СЕПТЕМВРИ - 09'26

  • 9 407
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 260
Ксантипа писах ти на лични / и ти се обади Grinning/
Малибу не се излагай. Ако боли се обади на доктора бе жена!!!!! Naughty И аз имам много контракции при това безболезнени и доктора ме е наплашил да почивам повече, камо ли ако болеше,,,
Цвета твоя телефон е начелото на списъка Peace
Киара моята работа е само телефони и имейли...а за другите  неща - ще давам нареждания по телефона Twisted Evil Сещам се за Покахонтас и колко се ядосах като и прочетох поста за работодателите...
Горска името определено трябва да е Невена PeaceТова не е съвпадение да знаеш!! И отиди на църква!!!!

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 20:54 от bubara

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Gorska_Kitka, страхотно име!  Peace Peace Peace
Само заради него искам да си имам отново момиченце!  Flutter

# 47
  • Мнения: 183
Аз също нямам абсолютно нищо против да получа смс и през нощта, стига да мога веднага да седна на компа и да споделя с всички радостната вест. Така че ако някоя мама праща на мен, да не се притеснява по кое време от денонощието е, както казах вече, ще се радвам да съобщя новината веднага.  Grinning

*clara*, щом чакаш бакпулвер, явно нещо сладичко си замесила. Я бързо да казваш какво. Аз за утре съм замислила един сладкиш, че вече почнах да го сънувам. Дано да се получи, че ще го правя за първи път.

Gorska_Kitka, мисля същото като Бубара! Отиди на църква задължително, а ако бебчето наистина е момиче, изберете това име. Няма нищо случайно, да знаеш! Пожелавам ти да се отървеш от лошите мисли и отново да се заредиш с положителни мисли!  Hug

И аз като Валката сякаш сама отблъсквам уроки и тем подобни, просто като не мисля за тях. Никога не съм носила червен конец, на детето също не връзвам. Когато тя беше бебе, винаги след гости се скъсваше от плач и свеки все повтаряше, че е хванала очи и бързаше да й прегаси клечки, мен също ме научи. Но въпреки това си мисля, че просто съм имала много чувствително бебче, което се е превъзбуждало от прекалено честите гости, които идваха вкъщи. Предпочитам да мисля, че е това. Затова положителната нагласа му е майката.

# 48
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И дъщеря ми някой път след разходка се дере безпричинно и все се намира някой да каже, че е урочасана. Аз го отдавам на емоционално претоварване и преумора, което за мен е по-разионалното обяснение. Но също така съм съгласна, че ако вярваш в уроки то ако ги има ще те хванат по-лесно Rolling Eyes
Аз два сладкища сънувам и двата не ми се получиха Joy Отказах се да пека, май само ще пазаря готови сладки

# 49
  • Мнения: 14
За хубава новина,като раждането на бебче,часът не може да е проблем.Аз и без това имам проблеми със съня,така че не е проблем да седна на компа посред нощ!!! Laughing

Чета,че се изявявате,като сладкарки.Много хубаво!Мен хич ме няма по сладкишите.Ама с готвенето добре се справям!!!  chef

# 50
  • Мнения: 5 026
Аз реших днес да правя торта,че детето си поиска,но не ми се въртяха кремове в тая жега,та бисквитена спретнах. Иначе курабийки ми направи свеки оная вечер  bowuu

# 51
  • Мнения: 19
А не Киара от моя рожден ден още ме държи сладкото, а и мъжо има сега на 14 та се пазя за тогава. Едни такива между мекички и бухти правих. Тои си дошъл баща ми одеве, ама ги оставил нещата от магазина на перваза и отишъл да си работи по площадката, а аз си чакам ли чакам, ама караи.
Ух ставам че Адко плаче утре пак. Лека вечер момичета...

# 52
  • Мнения: 83
Мерси за новата тема, Атракция  Hug
Миринда, много хубави снимки.
Благодаря за телефоните на вестителките  newsm51

За течението и аз си го имам от няколко месеци. Първо се бях паникьосала, че е от амниотичната течност, после гъбички и какво ли не. Ходих на пет различни доктори, пускаха ми микробиологични и се оказа, че си е нещо нормално и от бременността, чиста съм. В мойта книга обаче пише да се избягва ползването на дамски превръзки, защото можело да хванеш бактерии и дразнели кожата, да се сменя просто по-често бельото.
За бельото на мен в момента прашки не са ми удобни, нито по-високите за бременни. Взех си плитки бикини с 1 номер по-големи и са много удобни, под корема са, с хлабав ластик, не ги чувствам.

За сусама, не помня дали ви казах, но ми се отчупи едно парче от единия зъб. Ходих на зъболекар, който ми каза, че нищо друго не може да направи, освен да затвори дупчицата. Каза ми още, че било от бебето и че калция на таблетки, който пием не се усвоявал добре от организма. Накрая ми каза да си купя сусам (в него се съдържало повече калций, отколкото в млякото) и сурови бадеми. Всяка вечер да слагам в една чаша с малко вода две лъжички сусам и шепа бадеми да омекнат до сутринта и сутринта да хапна омекналия сусам и бадемите заедно със закуската (примерно ги добавям към прясно мляко с мюсли).

За хемоглобина - качва се също с много плодове - череши, ягоди, диня, пъпеш, киви, а също и стафиди.

# 53
  • Мнения: 493
Крум има имен ден в Неделята на всички български светии- това е втората неделя след Петдесетница. през 2009 година се пада на 21 юни. Името Крум произлиза от старобългарски и означава “скала”.  Това е име на старобългарски владетел, възобновено е през Възраждането. това е от ето този сайт: http://imenata.eu/bukva/%D0%BA/

Не подценявайте контракциите!!!! Най-вече болезнените. 2 мои приятелки в 7 месец влязоха в болница, заради такива контракции едната дори беше със скъсена шийка и 1 см разкритие, и това само защото чакала прекалено дълго. Не искам да плаша никого, но ако има болка това не е добър знак, и трябва да се вземат мерки.

За Нутри маг, аз го пия от 3-4 месеца заради контракции, които с магнерич не изчезнаха, само това лекарство ми помага. Принципно щом е изписано е добре да се пие, защото лекарите не винаги казват когато на ултразвук видят контракция, с цел да не ни плашат, и съответно ни предписват хапчета, които ние решаваме да не пием защото нямало смисъл. Така, в 3 месец не послушах лекаря ми и не започнах да пия магнерич, защото си мислех че няма смисъл, щом нямам оплаквания. Така в 4-тия месец лежах в болница, заради болезнени контракции.

Надявам се да съм помогнала Simple Smile

# 54
  • Мнения: 141
Bebeshondel, не се бях замисляла, че лекарите понякога предпочитат да спестят нещо, което са забелязали, за да не ни притесняват. Вместо това ни казват, че е хубаво да пием еди какви си хапчета  newsm78... Да ти кажа- има логика.
Аз реших да не предизвиквам съдбата и затова сметнах за добре да си купя тези хапчета, макар че се намират с голям зор...

# 55
  • Мнения: 439
здравейте септемврийчета!
Днес доктора каза, че сме по-големи и вървим напред, така, че може да родя и по-рано.
Снима ни крачето.

# 56
  • Мнения: 16
здравейте, момичета  Simple Smile аз много на време се включвам, но днес се успах и маминия не беше на градина  Embarassed игри, разходки, домакинстване и ето, че седнах вече пред компютъра.
 първо да отговоря на липстик, че магнерота ми помогна до някъде. в смисъл получавах по 3-4 неболезнени контракции на ден, а сега на ден- два по една. и дано така си карам, че доки каза, че ако магнерота не ми спре контракциите да отивам при него направо с багажа, а как не ми се лежи по болници.
 за течението, второто ми изследване показа проблеми и се лекувах. първото беше при втория преглед, на малките седмици още. и пак на втория преглед в урината ми откриха бактерии и тях лекувах  Confused сега чакам да мине време след антибиотика и отивам пак на изследвания, дано вече всичко е наред.
 за положението на бебо, последния път си беше с главата надолу, но доки ми каза, че има още време да си се обръща както си поиска.
 записах си телефоните на вестителките  Simple Smile
 това за сусама е интересно, ще пробвам  Simple Smile
 чета за някакви снимки  Embarassed какви са, къде са, може ли да ги видя  Embarassed Simple Smile
 за бельото - още съм си с прашките и ми е удобно, но вече са с номерче по- големи
ако се позабавя още малко с мисленето и писането  ще бъда първа да ви пожелая добро утро   Grinning

# 57
  • Мнения: 16

 пожелавам ви един прекрасен ден

# 58
  • Мнения: 14
Добро утро и о мен момичета!raver_ivi ,няма как да стана по-рано от теб Joy Joy Joy

На мен ми приключи работната седмица!днес ми е ден за чистене и подреждане.Вече пуснах пералня и си пия кафенцето а след малко ще почавам да шетам!
Лек и приятен ден!

# 59
  • Мнения: 14
Добро утро,мацки!
Bamba,пак си не изпреварила всички.А аз си мислех,че ставам рано Laughing
Благодаря за кафенцето и на двете!Аз тъкмо си пия моето пред компа и ви чета.Много ми е приятно във вашата компания,момичета! Hug
Аз днес незнам какво ще правя!Нямам задачки,май ще помързелувам! Embarassed
Утре заминаваме за два дни на Влас в хотела на един наш приятел!Малкия чака с нетърпение да отидем,защото има и басеин,а той си умира от кеф да се кисне в него цял ден.
А,слънцето напече,като се събудих беше доста мрачно!

Общи условия

Активация на акаунт