Клуб "Парфюмен Ценител" 16 - Любими аромати Cacharel

  • 30 664
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31 396
Аз също на плаж не слагам парфюм защото ме е страх от петна. Пък и не обичам там да ми се смесва аромата на море и пясък с друг аромат дори и бил той на любимия парфюм. Продуктите за тяло също миришат доста. Аз не се пека , а само се къпя и отпада дори и в косата. На басейн също не слагам, защото пък там има хлор във водата и той оцветява в кобминация с парфюми косата в зелено.
Харесвам доста твърдия парфюм на Джуси Кутюр, но не съм си го купила още. Исках сета на Ковет с твърд парфюм, но аромата не ми харесва никак и отпадна и този вариант.

# 76
  • Мнения: 1 645
Имам спомен от миналата година- на плаж с Агента Mr. Green Laughing
Плажа ми беше тесен,място не можех да си намеря Laughing ...и няколко дни по късно го купих Embarassed

# 77
  • София
  • Мнения: 74
Ами за плаж не слагам, може би някой път ако много ми се иска , като теб си пръскам в косата, ако няма да я мокря във водата.
Но ако съм решила плицикането да е пълно не си слагам нищо.
На скоро обаче подуших това, то не е и парфюм де, но според мен ще е много подходящо за плаж. Мирише ми на горещ пясък и плажно масло  Crazy и много кокос.
http://www.fragrantica.com/perfume/Estee-Lauder/Bronze-Goddess-E … inscent-2857.html

МММ, да, това което си показала е много добро за плаж.... Heart Eyes Цялата серия много си я бива - имаше освен тоалетната вода и лосион за тяло, и масло за тяло със същия аромат, а и цените са що - годе прилични ....

# 78
  • Мнения: 31 396
Ами за плаж не слагам, може би някой път ако много ми се иска , като теб си пръскам в косата, ако няма да я мокря във водата.
Но ако съм решила плицикането да е пълно не си слагам нищо.
На скоро обаче подуших това, то не е и парфюм де, но според мен ще е много подходящо за плаж. Мирише ми на горещ пясък и плажно масло  Crazy и много кокос.
http://www.fragrantica.com/perfume/Estee-Lauder/Bronze-Goddess-E … inscent-2857.html

МММ, да, това което си показала е много добро за плаж.... Heart Eyes Цялата серия много си я бива - имаше освен тоалетната вода и лосион за тяло, и масло за тяло със същия аромат, а и цените са що - годе прилични ....
Да миришат на лято, на плаж, на загорели тела. На парфюма не е траен и с развитие аромата, но ще му простим, заради безгрижието което носи, но олиото е доста добро попадение. Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 74
Да, Денс, ужас е това олио, горките ние, изкушения ни дебнат отвсякъде.... Cry

 Laughing Laughing Laughing

# 80
  • Мнения: 2 590
Да наистина не е трайно, но пък ухае много приятно  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 31 396
Tom Ford White Musk Collection: Jasmin Musk, Urban Musk, Musk Pure and White Suede.

Нова колекция аромати от така обожавания от нас тук Том Форд. Четири нови мускусни аромата. Нови вълнения, нови мечти, нови търсения за проби. Поредните разкошни произведения от Том Форд, които ще разбунят духовете ни. Grinning Mr. Green Всичките са по 50 мл с цена от около 180 долара.

 

# 82
  • Мнения: 1 243
Привет и от мен чак на 6-та страница! Hug
Гласувах за Амор-Амор, Тентейшън и Промес. Като съм имала само първия и третия...Друг досега не съм пожелавала. Амор ми носеше много палаво, момичешко и фриволно настроение с тази си сладост, а Промес носех една пролет и помня, че доста се харесваше на мъжете  Mr. Green

Връщам се да ви чета...   bouquet

# 83
  • Мнения: 0
Zдравейте!Аз гласувах за Глориа и  Ноа от немай къде.Само тях съм имала.Не съм по4итателка на Кашарел много много Confused

# 84
  • Мнения: 152
Здравейте ароматни!
Днес тествах Mitsouko на Герлен и многО ми заприлича на Целувката на Дракона на Картие,затова допълних с него.
Познавачките на двата,имате ли такива впечатления-че си приличат ooooh!

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 20:47 от iskra72

# 85
  • Варна
  • Мнения: 11
Здравейте ароматни!
Днес тествах Mitsouko на Герлен и мног ми заприлича на Целувката на ракона на Картие,затова допълних с него.
Познавачките на двата,имате ли такива впечатления-че си приличат ooooh!

За мен не са близки. Мицуко е сух, дървесен, мъхов, опушен. Когато го мириша си представям гора в късната есен, слънце, купчина запалени съчки и пушек.
Целувката е мъхов, ориенталски и много смолист, дори го усещам ароматичен. Може би си приличат по природното звучене, ако мога така да се изразя. Но ако трябва да ги сравня като аромати, за мен са много различни.

# 86
  • Мнения: 152
Здравейте ароматни!
Днес тествах Mitsouko на Герлен и мног ми заприлича на Целувката на ракона на Картие,затова допълних с него.
Познавачките на двата,имате ли такива впечатления-че си приличат ooooh!

За мен не са близки. Мицуко е сух, дървесен, мъхов, опушен. Когато го мириша си представям гора в късната есен, слънце, купчина запалени съчки и пушек.
Целувката е мъхов, ориенталски и много смолист, дори го усещам ароматичен. Може би си приличат по природното звучене, ако мога така да се изразя. Но ако трябва да ги сравня като аромати, за мен са много различни.
може,но определено ми хареса,не е обаче по траен от Целувката newsm78

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 7 049
Имам спомен от миналата година- на плаж с Агента Mr. Green Laughing
Плажа ми беше тесен,място не можех да си намеря Laughing ...и няколко дни по късно го купих Embarassed

Плажът ли купи?  Wink

# 88
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен,непознавам ароматите на  Кашарел и не съм гласувала.Сега си се радвам на Нарцизо Родригес ,но е мини и бързо ще свърши.

# 89
  • Мнения: 1 645
Имам спомен от миналата година- на плаж с Агента Mr. Green Laughing
Плажа ми беше тесен,място не можех да си намеря Laughing ...и няколко дни по късно го купих Embarassed

Плажът ли купи?  Wink

 smile3521 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт