Клуб "Парфюмен Ценител" 16 - Любими аромати Cacharel

  • 30 591
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 590
Големи мистерии напоследък с разфасовките. Също като Адикта от 75мл. пак  продавалника. Момичето твърди, че е оригинален, купуван от чужбина и т.н., но май никой не е виждал подобна разфасовка от 75мл, дори според Фрагрантика няма такава.  Thinking Странна работа. newsm78

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 423
След като се тормозих цял ден с това Лулу, преди малко станах ангело-демонична (получих го преди дни от размяна). Е на това му казвам аз кеф  Crazy Навън е приятно хладно, от терасата ми подухва, ще си умра от удоволствие  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 31 212
Момичета Елиен има ли го в разфасовка 90 мл ?
Карън е казвала ,че има. Продава се и в БЗ.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 903
Гласувах за Eau d'Eden и Noa.  Не са ми много познати парфюмите на cacharel, но и не ги търся за опит

# 49
  • Мнения: 8 463
Нищо не харесвам на Кашарел освен Промес, но той пък ми е слабичък.

# 50
  • Мнения: 35 973
в осмоз са им по-точни разфасовките /според мен/ и там не е посочена:

Eau de Parfum, refillable spray, 1 and 2 fl. oz. Eau de Parfum, refillable travel spray, 1/3 fl. oz. Refill, Eau de Parfum, 2 fl. oz. Prodigious Shower Gel, 6.8 fl. oz.; Prodigious Bath Oil, 4.2 fl. oz.; Prodigious Cream, 6.8 fl. oz. - за Извънземното

Perfume extract spray 1 fl. oz.Eau de parfum spray 0.7 fl. oz., 1.7 fl. oz., 3.4 fl. oz - за Адикт

тази сутрин пробвам точно Извънземното /мисля да го понося няколко дни, за да разбера ще го бИде или не и в кой вариант - класическия или тазгодишната лимитка/; много ми напомня на друг парфюм, който съм носила, но не се сещам на кой; Карен беше писала, че Енигма на Орифлейм го копира, но пък аз не съм мирисала тази Енигма никога  Thinking  newsm50

едит: в Мегашоп и в Гет.бг има разфасовки по 90 мл. на Елиън, което не е ясно какво означава  newsm47

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 09:03 от bubanka

# 51
  • Мнения: 31 212
В БЗ също има разфасовка от 90 мл. и струва около 190 лв.

# 52
  • Мнения: 0

едит: в Мегашоп и в Гет.бг има разфасовки по 90 мл. на Елиън, което не е ясно какво означава  newsm47
Според една статия във фрагантика означава lux edition  Simple Smile Има и литър. Shocked
http://www.fragrantica.com/news/Thierry-Mugler-Alien-Alien-Eau-L … strials--844.html

# 53
  • Мнения: 8 463
Мдааа, литърът вече го коментирахме.
Че даже и "общност" направихме, за отливане и разфасоване. Joy

# 54
  • Мнения: 35 973

за хора с вани  newsm62

# 55
  • Мнения: 0

тази сутрин пробвам точно Извънземното /мисля да го понося няколко дни, за да разбера ще го бИде или не и в кой вариант - класическия или тазгодишната лимитка/; много ми напомня на друг парфюм, който съм носила, но не се сещам на кой; Карен беше писала, че Енигма на Орифлейм го копира, но пък аз не съм мирисала тази Енигма никога  Thinking  newsm50


Бубанка, Ета беше писала за Амариж като първообраз на Алиен. Аз не съм носила достатъчно Амариж и не откривам прилика. newsm78
Но на мен пък  Миракъл Форевър в началото ми заприлича много на Извънземното.

# 56
# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 921


Бубанка, Ета беше писала за Амариж като първообраз на Алиен. Аз не съм носила достатъчно Амариж и не откривам прилика. newsm78

когато го прочетох през ума ми мина "нищо подобно" и за по-сигурно станах от комп-а и си пръснах и от двата парфюма на китките /действието се развива към 23,30 и мъжа ми само промърмори в просъница "ти си луда"/ резултата беше: наистина имат много общо като характер и звучене, но пък единия харесвам много, а другия ... никак

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 423


Бубанка, Ета беше писала за Амариж като първообраз на Алиен. Аз не съм носила достатъчно Амариж и не откривам прилика. newsm78

когато го прочетох през ума ми мина "нищо подобно" и за по-сигурно станах от комп-а и си пръснах и от двата парфюма на китките /действието се развива към 23,30 и мъжа ми само промърмори в просъница "ти си луда"/ резултата беше: наистина имат много общо като характер и звучене, но пък единия харесвам много, а другия ... никак

Аз също. Амариж ми е почти непоносим, е, поне изобщо не мога да го нося вече. И Извънземното не нося, но поне го харесвам.

# 59
  • Мнения: 389
Дойде ми арабската прелест. Отзиви после.  newsm19

Общи условия

Активация на акаунт