Отговори
# 60
  • Мнения: 101
Кали, lilcho - и давата сайта имат прекрасни дрешки!
Само дето моето дупе и  корем са вече два пъти колкото тези на снимките  Rolling Eyes  Wink
Явно с близнаците това лято ще съм слон   261uu  Simple Smile и ще трябва да повъртя малко педалите  newsm39

Аз досега си купувах от boy or girl - http://www.boyorgirl-bg.com/ - и съм доволнa, но повечето им панталони/дънки са тип класически панталон с трикотажна еластична платка на корема (ниска или висока талия). Проблемът е, че започва да стяга/притиска колана и като седнеш си е доста неприятно... Не са и много евтини, но са ОК.

Иначе си намерих страхотни неща за бременни от един магазин за дрехи втора употреба до входа на Южния парк - клин за 6 лв и то много добро качество, супер бял панталон за лятото без такива стягащи колани за 12 лв !?!? и няколко туники за по 6-8 лв.

Поздрави и ви желая да сте най-сладките мамчета това лято!
   supermama


# 61
  • Мнения: X
И аз си харесах едни панталончета от сайта, който Кали даде и сега се чудя дали да си поръчам. Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 3 641
Здравейте и от мен, от вчера ми е заседнала една буца и не ми се пише Confused
Биберона, MVinzensчестити розови панделки Hug
Рони ,радвам се за твоята братовчедка, особено след толкова дълго чакане Hug
Нора, честити покупки Hug Да си ги носиш с удоволствие
Успех на всички, които са на преглед. И аз утре сутрин съм на ЖК.
Спокоен ден!

ПП: Сайта, който показа Кал ие много хубав, но как става с поръчката Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 103
Здравейте и от мен!
В Плевен времето е горееещо и затова си стоя на хладно вкъщи.
Аз от началото на бременността отслабнах с 3-4 кг. и чак от два месеца насам започнах да качвам и досега съм +3, но бебето върви едро. Аз си зная, че то си взима всичко, което му е необходимо и щом е добре, аз съм спокойна  Simple Smile!
А дрехи за бременни - единствено панталони си взех, защото роклите всичките ми стават.
Честно казано въобще не ми пука каква дебеланка ще стана, тези неща са толкова преходни  smile3521
Желая на всички приятен ден.

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 26
Норе,не се притеснявай грам за това как изглеждаш-важното е да се чувстваш добре и ти и беборанковците  Hug Не остана още много време и бързо ще ти стопят лагерите и килограмите  Mr. Green Heart Eyes
Цитат
Биберона, MVinzensчестити розови панделки Hug
Рони ,радвам се за твоята братовчедка, особено след толкова дълго чакане  Hug
Само хубави новини! Hug Praynig

# 65
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 374
Хубав ден и от мен.  Grinning
При нас е 4 часа  #Crazy не знам защо така не мога да спя, но пък аз никога не съм била поспалива.
Я, днес и аз презполвявам според линийката ми  Heart Eyes Hug

# 66
  • Мнения: X
ПП: Сайта, който показа Кал ие много хубав, но как става с поръчката Rolling Eyes
Жени, пише, че може по телефона, а може и по интернет. Трябва да си измериш обиколката на ханша и на бедрото, като ги посочиш в заявката. Доставката е по куриер с наложен платеж

# 67
  • Мнения: 22 924
Норе,не се притеснявай грам за това как изглеждаш-важното е да се чувстваш добре и ти и беборанковците  Hug Не остана още много време и бързо ще ти стопят лагерите и килограмите  Mr. Green Heart Eyes
Не е важно как изглеждаме,а колко килограма трупаме.Повече килограни,значат повече затруднения за организма,повече работа за сърцето,бъбреците и повече проблеми с бременността,особено лятото.Така,че внимавайте с килограмите.В чужбина стриктно следят теглото на бременните,много се обръща внимание на това.Аз в Испания една дебела бременна не видях,а повечето бяха жени на по 34-35г.У нас битува схващането,че бременността е време за разгул,пък после ще му мислим.Аз,например,не успях да си сваля качените по мен 5кг.по време на бременността.Качих 15кг.,с раждането свалих 10 и останаха 5,ама си ги носих много време и не успях да си вляза в старите мерки.Така,че се пазете,яжте здравословно,все едно не сте бременни. Peace
Между другото моя приятелка,бременна в Италия,е качила към 8-9кг.в 7-ми месец е.Но тъй като е по-пълна,сега тежи към 80 кг. и лекарите са я сложили на диета.

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 11:47 от ДесиХ2

# 68
  • Мнения: 141
Деси,съгласна съм с теб напълно за килограмите, но аз пък съм качила точно 1 кг от началото досега...Не знам това колко е нормално , утре съм на консултация и смятам да питам док. Все пак се чувствам добре, не ми тежи нищо ,храня се както преди да забременея- здравословно,без излишни неща... Simple Smile

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 419
ДесиХ2, и аз съм на същото мнение. Ако знаете колко хора се опитват да ме тъпчат с разни неща, за да ми станало пощянка.
miracle82, не се притеснявай, аз не съм качила нищо. Важното е бебето да е наред и да се развива добре за седмиците, в които си.

# 70
  • София
  • Мнения: 463
Здравейте!
Влизам да се запиша в темата и да кажа ,че сутринта бях на преглед и всичко е много добре и бебе Беличка  и моите изследвания, само кръвното ми е малко по-ниско. Бебка си стои в една поза с главата надолу ,размърдва се често ,но не се обръща и май повече клипчета и снимки не ни се очертават . Да е жива и здрава , нищо че не и се плува особено Joy

Прекрасен ден на всички и само хубави новини  Praynig

# 71
  • Мнения: 22 924
Същинското качване е тези месеци,досега бебетата бяха много мънички.Сега започват да растат бързо и да трупат килограни 7-8-9 месец.Смята се,че между 9-12 кг. е нормално да се качи.Не се притеснявайте,ако не качвате.
В отчетната тема на сестра ми има момиче,с втора бременност,което е качило 3-4 кг.,а вече са в 9-ти месец.

# 72
  • Мнения: 571
А аз завиждам на некачващите, аз  вече съм 65, забременях 58...
+7 килограмов слон съм  Twisted Evil а после раждане и шевове = никакъв спорт 1 месец.
Кърмене = на почти никаква диета...
Предната бременност забременях 49 кг. След раждането бях с 55, които от нищо не се повлияха.
Нито от спорт нито от диети, можех да качвам но не и да сваля под това  ooooh!
И сега ако е така, ще има една бясна на себе си търкаляща се топка по улиците  Twisted Evil

# 73
  • Сф
  • Мнения: 13
Цоп и аз тука Whistling Party
Отивам да хапна и да ви чета, а после ще се включа и аз  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 341
Деси е много права за килограмите! И мен тук много ме слеят и док. постоянно ме пита дали ям шоколад и изрично ми забранява, както и пържено! Naughty
А пък и вече минала по този път с освинването, доста се старая да се храня здравословно. Наблягам на плодове, зеленчуци и мляко. Peace
Не знам колко килограма съм вече, защото батерията на кантара ми падна. Ще я сменям, че така като не знам какво качвам имам чувството, че всеки ден съм с по килограм отгоре.
А това с 4-те килограма в 9-ти месец е чудесно. Дай Боже всеки му! Това е само бебето + околоплодни води и плацента. Какво повече му трябва на човек. И излиза от родилното сякаш не е носила и раждала дете! Simple Smile

Ние си имаме още доста време до края. Остават месеците в които се качва осезаемо.

Общи условия

Активация на акаунт