Клуб "Парфюмен Ценител" 16 - Любими аромати Cacharel

  • 30 634
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 054
Рони, честито! Много обичам описания на екзотични парфюми! А и твоите са добри  Mr. Green

аз получих от размяна http://www.fragrantica.com/perfume/Romeo-Gigli/Romeo-Gigli-1041.html - няма да ви казвам на какво ми прилича, а ще го предложа за подушване на някои от момичетата, с които се виждаме по-често, за да проверя дали съм права с асоциациите си /в последно време всеки парфюм ми мирише на някой друг  ooooh!/; иначе е приятен, свеж, летен - добра размяна  Sunglasses

Момичета, благодаря ви за Елиън и Амариж, ще ги сравня тези дни - струва ми се, че сте прави   bouquet

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Дойде ми арабската прелест. Отзиви после.  newsm19

Честито! Време беше!
С нетърпение очаквам описание и картинка!

# 62
  • Мнения: 389
Днес реален отзив трудно ще дам, понеже сутринта здраво приложих Шанс на Шанел върху особата си. Идея нямах, че така приятно ще ме изненада денят ...

Такива работи усещам от този парфюм ... разногледа станах, честно  Crazy

Отзив обаче утре като го сложа на чисто  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 1 270
Днес реален отзив трудно ще дам, понеже сутринта здраво приложих Шанс на Шанел върху особата си. Идея нямах, че така приятно ще ме изненада денят ...

Такива работи усещам от този парфюм ... разногледа станах, честно  Crazy

Отзив обаче утре като го сложа на чисто  Hug

Кажи поне кой е парфюма  Praynig

# 64
  • Мнения: 389
Аз от цял месец го чакам, оревах всичко вече  Blush

Rasheeqa ("жена от кралски произход")



Цитат
Rasheeqa, as the name suggests personifies gracefulness found in women of royal descent. A woman poised in her love, embellish with wholesomeness, splendour, and grace—taking us to the voyage of metapphorical grandeur, of Arabic past, present and future. She is an epitome of womanhood. Rasheeqa, a fresh floral concentrated perfume oil starts with rose with a body of water fruits and fresh greenness, flowers like muguet, rose, jasmine, hyacinth, in a woody and musky base of cedarwood, sandalwood, orris, musk, and amber.

Top: Rose

Heart: Water fruits, Maguet, Rose, Jasmine, Hyacinth

Base: Cedarwood, Sandalwood, Orris, Musk, Amber

This is an alcohol free perfume, imported from Dubai (UAE). High quality packaging complements this original, fine perfume oil.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 270
Шишенцето му толкова ли е уникално в действителност?

# 66
  • Мнения: 2 677
Рони, много подхожда на аватара ти Wink

# 67
  • Мнения: 389
Точно така изглежда шишенцето, но не е твърде финна изработка, стои малко грубичко, яко кич, обаче това му е хубавото  Laughing

# 68
  • Мнения: 3 835
аз получих от размяна http://www.fragrantica.com/perfume/Romeo-Gigli/Romeo-Gigli-1041.html - няма да ви казвам на какво ми прилича, а ще го предложа за подушване на някои от момичетата, с които се виждаме по-често, за да проверя дали съм права с асоциациите си /в последно време всеки парфюм ми мирише на някой друг  ooooh!/; иначе е приятен, свеж, летен - добра размяна  Sunglasses

Бубс, този ли е
http://oth.strawberrynet.com/perfume/romeo-gigli/profumi-eau-de- … ay/55068/?#DETAIL
Имах го преди време. Не ми е съпоставим с друг. Thinking

# 69
  • Мнения: 36 054
да, този е - не в началото, в развитието има нещо, което ми напомня на нещо друго - определено е интересен, но е възможно бързо да ми омръзне точно поради тази странност - все още не мога да преценя; днес ще съм с него

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Замислила съм плаж днес, та съм в чуденка да се пръскам ли изобщо  newsm78 Нали уж от парфюма, при взаимодействие със слънцето ставали петна по кожата. А не искам да си съсипя хубавия тен  Sunglasses Хайде, от мен да мине, ще пръсна в косата един In love again, няма да изневерявам на принципите сега  Grinning

Което ме навежда на мисълта да питам - носите ли парфюм на плажа? В смисъл - парфюмирате ли се? Ясно е, че никой не е луд да си прецака парфюма в плажната чанта  Crazy

# 71
  • Мнения: 2 590
Ами за плаж не слагам, може би някой път ако много ми се иска , като теб си пръскам в косата, ако няма да я мокря във водата.
Но ако съм решила плицикането да е пълно не си слагам нищо.
На скоро обаче подуших това, то не е и парфюм де, но според мен ще е много подходящо за плаж. Мирише ми на горещ пясък и плажно масло  Crazy и много кокос.
http://www.fragrantica.com/perfume/Estee-Lauder/Bronze-Goddess-E … inscent-2857.html

# 72
  • Мнения: 389
Затова си взех твърд парфюм, да го видя като алтернатива на нормалните парфюми за плаж.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Да, проблемът ми е (а може би не  Thinking), че неминуемо мокря косата, особено като е много горещо. Мацотя се с продукти за тяло и парфюмите почти нямат шанс  Laughing Но пък си струва удоволствието от мократа коса да те лъхне любим аромат, примесен с дъх на море  Heart Eyes

Твърд парфюм никога не съм купувала и кой знае защо нямам интерес. Някаква асоциация за лекарство в кутийка ми докарва. Сигурно не съм права де, но обичам ароматния облак около себе си в момента на пръскането, което няма как да постигна с твърдия парфюм  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 8 470
На плаж не се парфюмирам, само дезодорирам. Нито време остава, нито има смисъл, защото само мазането преди плаж отнема поне половин час. А и съм чела, че от парфюм могат да се получат петна по кожата при излагане на слънце.

Общи условия

Активация на акаунт