки... лигнина търкал...
А я попитайте бабите си как са я карали...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Големи глезотии... тампони, превръзки... лигнина търкал...
А я попитайте бабите си как са я карали...

E и?
Защо да се мъчим като бабите, след като превръзки, тампони и какво ли не има на достъпни цени?  Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 5 254
Ползвам превръзки и понякога тампони  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт